Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

devilfiend,  [13:49:35 | 22. Led 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Wolfhound,  [8:42:51 | 22. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Grom,  [7:50:12 | 22. Led 2019]

Nemesis : Překlady : Neoficiální překlad

Morthe,  [20:30:58 | 21. Led 2019]

Firefly: The Game : Úpravy komponent : Stojánek na karty kontaktů

Hoho,  [19:53:50 | 21. Led 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nova edice BloodBowl od GW

Johniczech,  [17:02:15 | 21. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

Happy,  [15:05:48 | 21. Led 2019]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Organizácia

Joe,  [11:15:30 | 21. Led 2019]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Čo sa bude hrať?

pecovarhy,  [20:07:11 | 20. Led 2019]

Velké herní události : Želiv 2019 : Želiv 2019

Klopik,  [18:11:40 | 20. Led 2019]

Velké herní události : Herní Hradiště : Hradiste 26.-30/6 2019

fuchso,  [22:10:04 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

Andy,  [22:02:18 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Crypt

navara,  [14:59:41 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

peca,  [11:47:13 | 19. Led 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

zgrywus,  [10:47:36 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [9:43:22 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Shadow tactics board game

Thales,  [7:56:39 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sorcerer - Strategy card game

Sorcerer,  [1:28:45 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dark Rituals: Malleus Maleficarum

Svobi,  [21:39:01 | 18. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Polylux1,  [20:00:12 | 18. Led 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Floki,  [13:09:27 | 18. Led 2019]

PIVO

• Nemůžete odpovídat na toto téma
78 odpovědí

ozzy

Včera jsem se snažil překecat antošskýho sládka, aby zase navařil nakuřovaný speciálek bramberského typu, tak uvidímě... každopádně takhle na zimu je to podle mě jedno z nejlepších piv, klidně bych se nebál to s tím uzením "přehnat" a tu vůni a chuť udělat výraznější. Jinak abych nepropagoval jen Antoš, nedávno jsem si zamiloval unětice, to je taky moc dobrý pivínko :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

sydo

Antos je super pivo, jedno z nejlepsich, ale ty nasledky...
The more that you give a shit the more you happier.
- Tomáš Řepka

Beholder

Vím, že lahvové je nic moc. Ale kousek od domu, kde bydlí přítelkyně má týpek otevřený obchod, nazvaný Pivotéka, kde prodává různé piva od malých českých pivovarů. A zatí jsem si tam oblíbil 2 piva:

Otavský zlatý z pivovaru Dudák Strakonice
Chodovar zámecký z pivovaru v Chodové Plané

I v té lahvi jsou to výborná piva, která strčí do kapsy i čepované radegasty, plzně, staroprameny a podobné věci
Seven?...Yes?...You're crying....My ocular implant must be malfunctioning.

sydo

Ja mam strasne rad lahvace :) Ryzi primitivita lahvoveho piva (obzvlast na cundru) me naplnuje uspokojenim a na lahvove pivo nedam dopustit.
- Tomáš Řepka

falco

Antos je super :)
Ja jsem chlastal hodne Unetice v hospudce kousek od domova a jsem s nimi spokojen
Ale Svijany/Plzen jsou klasiky

Chodovar jsem mel ale dovolim si urazit slovy - je to takovej gambac

Pak kategorie neurazi/nepotesi
Novopacke pivo
Skalak (ale na v pulce trampu prisel k chuti)
Everybody for himself

Beholder

No právě díky těm malým pivovarům, co to nevyrábějí pro masovou spotřebu v supermarketech nebo pro masovou spotřebu do hospod, kde dávají hospodským bonusy a výbavu za velký odběr si dneska už člověk vychutná pivo daleko více doma z lahve v nezahuleném prostředí. (samozřejmě mám na mysli vychutnat si pivo ne zlít se pod obraz z nějakého levného patoku :) ).Mě už ten radegast, který je v každé druhé hospodě na severní moravě leze krkem a vůbec si ho v hospodě nevychutnávám. Naštěstí máme v Havířově příjemný nekuřácký bar, kde čepují nefiltrovaný staropramen (ten mi fakt chutná) a jednou za měsíc se u pokru proliju v jednom rodinném podniku polotmavými Svijany :)

Beholder

Zobrazit příspěvekfalco, na 04 únor 2013 - 11:00 , napsal/a:

Chodovar jsem mel ale dovolim si urazit slovy - je to takovej gambac

No tak to nemůžu souhlasit ani kdybys mi za to zaplatil :). Chodovar má příjemnou, plnou, lehce nasládlou chuť (fakt lehce, není sladké). A chrochtám blahem, jak ho piju (sice stojí 26 Kč, ale stojí to za to). Gambáč je oproti tomu voda, to snad nejde s tímto pivem srovnávat.

sydo

Ohledne Chodovaru se stavim za Falca. My chodili na vejsce do jednoho pajzlu na Albertove, kde Chodovar toci a fakt to neslo pit. Ale treba se zmenili. Ale horsi nez gambac snad zadny pivo neni (krome Berounskeho medveda, ktery je vyjimkou potvrzujici pravidlo o malych pivovarech) :)
- Tomáš Řepka

Beholder

No jak jsem psal, jde o lahváče, čepované jsem nezkouel.

falco

Tak vis co, proti gustu... Ja jsem dokonce byl na jidle primo v tom pivovaru, maji to tam pekne, jidlo neni spatne ale to pivo me nenadchlo. Zkousel jsem i cerne ktere celkem uslo (bezne cerne nepiju).

zkousel jsem jak lahvace tak cepovane
Everybody for himself

sydo

Jo a v jednom berounskem podniku cepuji Matusku, taky vyborna zalezitost.
- Tomáš Řepka

ozzy

musím se trošku zastat gambáče. Jako desítka jsou nepitelný chcanky, o tom se nepřu, ale občas skočím na oběd pod julisku a tam maj tankovou nefiltrovanou 12ku gambrinuse. Není to nic, po čem by se člověk uchrochtal blahem, ale k obědu se to celkem dá, na to, že se to pyšní značkou gambrinus, tak to dost překvapilo
"Proč Já?!"
-ozzy-

DD.

Jj na Julisce se to da celkem pit. Obcas si tam dam i Fenixe.

ozzy

fenix mi moc nechutná, jsem zmlsanej slánskou pšenkou... a i hoergarden mi teda chutná víc. i když fenixe taky vařej holanďani, co se tvářej jako plzeň :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

falco

Mno tak kousek nad Juliskou (kousek pod Bilou zase :) je na stejne strane Adela (nebo U Adely) kde sice vari tragicky ale maji Unetice a slusny nakladany hermelin
Everybody for himself

ozzy

Damy a panove, pivni udalost teto sezony je zde: nakurovana 13ka od antose je na pipe!
"Proč Já?!"
-ozzy-

kafe s mlikem

kafe s mlikem

Tento týden jsem byl na služebce ve Švédsku a samozřejmě jsem musel ochutnat i švédské pivo. Nebyl jsem teda v knajpě, na to jsem neměl ani čas ani peníze ale ochutnal jsem jedno lahvové a tři různé plecháče. Ve švédsku mají něco jako prohibici a v normálním marketu se dá koupit jenom slabé pivo (něco málo přes 2% alc.). To bylo takové nemastné neslané. Ve specializovaném kšeftě na chlast už mají jinou voltáž. Názvy nepovím, ty si nepamatuju, ale jedno mělo 5,2% a druhé dokonce 7,2%. Musím říct, že mě tyhle pivka velice příjemně překvapily. Taková plná, hořká chuť. A to 7-mi procentní pěkně lezlo do palice :) .

Oblud

Oblud

Zobrazit příspěvekozzy, na 08 únor 2013 - 04:37 , napsal/a:

Damy a panove, pivni udalost teto sezony je zde: nakurovana 13ka od antose je na pipe!

No nekecej! Tak doufám, že ji dnes budeme pít!

ozzy

Vyborna! Decka za timhle pivem se vyplati ject i z Brna :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

Hrabinho

Hrabinho

však my si za tebou uděláme výlet, jen co nás pozveš ;-)

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 1 anonymních uživatelů

• Bing (1)