Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2017

Citron,  [17:31:33 | 22. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Homebrewers

Beholder,  [14:26:58 | 22. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Deep Madness

devilfiend,  [9:51:09 | 22. Zář 2018]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora 7 - Jesen 2018 - 15.-18.11.

Gaspar,  [9:47:45 | 22. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dark Domains

icebear,  [20:27:19 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [19:43:53 | 21. Zář 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Coywolf,  [18:03:11 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

devilfiend,  [16:43:41 | 21. Zář 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Sir_Miner,  [12:22:21 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Highway to Hell

Kubrt,  [11:37:12 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Další hry Sierra Madre Games ve vývoji

budkin,  [14:15:35 | 20. Zář 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 5. ročník

jarmuk,  [13:27:23 | 20. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The North Sea Epilogues RPG

Sierpe,  [12:19:18 | 20. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Artemis Project

pillgr1m,  [9:18:46 | 20. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nanty Narking

icebear,  [7:06:48 | 20. Zář 2018]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Organizácia

stOKYi,  [7:03:08 | 20. Zář 2018]

Star Wars: X-Wing Miniatures Game : Novinky : Turnaje pro 2.0

Shivaja,  [6:02:13 | 20. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : HATE: The Boardgame

Bolek,  [16:58:20 | 19. Zář 2018]

Velké herní události : Essen 2017 : Essen 2018

Andy,  [11:46:30 | 19. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : OrcQuest WarPath - The Boardgame

waczko,  [10:05:26 | 19. Zář 2018]

Malé velké galaxie: Do neznáma : Pravidla : Ikonky pilotov pri bodovaní

Pundlich,  [7:52:25 | 19. Zář 2018]

Rising Sun

kickstarter

• Nemůžete odpovídat na toto téma
353 odpovědí

stosedem

sa s nimi porozprávaš osobne? :D
Abych vás dlouho nenapínal. Hodil jsem pětku a čtyřku, což přebilo jeho pět a další dvě šestky. Po nich dvě čtyřky a dvě pětky...

leizeQ

leizeQ

Posledna odpoved co mam od CMON-u (zo stvrtka minuleho tyzdna):

Hello,
Sorry for the delay.
We are currently waiting on the the Playmat and the Exclusive items for the Dynasty invasion to come in from China.

We expect to receive these items at our US hub by the end of this month. Once received, your pledge is at the top of our list  for repacking.

Thank you for your patience.

Thank you

Poslal mi to nejaky Kisada. To musi byt Japonec a ti predsa neklamu ... ci?

Elnie

U mě se vymlouvali, že při druhém dodání byla špatná adresa, což je blbost a navíc neposlali ani tracking number, takže to posílají zase zpět. Takže 6 týdnů na skladu, pak zase CMoN a zkusíme to napotřetí. Doufám, že se to stihne do vánoc. Paradoxně jedinné, co mám, tak jsou exclusive items do Dynasty, které byly ve ValMorově krabici 2x.
"It´s all about the GAME."
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Čindi

Čindi
no ona je taky krize s Dpd. Když nemají telefon, ačkoliv je vytištěnýný na boku krabice, tak píšou nekompletní adresa a nedoručí to.

Tento příspěvek byl upraven od Čindi: 09 červenec 2018 - 10:52

leizeQ

leizeQ

A akurat mi prisla odpoved aj od GamesQuestu, ktorych som sa pytal ci sa moj balik nahodou nenasiel

Unfortunately we have still not received your parcel back as a return or had any new information as to the parcel's location. Please accept our apologies for taking so long to confirm that your parcel was misrouted or lost - the service we have received from our courier has been unacceptable. They have not been as responsive as we would like and this has contributed to delays in updating you on the status of your order.

Following their performance on this project, we will not be utilising this courier for ANY future fulfilment, CMON and otherwise.

We have since swapped to a new courier for the distribution of Zombicide Wave 2 and we have seen much better delivery times and faster updates to tracking etc.

Pilgrimage

Pilgrimage
Držím palce.

stosedem

Mne naposledy pred viac ako mesiacom písali z CMoN, že mi pošlú náhradu, ale musím čakať za druhou várkou z Číny, lebo oni na sklade už nemajú nič (vraj). Inému týpkovi (tiež Slovákovi) minulý týždeň odpísali, že do konca týždňa čakajú zásielku v US skladoch a potom mu hru posielajú. Na môj opakovaný mail spred týždňa zatiaľ nereagovali. Tak som veľmi zvedavý, či sa v najbližších týždňoch niečo pohne.
Abych vás dlouho nenapínal. Hodil jsem pětku a čtyřku, což přebilo jeho pět a další dvě šestky. Po nich dvě čtyřky a dvě pětky...

Pepsson

Pepsson
Asi si rekli "zase ten hysterickej Slovak, tomu uz jsme prece odpovidali, ne?" :-D

Tento příspěvek byl upraven od Pepsson: 09 červenec 2018 - 04:34

stosedem

Pepsson, je to možné, v maili som sa ich ešte spýtal, či neuvažujú o nejakej kompenzácii za moje trable. Skúšam, veď čo... :D

leizeQ

leizeQ

Posledne info z dnes:

“The Playmats were received but, we are still waiting on the Dynasty extras.
We have been told to expect them in the next 2 weeks.
As soon as we received the needed items we will get this packed and shipped to you as soon as possible.”

Znovu budem vyzvedat koncom augusta.

stosedem

si robíš prdel, mne tiež dnes napísali, že čakajú za shipmentom z Číny a nevedia, kedy to bude... to mne už nemohli napísať to isté?

leizeQ

leizeQ

to mas za tu kompenzaciu (:

leizeQ

leizeQ

ze dnes aky mail prisiel:

Shipment phase #1 of Rising Sun is on its way to you with tracking number# shipped via USPS. You can track it at this link: https://tools.usps.c...qtc_tLabels1=#.

If you do not receive your pledge within 2 weeks of this notification, please visit our support site at support.cmon.com or call us at +1 866-600-2427.

Once again, thank you for pledging on Rising Sun!

Regards,
CMON Inc.

Pilgrimage

Pilgrimage
¨Přeji ať to konečně dorazí a užijete si hraní.

4 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 3 anonymních uživatelů

• Bing (3)