Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Foam Board

CptDiomedes,  [23:40:00 | 17. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Snowdonia Deluxe Master Set

Amis,  [22:22:43 | 17. Čec 2018]

Solarius Mission : Novinky : Kickstarter

Angri,  [21:46:35 | 17. Čec 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 3. ročník

Johniczech,  [21:28:24 | 17. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cthulhu: Death May Die

alucard,  [21:28:01 | 17. Čec 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Wolfhound,  [19:45:00 | 17. Čec 2018]

Velké herní události : SKoN 2018 : Čo zahráme

Martinmm,  [18:01:38 | 17. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Thunderstone Quest

poetka,  [17:42:44 | 17. Čec 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Posílání do Maďarska, dobírka

falco,  [15:57:52 | 17. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Hunters AD 2114

devilfiend,  [15:02:30 | 17. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

devilfiend,  [14:02:10 | 17. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Heroes of Land, Air & Sea

Sir_Miner,  [13:44:05 | 17. Čec 2018]

Velké herní události : Warcon 2018 : Termín v roce 2018

rbx,  [10:41:24 | 17. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

eyron,  [10:19:29 | 17. Čec 2018]

Ostatní pokec : Film : Videl som a doporucujem

Citron,  [10:14:12 | 17. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Limbo: Eternal war

gerlant,  [9:10:42 | 17. Čec 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Foamcore

CptDiomedes,  [0:38:14 | 17. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Siege Storm

Sinthoras,  [19:17:45 | 16. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dominations - Road to Civilization

devilfiend,  [18:10:18 | 16. Čec 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Eyronův deskokanál

eyron,  [16:08:09 | 16. Čec 2018]

The Manhattan Project 2: Minutes to Midnight : Dojmy : A jaké to tedy je?

Siaron,  [15:14:47 | 16. Čec 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 5. ročník

Helmet,  [12:37:22 | 16. Čec 2018]

Velké herní události : SKoN 2018 : Prihlášky

tarvika,  [11:55:52 | 16. Čec 2018]

Velké herní události : SKoN 2018 : Doprava

Bifi,  [11:47:41 | 16. Čec 2018]

Batman Miniature Game : Kompost : Všeobecný pokec

falco,  [10:22:47 | 16. Čec 2018]

Velké herní události : SKoN 2018 : Jedálny lístok a prihlášky na stravu

Gaspar,  [8:38:08 | 16. Čec 2018]

Organizácia

• Nemůžete odpovídat na toto téma
156 odpovědí

Halapande

Halapande

Peco, ďakujem za organizáciu eventu, bolo veľmi príjemne. Miestnosť super, ochutnávka bola zaujímavá, druhé večere tiež super a príjemne som si zahrala. A aj konvička na vodu bola. :D

Výborná akcia.
:wub:
"Does the Walker choose the Path, or the Path the Walker?" by Garth Nix

pecovarhy

Dostal som nejaké feedbacky aj mimo DŽ a vzišlo z nich toto: ľudia, ktorí prišli iba tak na voľné hranie v sobotu boli vcelku milo prekvapení z našej tomboly. Keby mali možnosť, mile radi by si aj zaplatili tombolové lístky, aby boli v osudí. Nerád by som si to komplikoval na budúci rok, ale možno by nebol od veci takýto model: prihlásení ľudia by dostali povedzme 5 lístkov za každý nocľah. Do soboty povedzme 18:00 (keď začína večera, hodinu pred tombolou) by bola možnosť zakúpiť si lístok do tomboly v cene 1 Eur pre hocikoho, aj z ubytovaných. Za vyzbierané peniaze by sme si samozrejme vedeli vykryť pitný režim alebo nočné občerstvenie. 2 veci by mi bolo treba objasniť:
1. Je takýto dodatočný príjem v poriadku? Nenabehne komando NAKA s daňovákmi, že neodvádzame spoločnosti adekvátny podiel?
2. Doteraz to bolo skvelé v tom, že každý mal úplne rovnakú šancu na výhru. Teraz ak by nabehol nejaký solventnejší maník, neobrátil by celý tento okultný rituál naruby? :-)
Ako by si na takúto vec nazeral Ty?
Ešte je možnosť taká, že ubytovaní by mali 5 lístkov a náhodní hostia 1 lístok. Všetko zdarma, ale ubytovaní hostia by mali väčšiu šancu vyhrať...

wlcina

wlcina
1 ticket na >dospelu osobu<, je to viac fer voci ludom
(naco mat 5 ticketov a zvysovat sancu skor toho ze 1 clovek vyhra viac, radsej nech sa vyhry rozdelia)
ak chces robit listky na tombolu musis peniaze vybrat skor, lebo neviem ci ich stihnes minut na akcii, ale velmi nie som fanusik toho ze kupovat listky

pecovarhy

Tak to bolo jednoduché. Viac lístkov na osobu je jednoznačne blbosť. S peniazmi by nebol problém, lebo až teraz mi vystavia faktúru. Najjednoduhšie bude porozdávať po jednom lístku aj tým, ktorí tam budú prítomní v sobotu večer a budú mať záujem. Vybavené. Len si na to o rok spomenúť...

Joe

Peco,

veď ty vieš, že už je načase založiť fórum "PEZINOK AT WAR 2019", že??? :ph34r:

Halapande

Halapande

No to bola smola, ze tento rok bol pokus kvazi o urychlenie tomboly... ergo sa listky robili podla prihlasenych (ak sa nemylim?), kdezto v minulosti sa vyberali "vizitky" do tomboly tesne pred. Mozno fakt postaci dat tam niekde krabicku a poukazat na to v priebehu dna, nech si tam ludia nahadzu mena; teda hlavne ti, co prisli iba tak. :)

Sorcerer

Peco rozdaval vizitky a potom hodil ofotenu vizitku do tomboly.

pecovarhy

Zobrazit příspěvekJoe, na 20 únor 2018 - 01:22 , napsal/a:

Peco,

veď ty vieš, že už je načase založiť fórum "PEZINOK AT WAR 2019", že??? :ph34r:

Samozrejme, už ráno mal Oblud odo mňa správu, že potrebujeme podalbum na fotky 2018 a nové vlákno na 2019 :-)

pecovarhy

Zobrazit příspěvekSorcerer, na 20 únor 2018 - 01:42 , napsal/a:

Peco rozdaval vizitky a potom hodil ofotenu vizitku do tomboly.

Presne tak, každý, kto mal farebnú vizitku s nickname mal aj jej čiernobielu kópiu v osudí. Akurát pri hosťoch, ktorí si prídu iba zahrať neviem, kto ako kedy príde.

pecovarhy

A teraz mi napadlo, veď keby sme dali pravidlo, že jeden môže vyhrať iba jednu cenu, tak by nezáležalo na tom, koľko má v osudí lístkov, nie? Proste po prvom vytiahnutí bude každé ďalšie na rovnaké meno odstránené. Joj, komplikácie.

Halapande

Halapande

Zobrazit příspěvekPecoWARhry, na 20 únor 2018 - 01:45 , napsal/a:

Presne tak, každý, kto mal farebnú vizitku s nickname mal aj jej čiernobielu kópiu v osudí. Akurát pri hosťoch, ktorí si prídu iba zahrať neviem, kto ako kedy príde.
Teoreticky, da sa krabicka, poukaze sa na to dakedy okolo obeda a povedzme hodinu pred tombolou .. nech si tam hodia meno pripadne kontakt ak chcu sa ucastnit na tombole a prihodi sa to do poolu.
Pripadne, ak by bol zaujem vyberat peniazky za tombolove listky; tak sa urcia casy, ze kedy to bude mozne.

Gaspar

Ja som vizitku nedostal. Znamená to že som nebol v osudí?

pecovarhy

Všetci boli v osudí. Farebná vizitka Ti ostala ležať na stole, ale jej čiernobiela kópia bola v krabici s ostatnými. Nabudúce to ale urobím tak, že kto sa vyflákne na vizitku, toho vyradím aj z tomboly. Ľudia, čo prišli z vonku sa chceli určite s Tebou rozprávať, ale nevedeli ako Ťa osloviť. :-)

Gaspar

Inak v pohode by si neubytovani mohli kúpiť lístok do tomboly za 2€ a tie prachy by sa využili na ten dodatočný sud piva na ktorý sa už tradične ľudia zbierajú.

dvorax

dvorax
Kupovat si listok specialne na tombolu sa mi zda divne, radsej vyberaj vstupne na akciu, ved tombola je jej integralnou ;) sucastou.

Gaspar

lenze to je proti jeho filozofii.... B-)

tarvika

tarvika
Peco ako kazdy rok paradna akcia! organizacii a ucastnikom ako vzdy nie je co vytknut, trosku problem je strava ale co uz :D  nemoze byt vsetko dokonale.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů