Přejít na obsah

Dostupnost deskožrouta ze zahraničí

- - - - -

• Nemůžete odpovídat na toto téma
6 odpovědí

Čindi

Čindi
Ahoj, jsou některé IP adresy blokovány? Konkrétně z vietnamské SIMky se mi nepodařilo deskouzrouta otevřít.

DD.

No po tom poslednim hacku DZ bylo povoleno nejprve pripojeni pouze z CR, pak se to dale nejak uvolnovalo, ale jakej je finalni stav tusi asi jen Radek.

rbx

jsou zatim povoleny adresy pouze v ramci EU a myslim USA. Chci to uvolnit a asi to preventivne zase zamknu na vanoce, kdy se kazdorocne nejakej idiot doma nudi, je mu v hlave vedro, zatimce v Evrope se vsichni chystaji na Vanoce.
Tomovy hry, moje Mekka...

Anderson

Anderson
Jen se ze zvědavosti ptám, ale ono tohle opatření funguje? Chceš říct, že existuje někdo, kdo umí hacknout DZ, ale neumí si přesměrovat připojení do US? :o

DD.

No, ono vetsinou v techto pripadech nejde o cilenej hack deskozrouta, ale pustis si nejakej scan, kterej ti najde, kde bezi sluzby zranitelne nejakym exploitem (nejcastejsim cilem je mam pocit Wordpress). Ziskas seznam webu, kde bezi nejaka zranitelna sluzba a proti tomu seznamu pak pustis ten exploit. No a kdyz tam mas firewall, tak tu sluzbu nedetekuje ten scan, pripadne se tam nepripoji ten exploitovaci nastroj. Tudiz ano ma to svuj vyznam.

Samozrejme pokud by nekdo chtel cilene hackovat napr. DZ, tak ho takoveto opatreni nezastavi.

icebear

icebear

Mňa stým vždy naštvú, lebo potom mám stránku v práci blokovanú, a idem urvať keď si nájdem čas a nemôžem si tu pozerať a čítať komenty, musím to potom riešiť cez mobil, ale to pohodlie je značne horšie.

zruda

zruda
Potvrzuju, že v Ázerbajdžánu Deskožrout taky nejede. Docela mě to v lednu překvapilo, teď jsem s tím už počítal.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů