Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Warcon 2017 : trička WC2017

Levica,  [19:46:06 | 24. Čer 2017]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

paladin91,  [17:33:26 | 24. Čer 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [15:58:52 | 24. Čer 2017]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

zgrywus,  [12:17:00 | 24. Čer 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Zombicide: Green Horde

esed,  [8:30:01 | 24. Čer 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Lords of Hellas

Xira Dera,  [7:34:28 | 24. Čer 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Deskofobie : 5. série

paladin91,  [22:43:45 | 23. Čer 2017]

Studená válka 1945-1989 : Novinky : Bratislavská liga SV 2017

Gaspar,  [22:14:40 | 23. Čer 2017]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Helmet,  [9:52:40 | 23. Čer 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nemo's War: Second Edition

budkin,  [6:16:04 | 23. Čer 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

eklp,  [19:56:01 | 22. Čer 2017]

Pericles: The Peloponnesian Wars : Kompost : Peloponeska valka v Praze

falco,  [17:37:11 | 22. Čer 2017]

Shadow War: Armageddon : Dojmy : Hrani v Praze - kampan

jarmuk,  [14:34:59 | 22. Čer 2017]

RuneWars: Miniatures Game : Dojmy : Předváděcí hra

ok227,  [13:08:53 | 22. Čer 2017]

Five Tribes : Dojmy : Dojmy, názory...

cartas,  [11:08:26 | 22. Čer 2017]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2018 : Organizácia

pecovarhy,  [10:22:58 | 22. Čer 2017]

Android: Netrunner : Novinky : Turnaj Praha Android: Netrunner 15.7.2017

t.p,  [9:58:10 | 22. Čer 2017]

Festung Budapest : Kompost : Reprint FB - spěchaj, nebudou...

Lomikar,  [9:39:42 | 22. Čer 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Triplock

falco,  [7:36:32 | 22. Čer 2017]

Velké herní události : Warcon 2017 : Tabulka her, co kdo přinese atp.

kalif,  [7:12:05 | 22. Čer 2017]

Přihláška

• Nemůžete odpovídat na toto téma
55 odpovědí

rbx

Neuvěřitelné se stalo skutkem a přihláška je hotová. Počítá i ceny za ubytování. A zde je pár poznámek:
  • Po námitkách z minulých ročníků jsem se rozhodl diametrálně změnit styl ubytování. Opustil jsem obrovská střediska s chatkami a nyní je to více o dovolené. Statek Blaník je celý náš, ubytování je luxusní a přitom jsem se snažil cenově dostat pod úroveň Želivi. I přesto, že jde o hlavní sezónu a součástí statku je mimo jiné dětské hřiště s trampolínou a bazén. Celý objekt jsem musel zaplatit dopředu, tudíž i od vás chci peníze předem. Doposud jsem platil pouze za využitou kapacitu, nyní platím za objekt jako takový, takže když si to někdo na poslední chvíli rozmyslí, mám problém. Proto ty storno poplatky.

• Přednost dostanou ti, co jedou na celý týden.

• Ubytování ve stanech není povoleno.

• Pidipes má vstup povolen.

• pivo i kofola budou

• Jídlo se řeší svépomocí jako například na Hradišti, tedy v kuchyňkách. Jednám o dovozu jídla, tak kdo by měl zájem, ať to napíše do přihlášky, zda vůbec má smysl se tím zaobírat. Kilometr daleko je Farma Blaník, kde vaří fakt luxusně, ale je to tam trošku dražší.

• Kulturní vyžití v okolí... mimo her se dá jít na kopec Blaník a snažit se probudit rytíře, myslím že by to bylo ku prospěchu. Farma Blaník je jako výlet na jeden den docela dobrá, zvlášť pro děti, protože tam je malá domácí zoo, takový dětský zážitkový park a dobře tam vaří. Součástí statku je klasický bazén, trampolína pro děti a menší hřiště se sítí, jde tedy dát volejbálek nebo nohejbal.
Další případné body budu doplňovat, ale klidně se ptejte.

Přihláška zde: https://form.jotform...kbx/warcon-2017

Seznam přihlášených a obsazenost pokojů: https://docs.google....dit?usp=sharing
Tomovy hry, moje Mekka...

DD.

Tak nase rodinka prihlasena na full-time.
Tesime se - zatim to vse vypada celkem idealne ..

rbx

u pokojů, které jsou na fulltime zarezervované, jsem to poznačil i v tabulce na přihlášce. Pokud je tam číslo, tak to znamená, že je zarezervovaný jen tento počet míst.

Elenistar

jaj... udělal jsem chybu.. kliknul jsem na plánek a pak dal zpět...  všechny údaje se vymazaly

super, takže jsme přihlášeni a moc se těšíme. jaké je objednané počasí? nebo se bude na něj házet až na místě?

Tento příspěvek byl upraven od Elenistar: 25 květen 2017 - 11:19

"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

Citron

Okénko tety Kateřiny: Chybami se člověk učí. Opakování je matkou moudrosti!
3D hory? Ale prosím vás...

Pitrs82

Pitrs82

Přihlášeni na celý pobyt. Jen jedna technická, v přihlášce je napsáno, že je třeba do pěti dní zaplatit, ale velmi rád bych věděl kam peníze poslat, v přihlášce i v mailu o tom není zmínka :)
Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit zadnici!

peca

peca

Já už jsem se taky přihlásil.
Pitrs: Nejdřív dostaneš potvrzení registrace. Pak, až to (asi Radek) přebere, dostaneš email s výzvou k úhradě. Pak teprve budeš platit. :D

Siaron

Siaron
Copak placeni, ale ja mam od včerejška taky potvrzeni registrace a přitom pokoj který jsem vybral se ukazuje porad jako prazdny. Takze je klidne mozny ze uz nas ma 10 potvrzenou rezervaci na stejny pokoj :) Ale je mozny ze radek prevzal zazite praktiky leteckych spolecnosti a pocita ze slabsi kusy odpadnou nebo se u vjezdu pobijou :)
Hrál jsem za obě strany a stejně jsem vyhrál !

Lomikar

Lomikar

máš čas se kdyžtak doučit za ten měsíc
https://www.youtube....h?v=QEphj3CBGlw
Balím to jak papír kámen, vylejvám se jako prámen. Smažím jak pánev, nádherná čubka kolem rámen.

rbx

Siaron: neboj se vlka nic. Tu tabulku doplňuju ručně a včera jsi mi volal do hospody a na telefonu to prostě upravit nešlo. Za chvíli sem hodím už plnotučnou tabulku v Excelu, abyste to viděli.

rbx

tak do prvního příspěvku jsem doplnil aktuální obsazenost pokojů.

falco

Zobrazit příspěvekCitron, na 25 květen 2017 - 11:08 , napsal/a:

Okénko tety Kateřiny: Chybami se člověk učí. Opakování je matkou moudrosti!

Ucenim se clovek uci ty negramote!
Everybody for himself

Citron

Chybí ti tam čárka ;)
3D hory? Ale prosím vás...

DD.

Koukam, ze nejvic ukecanej je tu Citron, kterej nikam nejede ....

sydo

Pekne na Krena :)
Neříkej mi strýčku, jsem tvůj děda. Jeďte pryč, já vás tady nechci.

rbx

Kapacita je timto na 99% naplnena. Viz tabulka pokoju, kde pocitejte jeste s tim, ze ja se tam musim nekde vmrcnout. V aute spat nebudu :-)

fuchso

fuchso
tak snad som to stihol...

zgrywus

Koukám na seznam přihlášených a to je tam vážně jen padesát míst?
To znamená, že takové opory deskoherní komunity jako Amis, Aneken, Coywolf, Deathmers, Falco, Floki, Kandelabr, Klopík, Kubrt, Lolo, Lomikar, Mortus, Sydo, Vlastus, Wolfhound, abych jmenoval jen pár, se nezúčastní?
POGROMCA SZATANA

rbx

Zgrywus: kolik myslíš, že bylo nocujících minulý rok? Oscilovalo to mezi 43 a 53 lidmi. A z těch co jsi jmenoval tam minulý rok nebyli: Aneken, Falco, Kandelabr,  Vlastus či Sydo.
Floki, Lolo a Wolfík byli na 3 dny.
Deathmers jede, to ses asi překoukl.

Ty tabulky z minulých ročníků jsou pořád na netu, můžeš si udělat statistiku.

Ano, bylo minule ve výsledku vícero lidí, ale přijížděli jen na skok, cyklovali. Což je z hlediska pořadatele docela peklo. A vzhledem k tomu celkovému počtu v jednotlivých dnech jsem si řekl, že to bude stačit.

Každopádně jsem poptal paní, zdali nemá v ostatních svých ubytovacích kapacitách ještě něco volného, ale velkou šanci tomu nedávám. Můžu třeba na příští rok zamluvit Chatu Blaník. Záleží, zda se to tam letos osvědčí či nikoliv. Pokud se to neosvědčí, tak je to pravděpodobně poslední Warcon.

rbx

Mimochodem jsem tam trochu rozházel ještě pokoje v rámci stejných cenových kategorií. Tak se na to prosím podívejte, abych to mohl uzavřít.
V současné chvíli jsou v roli náhradníků Anderson a Fuchso.

2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 2 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů