Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Přihláška

• Nemůžete odpovídat na toto téma
55 odpovědí

fuchso

fuchso
Asi to tady nemusime uplne spamovat hlaskami "zaplaceno". Napiste Radkovi maila, pokud mate potrebu mu to sdelit.

zgrywus

Napodruhé to dorazilo, peníze odeslány. Díky
POGROMCA SZATANA

Elenistar

ad fuchso: zase na druhou stranu se ti hříšnící, jako třeba já, chytnou za nos, když uvidí, že se pilně posílají peníze. Když je to potichu tak je problém s disciplínou.

takže zatím za mě nezaplaceno :)
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

rbx

OPAKUJI: všichni jste dostali včera email s pokyny k zaplacení! Jestli ho nikdo nedostal, ať se prosím přihlásí! Děkuji. Over!
Tomovy hry, moje Mekka...

rbx

V tabulce s učastníky a pokoji je i informace o tom, kdo již zaplatil. Všem co doposud zaplatili, moc děkuji, vyrážím na Seychely za Viktorem :-))

peca

peca

Pokyny k platbě jsem předal a dneska jsem to popohnal, tak snad...

sappho

Zobrazit příspěvekrbx, na 01 červen 2017 - 09:09 , napsal/a:

V tabulce s učastníky a pokoji je i informace o tom, kdo již zaplatil. Všem co doposud zaplatili, moc děkuji, vyrážím na Seychely za Viktorem :-))

Pošli pak alespoň všem kdo zaplatili pohled, jak je zvykem u jiných cestovatelských projektů ze startovače :-)

rbx

Poradím se s Viktorem...

Mr.Satan

Mr.Satan
Poslušně hlásím, že jsem ho nedostal :)
Přicházím z temnoty věků....

rbx

Ano, však jsem psal až na Satana. Dáš mi to tam hotově, za tu jednu noc.

peca

peca

Peníze odeslány.

Mr.Satan

Mr.Satan
Vím, že jsi psal až na mě. Ale pak jsi zas psal všichni:) Ok, předaní v hotovosti není problém. Budu se těšit:) Užívej si Seychely a hlavně se nám tam moc nespal:)
Přicházím z temnoty věků....

Sir_Miner

Je to definitivne plne nebo je moznost se pridat treba s vlastnim stanem? :). Jestli to mam doma vubec nahazovat ke zvazeni, samozrejme by nebyl problem podilet se na spolecnych nakladech. A pokud by byl pristup k nejakemu sanitarnimu zarizeni, klidne bych dorazil se stanem :).

sappho

V zakladnich podminkach je napsano jasně, že stany nejsou povoleny.

Sir_Miner

Ok, diky. To jsem prehlidnul, tak treba za rok :).

rbx

Měl jsem rozepsanou odpověď, ale vybil jsem mi mobil. Sappho odpověděla za mě, stany nejsou povoleny. Když se nám tam bude líbit, tak zkusím na příští rok zamluvit i Chatu Blaník.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů