Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [18:53:39 | 23. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [18:01:35 | 23. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Court of the Dead: Mourners Call

ozzy,  [17:59:13 | 23. Srp 2019]

Vindication : Kompost : Má někdo? Zahrál by?

jazlo,  [6:18:46 | 23. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tang Garden

alucard,  [18:16:21 | 21. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

Lomikar,  [9:55:21 | 21. Srp 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Johniczech,  [16:24:29 | 20. Srp 2019]

Vampire: The Eternal Struggle : Novinky : Vampire: The Eternal Struggle - Antalogy I

falco,  [15:46:53 | 20. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Totalpan,  [15:02:50 | 20. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vysvětlujeme vtipy

Havelock,  [13:02:26 | 20. Srp 2019]

Velké herní události : Warcon 2019 : Termín v roce 2019 je 10.8. - 17.8.

Levica,  [16:02:50 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Struggle of Empires

kandelabr,  [15:28:11 | 19. Srp 2019]

Advanced Squad Leader: Starter Kit #2 : Pravidla : Rout IPC

Bifi,  [11:43:27 | 19. Srp 2019]

Ostatní pokec : RPG a storytelling hry : Numenera (případně další RPG) - Ostrava

nameless_one,  [8:40:08 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [7:58:02 | 16. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:54:40 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sleeping Gods

Simcsa,  [14:31:53 | 14. Srp 2019]

BattleTech : Kompost : Hraní po letech?

Lord Pupek,  [11:45:07 | 14. Srp 2019]

Dune : Novinky : GF9 reprint

milank,  [10:11:46 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

G4nd4lf,  [7:23:19 | 14. Srp 2019]
Edice legendární fantasy fotbalové hry z roku 2016. 3737 příspěvky · 51 témata · 0 články · 0 soubory · 6 obrázky · 0 odkazy

Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Blood Bowl BB

• Nemůžete odpovídat na toto téma
225 odpovědí

Wolfhound

Wolfhound
Mimochodem, ještě někdo plánuje cestu z Prahy v sobotu ráno?
Kdyby jel někdo autem, uvítal bych svezení, kdyby se mnou vlakem (5:50 Praha -> 8:20 Brno) tak spolucestujícího ;)
To the meaningless French idealisms of Liberty, Equality, and Fraternity, we present the German realities of Infantry, Cavalry, and Artillery.

Wolfhound

Wolfhound
Nemá ještě někdo na půjčení strom?
Paladinovi jsem se ozval pozdě a Johnyho stromy vyzobe Chroust na hobity (a doufám, že ho s nima nepotkám, ten turnaj, kde mi s hobitama pojel lizardmany mě bude strašit ještě dlouho :-P)
To the meaningless French idealisms of Liberty, Equality, and Fraternity, we present the German realities of Infantry, Cavalry, and Artillery.

jakouback

jakouback
Hadam ze sem asi posledni kdo to nevi :-)

ale tak snad to neni tajne :-) :-)

Jako ale startovne 750,- na hlavu za turnaj? Neni to uz trosku moc oproti 10€ ktere se platilo?

https://www.gamemat....nament-pass/sk/

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od jakouback: 21 září 2018 - 01:09

Grom

Tajné to není, jen jsme to zatím nechtěli oznamovat, je to hold daň za to, že jsme se rozhodli stát součástí větší akce, s lepším organizačním zajištěním. Nicméně v souvislosti se srovnáním vůči podobným turnajům jinde je cena standardní. Doposud jsme jeli hodně lowcost a zrovna po prvním turnaji jsme byli mínus 7000 jen za ten turnaj. Spring Open by měl být naším highlightovým turnajem a tohle je snaha jeden ze způsobů jak se k tomu dopracovat.
Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

jarmuk

jarmuk
Mám strom na půjčení, ale doma a čtu to až teď. Tzn. nejdříve zítra

Wolfhound

Wolfhound
@jarmuk: díky, ale to už asi neklapne. Nějak to naproxujem.

Coywolf

Coywolf

Teď jsme se chtěli zaměřit na propagaci turnaje v Brně. Jinak jak píše Grom. Samozřejmě bychom rádi cenu drželi co nejnižší, ale zase se chceme někam posouvat. Tohle bude velký event s velkým zahraničním zastoupením a je možné, že to přivede a naláká nové hráče ze zahraničí. Zároveň to otevírá nové možnosti. A já doufám, že to bude jen k dobrému.
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

Grom

Než se budu po zásluze věnovat právě dohranému 5. ročníku Chaos League. Rád bych Vás pozval na již dříve zmiňovaný Prague Bowl - Spring Open 2019, který se bude konat v rámci eventu Prague Open 2019, který má ambice stát se největší GW based turnajovou akcí ve střední Evropě. Všechny potřebné infromace naleznete na těchto stránkách a již brzy i na našem webu. Hrát by se mělo podle pravidel pro první a druhý den v Dornbirnu.

Vložený obrázek

Grom

Tak a naše skupina okolo Chaos / Šlauch ligy a PB turnajů dosáhla dalšího historického milníku:

Torsten Blaetter (citováno z FCB):

and we welcome the first Czech players in a World Cup event ever. Vítaní čeští manažeři!

Tento příspěvek byl upraven od Grom: 13 prosinec 2018 - 11:33

Grom

Zbývá posledních pár dní, do začátku Prague Bowl Spring Open 2019, již nyní to vypadá, že pokoříme naše maximum a zbývá pár posledních míst, takže pokud jste doposud váhali, máte poslední šanci :)

Helmet

Helmet
Kolik nas zatim je?

Grom

19 tuším že nepočítán Coewolf a Chroust a já jsem záloha kdybychom měli být lichý.

Grom

V sobotu 6. dubna bude další turnaj z formátu Prague Bowl - Quick Snap. Hrát se bude v OD podle pravidel WC v Dornbirnu pro třetí den. Jedná se tedy o jednodenní turnaj na tři zápasy.

Wolfhound

Wolfhound
Týden potom je Schnitzelbowl ve Vídni... :-( Obávám se, že oboje mi doma neprojde.

Grom

Tak jestli ti projde Vídeň bude to ideální, ono je problém to někam narvat a já plánuji  účast na obojím. Navíc jsem se musel řídit NAF pravidlem pro oznamení turnaje 8 týdnů před konáním a i to jsem stihl jen tak tak.

Wolfhound

Wolfhound
Jasně, rozumím. Zatím jsem si doma vyjednal Palinku, tu Vídeň jsem tak jako nadhodil, uvidíme ;)

Grom

Zobrazit příspěvekGrom, na 19 únor 2019 - 08:19 , napsal/a:

V sobotu 6. dubna bude další turnaj z formátu Prague Bowl - Quick Snap. Hrát se bude v OD podle pravidel WC v Dornbirnu pro třetí den. Jedná se tedy o jednodenní turnaj na tři zápasy.

Registrační formulář pro nadcházející turnaj neleznete zde: https://docs.google....zi-5cw/viewform

Přijde si zahrát a vyzkoušet pravidla pro WC v Dornbirnu.

Grom

Pro zapometlivce pripominam, ze tuto sobotu je dalsi turnaj ze serie Quick Snap v Ogrim Doupeti. Věřím,ze se sejdeme v hojnem poctu ;)

Grom

Dear Blood Bowl friends, we decide to organize Quick Snap Tournament vol. 6 on 27th of July. The tournament will be one day 3 match tourney according to Dornbirn rules. 1st match Day 1 rules, 2nd match Day 2 rules and 3rd match Day 3 rules.

I will update the web and open the registration until the end of week. But I want to give u a chance to plan the trip to Prague asap Vložený obrázek:)

Grom

Posted Image

Přihlašovat se můžete zde: https://forms.gle/DY1G9M6r1V1vx8ZK6. Hraje se opět podle World Cup rules.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů