Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [18:53:39 | 23. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [18:01:35 | 23. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Court of the Dead: Mourners Call

ozzy,  [17:59:13 | 23. Srp 2019]

Vindication : Kompost : Má někdo? Zahrál by?

jazlo,  [6:18:46 | 23. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tang Garden

alucard,  [18:16:21 | 21. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

Lomikar,  [9:55:21 | 21. Srp 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Johniczech,  [16:24:29 | 20. Srp 2019]

Vampire: The Eternal Struggle : Novinky : Vampire: The Eternal Struggle - Antalogy I

falco,  [15:46:53 | 20. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Totalpan,  [15:02:50 | 20. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vysvětlujeme vtipy

Havelock,  [13:02:26 | 20. Srp 2019]

Velké herní události : Warcon 2019 : Termín v roce 2019 je 10.8. - 17.8.

Levica,  [16:02:50 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Struggle of Empires

kandelabr,  [15:28:11 | 19. Srp 2019]

Advanced Squad Leader: Starter Kit #2 : Pravidla : Rout IPC

Bifi,  [11:43:27 | 19. Srp 2019]

Ostatní pokec : RPG a storytelling hry : Numenera (případně další RPG) - Ostrava

nameless_one,  [8:40:08 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [7:58:02 | 16. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:54:40 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sleeping Gods

Simcsa,  [14:31:53 | 14. Srp 2019]

BattleTech : Kompost : Hraní po letech?

Lord Pupek,  [11:45:07 | 14. Srp 2019]

Dune : Novinky : GF9 reprint

milank,  [10:11:46 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

G4nd4lf,  [7:23:19 | 14. Srp 2019]
Edice legendární fantasy fotbalové hry z roku 2016. 3737 příspěvky · 51 témata · 0 články · 0 soubory · 6 obrázky · 0 odkazy

Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Blood Bowl BB

• Nemůžete odpovídat na toto téma
225 odpovědí

Grom

Fórum zakládám, abychom zde mohli informovat o nejnovějších aktualitách z pražského, ale také mezinárodního Blood Bowlu. Zde se dozvíte jaké plány má v budoucnu Chaos League, Šlauch Bowl, Prague Bowl a další Blood Bowlové akce a eventy.

Tento příspěvek byl upraven od Grom: 03 prosinec 2018 - 07:39

Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

Grom

Hned tou první zprávou budou naše turnajové plány. Jak jistě mnozí tuší, v uplynulých dnech probíhal Prague Bowl, který byl prvním (minimálně po mnoha letech) mezinárodním turnajem Blood Bowlu v Praze. Dorazilo krásných 20 účastníků, přičemž téměř polovina ze zahraničí a turnaj se odehrál ve velice pohodové atmosféře (detaily z turnaje přineseme v dohledné době v patřičné diskuzi). Úspěch akce nás "přinutil" zamyslet se nad naším dalším počínáním a momentální idea je taková, že v Praze plánujeme organizovat dva větší turnaje ročně - Prague Bowl a Prague Bowl - Mistrovství (pracovní název) a čtyři menší jednodenní turnaje hrané švýcarským systémem na tři vítězné hry - první takovýto menší turnaj by se měl odehrát v červnu (datum dodáme co nejdříve), druhý pak v září. Samotné mistrovství někdy v říjnu či listopadu (též bude co nejdříve upřesněno). Chceme tedy mimo ligové hraní, které už má čtyř respektive tří letou tradici ještě ustálit turnajový systém, který přinese nové výzvy a samozřejmě také odměny.

Jelikož jsme doteď fungovali především na obětavé finanční pomoci jednotlivců, obě hrané ligy budou od příštího roku nějakým způsobem zpoplatněni, opět Vám dáme v dohledné době vědět o jakou částku se bude jednat a jak to celé bude fungovat.

Zároveň sháníme nadšence, který by byl ochoten plnit facebookové stránky Blood Bowlové komunity aktualitami. Zatím se o to starám v rámci možností já a Coewolf, ale další dobrovolník/ci by se určitě šikli.

Výhledově a především informativně hledáme také někoho, kdo by byl schopen podílet se na přípravě nových internetových stránek, kde by byl zastřešen jednak český Blood Bowl obecně, ale také by sloužily jako platforma pro obě pražské ligy, ale také případné další.

Plánů máme mnohem více, ale ve zkratce jsem se pokusil nastínit, co nás v dohledné době okolo Blood Bowl čeká, na čem pracujeme a o čem momentálně přemýšlíme.

Tento příspěvek byl upraven od Grom: 25 duben 2017 - 07:41

Grom

NAF World Cup 2019 will be in Dornbirn, Austria (Lake Constance area)

- info převzata od Torstena

Coywolf

Coywolf

Tak ze zvědavosti jsem si zagooglil kde to je a jde o západ Rakouska, v podstatě u hranic se Švýcarskem (směr Mnichov a pak prostě stejným směrem pokračovat dál (Google tvrdí nějakých 200 km po silnici). Sice je to až za dva roky, ale díky tomu je možnost nabrat zkušenosti a zkusit tam zajet. Rozhodně je to blíž než druhá varianta Isle of Wight (i když to je pěkně tématické).
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

jakouback

jakouback
u Bodamského jezera je moc krásně, už jsem jej přejel ze severu na jih, teď bych mohl z východu na západ :-D :-D

jakouback

jakouback
moc pěkné info k NAF World Cup je zde:

http://www.thenaf.ne..._Bid_Public.pdf

dočtete se kde, kdy... co a jak... za kolik... a kdy bude spuštěná registrace

i když je to za dlouho :-) (doma na mě divně koukali, když jsem včera oznámil že v říjnu 2019 pojedeme do Dorbinu :ph34r: )

Grom

Díky, chtěl jsem to sem dnes hodit. Musím říct, ze je to parádní dokument.

sydo

To paradni hriste za 30-50 EUR? Pod mi!
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!

sydo

Kazdopadne jet tam je povinnost ne? Je to blizko, tym dohromady dame, slava nas nemine :)

Wolfhound

Wolfhound
Ne asi. :rolleyes: To je jasný, že to tam musíme jet vyhrát.
To the meaningless French idealisms of Liberty, Equality, and Fraternity, we present the German realities of Infantry, Cavalry, and Artillery.

Grom

No vy jste zatím takový lemravy na ty výjezdy. Já jedu urcite. :P

Grom

Zatím jen telegraficky, dne 24.6. proběhne v Ogřím Doupěti jednodenní turnaj na 3 zápasy, začátek 10:00 očekávaný konec 18:00. Ressurection a švýcar s největší pravděpodobností. Více informací dodáme po víkendu neb zítra jedu pryč. Datum už máme rezervované.

Coywolf

Coywolf

Prague Bowl - Quick Snap 24.6.
Ogří Doupě - začátek 10:00, konec 18:00

A je to tady! Další turnaj, tentokrát jednodenní s podtitulem Quick Snap. Půjde o 3 kolový turnaj švýcarským systémem s ressurection formátem (tj. všechna úmrtí a zranění se po zápase resetují) pořádaný v Ogřím Doupěti.

Vstupné: 100,- pro členy NAF/250,- pro nečleny (na místě bude případně možnost se zaregistrovat)

Ceny: Star player/Big guy od FW pro vítěze.

Drobná pozornost pro každého účastníka

Další detaily budou v blízké době přidány, ale můžete očekávat pravidla pro tvorbu týmů a další detaily jako na Prague Bowlu.

Jde o skvělou možnost vyzkoušet si turnajové hraní, otestovat nové týmy a připravit se na další turnaje a zároveň si nemusíte rezervovat celý víkend. Také je to možnost potkat zkušené hráče, kteří jistě rádi poradí ať už ohledně pravidel či taktiky. A pokud nejste z Prahy, tak vám ještě stále zbyde čas po turnaji na pěknou večerní procházkou Prahou ;)

Tento příspěvek byl upraven od Coywolf: 15 květen 2017 - 06:36

sydo

Datum tedy 24.6.?

vlastus

@coywolf: nekde ti tam vypadl ten datum 24.6. coz povazuji za dulezite, tudiz tento post :Z
Make America Great Britain again!

Coywolf

Coywolf

Sorry jako. Díky za upozornění.

A Vlastusi, ty koukej přijít místo opakování Syda :D

vlastus

on cituje, ma moderatora a prehodil to aby byl prvni!
Make America Great Britain again!

brtstvo

brtstvo
Elenistar mne pri predani zasilky z FW navnadil - tak si asi na 24.6. udelam cas...
jen si nejsem jistej, zda bych si nemel predtim dat nejakej trenink, nehral sem uz leta a ani tenkrat sem tomu moc nedaval.... 'o] nebo myslite, ze do toho mam rovnou hupnout?

Tento příspěvek byl upraven od brtstvo: 15 květen 2017 - 10:24

jarmuk

jarmuk
myslím, že trénink můžeš dát rovnou skýkoliv z nás. jen si najít stejný volný čas.

Grom

brtstvo: Podle mě je to super příležitost, navíc bude to zase swiss, takže nepovede se první hra a je šance, že na druhou už bude hratelnější soupeř. Zároveň tři zápasy jsou tak akorát množství, co se dá celkem příjemně za den zmáknout.

3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 3 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů