Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [17:55:58 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tainted Grail: Fall of Avalon

waczko,  [13:35:38 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Middara

Pilgrimage,  [11:24:07 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Last Aurora

devilfiend,  [8:20:14 | 25. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [23:55:49 | 24. Čer 2019]

Ostatní pokec : PC hry a herní konzole : Half-life

Lomikar,  [8:59:23 | 24. Čer 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

ozzy,  [19:29:23 | 22. Čer 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

jarmuk,  [17:29:56 | 21. Čer 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

fuchso,  [21:52:06 | 20. Čer 2019]

Absolute War!: The Attack on Russia 1941-45 : Dojmy : Co mi k tomu řeknete?

Andy,  [15:29:58 | 20. Čer 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Kompost : Skill na Khorne Heralda?

falco,  [11:01:32 | 20. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:19:41 | 20. Čer 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Čo sa bude hrať?

icebear,  [17:37:34 | 19. Čer 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

Citron,  [15:38:02 | 19. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Altar Quest

melk0r,  [11:00:40 | 19. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Lolo,  [14:07:08 | 17. Čer 2019]

Middara : Dojmy : Dojmy

Pilgrimage,  [22:35:47 | 15. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [0:26:17 | 15. Čer 2019]

Eyronův deskokanál

• Nemůžete odpovídat na toto téma
128 odpovědí

aneken

Přátelé, dostali jsme nabídku ten náš srandapočin trošku zprofesionalizovat, především po technické stránce, ale hráblo by se i do obsahu. Myslíte, že to má cenu? Baví vás na to koukat? Lomikare, těšíš se na lepší verzi s Eyronem, který má víc než 10 pixelů?;)
Duše vydavatelství REXhry;)
Chytrej jako Lomikar;)

Lomikar

mně se líbila ta svojská nakolenovitost právě v kontrastu s těma všema zkoksovanejma YT videama, kde všichni řvou, má to 19 střihů na sekundu a v pozadí hraje nějaký kůl kombo Hanse Zimmera a dubstepu.
Ale na mě se neohlížet, já považuji za deskoherní grafický vrchol Cave Evil
About abortions, well I like the idea of killing babies, but I don't like the idea of giving women the chance to make decisions.

ozzy

Jezis lidi, nechte ten underground! Tohle je presne to, co ni tu chybalo! Jinak budem muset zase zacit tocit ja a lomikar a to prece nikdo nechce!
"Proč Já?!"
-ozzy-

paladin91

Pokud prejdete na lepsi kvalitu bez zmeny frekvence a obsahu ala dicetower tak ok. Ale jestli kvuli kvalite budete omezovat frekvenci nebo obsah jak deskofobie tak se na to vy....

Permonick

Zobrazit příspěvekaneken, na 14 únor 2017 - 03:35 , napsal/a:

Přátelé, dostali jsme nabídku ten náš srandapočin trošku zprofesionalizovat, především po technické stránce, ale hráblo by se i do obsahu. Myslíte, že to má cenu? Baví vás na to koukat? Lomikare, těšíš se na lepší verzi s Eyronem, který má víc než 10 pixelů? ;)

Jakože už nebudete ty videa dávat na DŽ, protože si to sem komunita může dávat sama? :D
to by moh říct každej...

Tokura

Tokura
Mně se to líbí i tak jak to je. Pro mě je důležitý obsah a ten, zatím, ok. Pokud budete obsah přinášet častěji byť na úkor kvality, přeci jenom různé střihy a prolínačky atd. stojí spoustu času a personálu :), tak nemám problém.

Pokud zmíním Dice Tower, tak sleduji jejich občasné Top 10 ...., tak doufám, že se třeba i k tomu dopracujete, ať máme možnost zdrbnout Vaše žebříčky ;) .

Držím palce, ať už se vydáte jakýmkoliv směrem.

Úderník

Úderník
Stačila by lepší kamera, zvláště zvuk je jak z ponorky, což sice tématicky ke Cpt Sonaru sedělo, ale při poslechu to nehladí mé zvukovody. Jinak bych asi neměnil nic, ty vaše tikavé pohledy kolem kamery a mluvení z plezíru to je známka punku.

Mejlo

tikavý pohled kolem kamery
myslel si že je to známka punku
zvuk jako když mluví do roury
myslel si že je to známka punku

Ale holky říkaly
že punk je jinde
ale holky říkaly
to snad není možný

Zlepšete zvuk, ten je fakt hroznej, a zvyšte počet barev (teda jestli není převládající černá a růžová umělecký záměr) a za mě super.
Není umění smát se, když se ti chce brečet, ale chlastat, když se ti chce zvracet.

Lomikar

tak ono by stačilo rozsvítit nad stolem, ale kdo zase potřeba kdovíjakých barev na ejrona a toho druhýho vobezduda, no kdo to chce? Ptám se.
About abortions, well I like the idea of killing babies, but I don't like the idea of giving women the chance to make decisions.

Mejlo

OK beru ... za mě je CGA grafika v pořádku
Není umění smát se, když se ti chce brečet, ale chlastat, když se ti chce zvracet.

Permonick

Zobrazit příspěvekMejlo, na 15 únor 2017 - 09:00 , napsal/a:

OK beru ... za mě je CGA grafika v pořádku

Ještě to taky mohla být CGE grafika :D
to by moh říct každej...

Lomikar

to-mah-to - to-may-to

falco

Imho staci plechtat ten zvuk, vizual cajk :)
Everybody for himself

peca

Nevím, co myslel Falco tím "plechtat" zvuk, ale já hlásím spokojenost. Je to krátký, informuje to dostatečně a že věc mihotající se v záběru je herní komponenta je slyšet celkem dobře.
Za mě dobrý. Alespoň, než si koupím nový brejle a naslouchátko.

Rozhopádně bych nezaváděl spektakulární efektové a jiné polízaniny.

eyron

Fuse
https://www.youtube....h?v=qhXk3RykUQI
Nepotěší, neurazí...

eyron

Shogun
https://www.youtube....h?v=smYdHTQr9TQ
Nepotěší, neurazí...

bára

bára

Zobrazit příspěvekLomikar, na 13 únor 2017 - 11:59 , napsal/a:

Voe Eyron hraje Vúdú i když se de nasnídat, takže rozumim.

tvoje bába hraje vúdú když se jde nasnídat.
a pije vodu z pračky!

eyron

Clank!

https://www.youtube....PD4B2_8qn8&t=8s
Nepotěší, neurazí...

aneken

Začali jsme natáčet na mýho Číňana místo Eyronovy kamerky, je to lepší?;)
Duše vydavatelství REXhry;)
Chytrej jako Lomikar;)

falco

zvuk je super, chvalim kompozici zaberu, pekne "hluboke" pozadi
Kvalita obrazu tez lepsi ale to je celkem jedno :) ten zvuk je zcela zasadni!
Everybody for himself

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů