Přejít na obsah

Víkendové deskohraní v Pavlovicích vol. 4

- - - - -


  • Nemůžete odpovídat na toto téma
87 odpovědí

#81
Trsťak

Trsťak

    VýhovorkaNo tak já jsem určitě pro!

Lucka s Davidem odjíždí 3.4. na měsíc do Lázní tak já budu moct prakticky kdykoliv kromě víkendu
SILENCE!!

#82
assad

Ok, tak to se urcite domluvime

#83
Martius

Martius

    Příhovorka


Ještě jsem zjistil, že v Moštárně jsme měli hrát bez těch dvojtých karet ovoce. Ty do hry přidává až nějaké zvířátko v průběhu hry. Čímžto se ukazuje, že jsme hráli blbě každou hru ve které jsem vyhrál. :D

Jinak jsem měl slabší chvilku a v pondělí jsem si ke Spirit Islandu objednal i promo spirity z BGG storu.

A taky jsem si ten víkend hodně užil. Takže se snad znovu sejdeme co nejdřív.

Tento příspěvek byl upraven od Martius: Dnes, 06:40


#84
assad

Jj, ti promo Spiriti vypadaj parádně, ty už samozřejmě dávno mám ;-) jsou tam sice jen dva Spiriti, ale jak obří had (Serpent Slumbering Beneath the Island), na kterém vlastně celý ostrov vzniknul a on "spí" v jeho útrobách /je na začátku hodně slabý a spíš ovlivňuje ostatní hráče, ale s postupem hry se stává hrozně mocný, jak se pomalu probouzí, tak oheň (Heart of the Wildfire) , který spaluje, čímž vytváří blight, ale zároveň dokáže i očišťovat, čímž ten blight zase odstraňuje, vypadaj parádně :-)

Každopádně sorry za ty nepřesnosti v pravidlech, ale vypadá to, že zážitek z hraní to nijak zvlášť nepokazilo. Tak ono málokdy se povede dát vše napoprvé správně

#85
assad

Btw kdysi začínal na KS, kde byl komplet včetně expanzí a promo spiritů za hezkých $49

https://www.kickstar...and/description

#86
Martius

Martius

    Příhovorka


No jo, ale to jsem ještě nevěděl, že tu hru potrebuju.

Co se nepřesností týče, tak jsem si všiml, že v pravidlech Spirit Islandu autor píše, že pokud zjistíš, že jsi hrál něco špatně, tak to nemáš řešit a pokud se všichni baví, tak je všechno v pořádku.

#87
assad

jj, to je aspoň pravidlo do kooperativek, ne jak to "když si nejsi jistý, tak ber jako pravidlo vždy horší variantu pro hráče" :-)

Jinak teda špatná zpráva, v Anglii Spirit Island vyprodali (resp. prý bude tak za 1-2 měsíce), takže pokud nechceš, tak dlouho čekat, tak asi budeš muset, Petře, vzít ten za tu necelou dvojku na světu deskových her...pokud třeba nenaskladní Planeťáci, kde to vychází taky dobře (jak já, tak Jirka tam máme slevu 7%)

#88
Martius

Martius

    Příhovorka


Já většinou nakupuju ve Světě her, tak jsem jim napsal jestli by to mohli sehnat. Ale vidím to tak, že základ asi vezmu ze Světa deskových her.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů