Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Solomon Kane

alucard,  [4:38:30 | 19. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Pitrs82,  [21:21:45 | 18. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tang Garden

waczko,  [21:10:01 | 18. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Eyronův deskokanál

aneken,  [20:49:13 | 18. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Trickerion – Dahlgaard’s Academy

Thales,  [20:12:34 | 18. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Fantastic Factories: A Dice Placement Engine Building Game

Youda,  [17:30:55 | 18. Čer 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [14:26:36 | 18. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Vast: The Mysterious Manor

esed,  [13:48:13 | 18. Čer 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 3. ročník

vampire,  [13:06:05 | 18. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [18:17:34 | 17. Čer 2018]

Dragonfire : Dojmy : Dojmy ze hry, má to feeling DnD?

dakeyros,  [12:58:25 | 16. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cthulhu: Death May Die

Pilgrimage,  [9:29:53 | 16. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Zombicide: Green Horde

Sir_Miner,  [18:18:04 | 14. Čer 2018]

Rising Sun

kickstarter

• Nemůžete odpovídat na toto téma
340 odpovědí

esed

esed
Vypadá to, že tentokrát je to bez EB...asi si lidi dostatečně dlouho stěžovali :)

leizeQ

leizeQ

hm, preco to potom nedali vediet dopredu ... mohli usetrit starosti/problemy Kickstarteru (;

Morthe

Úspěšne backnuto... teda asi, KS je totálně přetíženej. Každopádně to ale vypadalo, že je to úplně jedno, byl tam jen Daimyo pledge za 100$.

Gromthar

Gromthar
Tak nevim, při platbě mě to hodilo error, tak jsem to hodil znova a pak mě to vrátilo na původní stránku projektu... v backed projects nemam nic, tak to asi nevzalo.... takže v klidu se na to můžu podívat za 14 dní :)

DD.

V Backed projects jsou jen projekty, za ktere ti byly jiz strzene penize.
Ale na strance projektu to mas napsano pokud jsi backer.

Gromthar

Gromthar
Tak asi backnuto, protože z účtu to sežralo ... kde to najdu na stránce projektu ?
Jo už to mam... mam tam manage your pladge

Tento příspěvek byl upraven od Gromthar: 07 březen 2017 - 09:26

leizeQ

leizeQ

Hlasi sa backer #2250
Teraz si mozem v klude precitat info v kampani

Nacase zacat riesit ci sa bude dat spojit pledge a usetrit na postovnom (;

Tento příspěvek byl upraven od leizeQ: 07 březen 2017 - 09:29

maw2

maw2

mne sa podarilo uchytit cislo 1300 :)

Gromthar

Gromthar
Můžete mi prosím někdo jen stručně napsat jak to pak funguje ? kdy to strhnou z účtu fyzicky, když to budu chtít změnit - třeba přidat další rozšíření atp. Tak si tam jen upravim celkovou výši té částky co posílám a oni to odečtou dodatečně (ten zbytek), nebo to jde po konci kampaně jako celek ?

maw2

maw2

odchadza to ako celok na konci kampane, do vtedy to mozes kedykolvek zrusit alebo navysit podla nalady

DD.

Penize ti strhnou az ve chvili kdy kampan skonci (1-4 dny po konci kampane vetsinou) a to ve vysi tveho Pledge. Tudiz do te doby s tim muzes jakkoliv manipulovat i to pripadne zrusit.

Gromthar

Gromthar
Aha, tak to je fajn, díky za info.... jen ten účet mě zmátl, ale to bylo něco jiného...

leizeQ

leizeQ

Tak a mame prvy update: https://www.kickstar...n/posts/1825409
cca 10 unlocknutych stretchgoalov (;

leizeQ

leizeQ

tak rovno uz je aj update #2 ... jezibaba odomknuta, hor sa na pandu
https://www.kickstar...n/posts/1825481

Gromthar

Gromthar
Ten chudák co má na starost odemykání SG si stěžuje v komentech, že to nestíhá uploadovat :D...
ješřě by mohli nahodit místo těch plastových tokenů a mincí kovové kousky... ta cena je dost vysoká na to, aby to nemuselo být z kartonu (viz MvM, kde ta cena byla o třetinu nižší a šlo to taky :))

Tento příspěvek byl upraven od Gromthar: 07 březen 2017 - 11:25

pillgr1m

pillgr1m

Zobrazit příspěvekGromthar, na 07 březen 2017 - 11:24 , napsal/a:

Ten chudák co má na starost odemykání SG si stěžuje v komentech, že to nestíhá uploadovat :D...
ješřě by mohli nahodit místo těch plastových tokenů a mincí kovové kousky... ta cena je dost vysoká na to, aby to nemuselo být z kartonu (viz MvM, kde ta cena byla o třetinu nižší a šlo to taky :))

Už tam sú kovové mince aj plastové clan tokens, aj plastove ronin tokens odomknuté takže to ide pekne rýchlo

pillgr1m

pillgr1m
Jo a už je tam cez 1 070 000 dolárov za 3 hodky - za mne dobrý :D

Gromthar

Gromthar
Kovového tam nic není...ono by to beztak moc prodražovalo poštovné...

leizeQ

leizeQ

veru tak, mince su plastove
na mna tam toho plastu zacina byt nejako az moc, napriklad tie mince by som bral bud cardboard alebo potom ten kov (;
ono keby spravili kovove mince, pravdepodobne by museli dat kovovych aj Roninov kedze sa dost casto pouzivaju spolu

ValMor

ValMor
Tak jsem si taky prihodil. Vypada to suprove

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů