Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [18:53:39 | 23. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [18:01:35 | 23. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Court of the Dead: Mourners Call

ozzy,  [17:59:13 | 23. Srp 2019]

Vindication : Kompost : Má někdo? Zahrál by?

jazlo,  [6:18:46 | 23. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tang Garden

alucard,  [18:16:21 | 21. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

Lomikar,  [9:55:21 | 21. Srp 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Johniczech,  [16:24:29 | 20. Srp 2019]

Vampire: The Eternal Struggle : Novinky : Vampire: The Eternal Struggle - Antalogy I

falco,  [15:46:53 | 20. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Totalpan,  [15:02:50 | 20. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vysvětlujeme vtipy

Havelock,  [13:02:26 | 20. Srp 2019]

Velké herní události : Warcon 2019 : Termín v roce 2019 je 10.8. - 17.8.

Levica,  [16:02:50 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Struggle of Empires

kandelabr,  [15:28:11 | 19. Srp 2019]

Advanced Squad Leader: Starter Kit #2 : Pravidla : Rout IPC

Bifi,  [11:43:27 | 19. Srp 2019]

Ostatní pokec : RPG a storytelling hry : Numenera (případně další RPG) - Ostrava

nameless_one,  [8:40:08 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [7:58:02 | 16. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:54:40 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sleeping Gods

Simcsa,  [14:31:53 | 14. Srp 2019]

BattleTech : Kompost : Hraní po letech?

Lord Pupek,  [11:45:07 | 14. Srp 2019]

Dune : Novinky : GF9 reprint

milank,  [10:11:46 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

G4nd4lf,  [7:23:19 | 14. Srp 2019]
Edice legendární fantasy fotbalové hry z roku 2016. 3737 příspěvky · 51 témata · 0 články · 0 soubory · 6 obrázky · 0 odkazy

Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Blood Bowl BB

• Nemůžete odpovídat na toto téma
225 odpovědí

Wolfhound

Wolfhound
Tak jsem si tady: http://www.elyoukey.com/sac/ naklikal to poslední kolo v Quick Snapu a vyšla mi pravděpodobnost úspěchu necelých 1,2%.
Někdo by mohl říct, že jsem naprostej haluzák, já v tom vidím důkaz, že ani Nuffle nechtěl, aby to Ruda vyhrál :-)
To the meaningless French idealisms of Liberty, Equality, and Fraternity, we present the German realities of Infantry, Cavalry, and Artillery.

Coywolf

Coywolf

Jako souhlas, nikdo nechce aby Ruda vyhrál, ale proč jsem to musel odnést já?
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

Helmet

Helmet
Protože se ani neobtěžuješ vzít si do fínále turnaje kompletní tým! ;)

Grom

Jsem zapomněl, že někteří nečtou fcb takže:

Vítězem víkendového speciálu se stal Wolfhound se sestavou:

Underworld

Elven Union
Khorne

Ještě jednou gratulace vítězi, třeba dodá i fotku trofeje až si ji dokompletuje. :D

Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

Coywolf

Coywolf

Já měl kompletní tým. A dokonce i legální!

sydo

Hlavni hvezdou tymu Khorne byl hostujici Nuffle :)
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!

Grom

9.6. 2018 bude dalšíá turnaj ze série Prague Bowl - Quick Snap series. Akce se bude konat v Ogřím Doupěti. Registrační formulář a plakát bude připraven do pátku. Čeká nás jedna velká novinka, týmy se budou vytvářet podle pravidel pro WC v Dornbirnu

9th of June will be another tournament from Prague Bowl - Quick Snap tournament series. Registration form will be prepared until Friday. There will be change in rules, the team creation will copy the rules for WC in Dornbirn. More information soon.

Wolfhound

Wolfhound
Tak tentokrát už doopravdy nemůžu :-(
To the meaningless French idealisms of Liberty, Equality, and Fraternity, we present the German realities of Infantry, Cavalry, and Artillery.

paladin91

Měl bych otázku jestli by ste se neobetovali na jeden turnaj v Blave?
Termínované my ty pražský stále moc nesedí ale hrozné rad bych si zahrál

Tak mě napadlo jestli by ste nechtěli dat jede v BA

Moje idea je takové ale organizačně bych to nechal na gromovi když už to má s naf tak zámku ty a já bych poresil místo a nějaký ty suvenýry . Myslím ze by se par Maďarů a Rakušanů našlo co by do BA došli . Ale záleží samozřejmě hlavně kolik z vás by se obětovalo cestovat na divoký východ .

Zatím je to nápad , bez konkrétního datumu . Jen sonduju jestli to má potenciál a samozřejmě Grome ty nápis jestli by si se toho ujal z těch 50%

Diky

Grom

Ahoj,

na podzim plánujeme Brno, do týdne oznámíme datum, nevím jestli mezi to BA narveme, ale jinak se tomu principiálně nebráním.

Grom

Připomínám, že již tuto sobotu je další z turnajů ze série BB Quick Snap v Ogřím doupěti nově podle pravidel tvoření týmů na MS v Dornbirnu.

Vložený obrázek

Tento příspěvek byl upraven od Grom: 04 červen 2018 - 07:48

brtstvo

brtstvo
je mi to vazne lito, ale letos mi ty terminy nevychazej ‘o[
a to vazne potrebuju dalsi tokeny jako “NAF membr”

Grom

Je mi líto, ale zítřejší turnaj se ruší. Aktuálně máme dva 100% jisté účastníky a možná dva, kteří by snad mohli dorazit, ale jistota tam není. Budoucnost dalších turnajů nejistá.

Grom

Tak logo pro podzimní turnaj v Brně máme, plakát je v produkci a za chvíli začně ostatní masáž. Turnaj bude 22-23 září v Black Oilu a doufáme, že se nám podaří uspořádat doposud největší turnaj v naší režiji.

Vložený obrázek

brtstvo

brtstvo
pisu si do kalendare
btw. nemelo by to spis byt 23.-24.9. (sobota, nedele)

Grom

Já mám asi blbej kalendář, ale víkend mám na 22-23

brtstvo

brtstvo
byl sem v roce 2017 sry

Grom

Vložený obrázek

Dear friends of Blood Bowl, again a little bit later than I hoped. As Tomáš Viktorin mentioned a few days ago, next Prague Bowl Championship will be 22th-23th of September in Brno:
http://www.blackoil.cz/

Registration is open at the moment:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSddQz8junJMizpghX6vQhbRNua4MRfIASZqJaS9pw4N9OYJKw/viewform

All information can be found on our BB page: https://prague-bowl.webnode.cz/

The tournament will be also NAF sanctioned.

We will keep you updated

Wolfhound

Wolfhound
Jaký budou pravidla pro skilly a sestavování týmu?

Coywolf

Coywolf

Wolfe, je to má stránkách, ale v podstatě jako obvykle. Změna je jen v tierech pro khorne a brettonce po předchozích zkušenostech

6 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 6 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů