Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Čo sa bude hrať?

pecovarhy,  [20:07:11 | 20. Led 2019]

Nemesis : Překlady : Neoficiální překlad

karel,  [20:06:40 | 20. Led 2019]

Velké herní události : Želiv 2019 : Želiv 2019

Klopik,  [18:11:40 | 20. Led 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Johniczech,  [13:34:02 | 20. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

devilfiend,  [8:27:43 | 20. Led 2019]

Velké herní události : Herní Hradiště : Hradiste 26.-30/6 2019

fuchso,  [22:10:04 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

Andy,  [22:02:18 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Crypt

navara,  [14:59:41 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

peca,  [11:47:13 | 19. Led 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

zgrywus,  [10:48:57 | 19. Led 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

zgrywus,  [10:47:36 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [9:43:22 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Shadow tactics board game

Thales,  [7:56:39 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sorcerer - Strategy card game

Sorcerer,  [1:28:45 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dark Rituals: Malleus Maleficarum

Svobi,  [21:39:01 | 18. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Polylux1,  [20:00:12 | 18. Led 2019]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Organizácia

pecovarhy,  [14:30:47 | 18. Led 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Floki,  [13:09:27 | 18. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Upravy komponent

leizeQ,  [12:14:58 | 17. Led 2019]

PIVO

• Nemůžete odpovídat na toto téma
78 odpovědí

Oblud

Oblud

No a co na podzim?

No, o půstu si máš odepřít něco, co máš fakt rád. U mě jasně vede pivo a alkohol obecně.

ozzy

podzim je daleko, vyrazim v tom dubnu a pak uvidim. podzim by mě možná spíš lákalo irsko nebo belgie
"Proč Já?!"
-ozzy-

Oblud

Oblud

No, tak to zase budu trochu jinde finančně :D .

ozzy

To neni tak hrozny, letenka se da vychytat za trojku, ubytovani taky, neco stoji pivo... vic jak desitku za to clovek dat nemusi
"Proč Já?!"
-ozzy-

ozzy

Tak sedim u antose a davam si tu ruzovku. Popravde nic jsem od toho necekal, myslel jsem si, ze si kluci rekli: mame valentyna, udelame si ruzovy pivo, haha, to bude sranda.... ale ono ne, to pivo je paradni! Svezi, ovocity, zadnej zbytecnej kyselej ocas, ktery obcas tyhle piva maji, pije se to samo. Jsem nadseny! Jen skoda, ze o vikendu to dotoci a konec. Tohle bych si umel predstavit v zakladni nabidce.
"Proč Já?!"
-ozzy-

Lomikar

hmmm a ve srovnání s Hello Kitty nápojem...?
K jeho zločinům patřilo držení narkotik a touha být svědkem zániku vesmíru. Měl velice jasnou představu, jak bude vypadat. Slunce se změní v železo, země zamrzne a z děr s klapáním vyleze hmyz podobný krabům. A on si zapne kabát, půjde na policejní ředitelství v New Orleans a vysere se jim v čekárně.

ozzy

No pripadam si jak buzna, uz tu chlemtam treti ruzovy!
"Proč Já?!"
-ozzy-

falco

Si dam potravinarsky barvivo do Plzne a hotovo dvacet ne...
Everybody for himself

PerPer

Tož jsem taky ochutnal ten růžový zázrak od Antoše.... No, chuť není tak hrozná a spíš bych řekl že mi to i chutnalo :-), ale díky té buzničkové barvě už člověk podvědomě očekává sladší chuť a ona je ta potvora pěkně hořká :-) Jinak jsem vám vyfotil etiketu, představa jak banda šílených deskovkářů do sebe láme piva se srdíčky na etiketě....asi by to nepůsobilo moc heterosexuálně :-) Jo a jinak ta růžová barva není díky nějakému potravinářskému barvivu, ale díky barvivu z červené řepy. Ten sládek je prostě machr a šílený chemik v jednom :-)

Přiložený soubor (y)

Permonick

já nevim kde pořád berete tu mylnou představu, že deskoherní akce jsou nějaká heterosexuální záležitost :D :D :D
to by moh říct každej...

PerPer

Permonicku neblbni, teď právě plašíš všechny, co ještě žádnou deskoherní akci neabsolvovali. No a hned máš o pár obětí méně :-D

Lehčů

Nevím, co mě na tom růžovym speciálu děsí nejvíc  - jestli ten slibovaný koriandr nebo výluh vulgární bulvy :)

ozzy

Je potreba si to neosklivit
"Proč Já?!"
-ozzy-

kren

Já tam v první chvíli četl výluh s vulvy a tak jsem se trošku zarazil, co to Ozzy pije.
So say we all

Lomikar

kdyžto výluh vaginální bulvy je vlastně úplně v pořádku a není se třeba znervozňovat
K jeho zločinům patřilo držení narkotik a touha být svědkem zániku vesmíru. Měl velice jasnou představu, jak bude vypadat. Slunce se změní v železo, země zamrzne a z děr s klapáním vyleze hmyz podobný krabům. A on si zapne kabát, půjde na policejní ředitelství v New Orleans a vysere se jim v čekárně.

sydo

Lehcu tam psala vulgarni bulvy, ale nevim proc a to vaginalni tam take vidim.

Bulva nebulva, zpet k tematu.
The more that you give a shit the more you happier.
- Tomáš Řepka

Oblud

Oblud

Jsou tu tedy opravdu zajímavé asociace s červenou řepou. To jsem netušil, že je to pro některé tak sexuální objekt ;) .

ozzy

No mne je jedno, co se v tom louhovalo, to pivo proste bylo dobry, temer vzrusujici!
"Proč Já?!"
-ozzy-

kren

Já neřek, že je pro mne řepa objekt mých sexuálních tužeb. Já jen nemám brejle a četl jsem namísto výluhu z bulvy výluh z vulvy, ale hned mi to bylo divné.
So say we all

Oblud

Oblud

Výmluva :P !

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů