Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [15:30:59 | 18. Čer 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Čo sa bude hrať?

pecovarhy,  [9:39:06 | 18. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Altar Quest

melk0r,  [8:33:08 | 18. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Lolo,  [14:07:08 | 17. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [0:10:16 | 17. Čer 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

Nate Higgers,  [19:33:09 | 16. Čer 2019]

Middara : Dojmy : Dojmy

Pilgrimage,  [22:35:47 | 15. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [11:34:32 | 15. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [0:26:17 | 15. Čer 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Helmet,  [19:39:35 | 14. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Middara

Citron,  [15:10:32 | 14. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Jurassic World: Miniature Game

TomasV,  [13:34:37 | 14. Čer 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Nate Higgers,  [13:11:12 | 14. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Last Aurora

DD.,  [10:06:45 | 13. Čer 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Grom,  [16:04:04 | 12. Čer 2019]

Studená válka 1945-1989 : Dojmy : TS: Turn Zero + Promo packs

Lomikar,  [10:45:59 | 12. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Co dál s mojí hrou?

DD.,  [9:19:53 | 12. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dungeonology: the expedition

Happy,  [7:28:42 | 12. Čer 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Nate Higgers,  [0:05:54 | 12. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

pillgr1m,  [10:28:25 | 11. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Bloodborne: The Board Game

Pilgrimage,  [9:51:08 | 11. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Mapa kdo kde hraje - Přidejte se!

korfuz,  [7:28:40 | 11. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Few and Cursed: Board Game

Pilgrimage,  [9:26:12 | 7. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Monstrocity

Pilgrimage,  [9:21:37 | 7. Čer 2019]

Želiv 2018

organizace

• Nemůžete odpovídat na toto téma
104 odpovědí

Klopik

Klopik

Želiv 2018

Vážení přátelé, hráčii!!!

Již to bude osmý ročník, kdy zahajujeme herní rok akcí v Želivě  ,,Želiv 2018", která se bude konat na hotelu Kocanda (www.kocanda.cz) ve dnech 10.-14.1.2018. Níže pár základních informací a pravidel.

Ubytování
K dispozici budeme mít opět celý hotel (64 lůžek hotel+villa) za zvýhodněnou cenu a to za 350,-Kč/noc a lůžko. Ubytování v chatkách je jen jako záložní varianta 150,-Kč/noc, které jsou vytápěny teplomety a jsou vybaveny sociálním zařízením, v případě mrazivého počasí nebudou v provozu. Ubytování a jídlo se platí hned po příjezdu na sále u pracovnice hotelu, kde Vám bude přiděleno číslo, pod kterým Vám bude evidována další útrata na hotelu. Při odjezdu nezapomínejte vracet klíče od pokojů!!!! Pokoje v neděli nemusíte vyklízet dříve, prostě až budete odjíždět. (jen některé pokoje může potřebovat hotel uvolnit dříve)

Jídlo
Plná penze bude za 250,-Kč/osoba a den (80,-Kč snídaně, 85,-Kč oběd, 85,-Kč večeře). Nabídka meníček je již zveřejněna v tabulce (viz odkaz níže), kde si budete moci vybrat jídlo dle své volby. Plná penze bude mít nabídku ve variantě všežravé a vegetariánské, plus nabídka jídla s příplatkem. Pokud by někomu nabídka jídel nevyhovovala, může se stravovat dle nabídky z jídelního lístku.

Snídaně 7:30 - 10:00 hod.
Obědy 12:30 - 14:00 hod.
Večeře 18:00 - 19:30 hod. (ve středu případným zájemcům jídlo nechají do 22:00 hod)
Langoše   21:00 hod. (nutno objednat na čárkovacím archu do 20:00)

V těchto časech se budou přednostně obsluhovat strávníci rezervovaných jídel.

Sál
Po dobu našeho pobytu budeme mít k dispozici sál s barem, kde budeme mít některé pití a pochutiny za zvýhodněnou cenu, než je cena v restauraci. Také budou grátis obložené mísy pro noční hráče. A jak to tak bývá, tak poskytnutý sál, sleva za ubytování a bar není zadarmo, a proto prosím o dodržování zákazu konzumace vlastního jídla a nápojů.
V případě příznivého počasí bychom využili vedlejší budovy (tzv.likusák), není sice tak komfortní, ale ulehčili bychom si na hlavním sále :-)

Čárkování
Čárkování, je pohodlný způsob jak si kdykoliv můžu natočit pivo či kofolu, uvařit kafe či čaj nebo naložit si hermelína a to bez čekání na servírku nebo když je to vhodné a neruším spoluhráče u stolu. Aby tento systém mohl fungovat, je třeba dodržovat čárkovací disciplínu, a to jak ve střízlivém, tak v méně střízlivém stavu. Proto apeluji na všechny, aby než si něco v baru vezmou, tak si nejdříve udělali čárku a pak až se obsloužili!!!! Proto každému účastníkovi přiděluju službu u čárkovacích archů a jeho úkolem bude se sám zkontrolovat, že si udělal čárku. Pokud uvidíte, že někdo tak nečiní, taktně ho upozorněte (nemusíte ho hned skopat do krve), že se nejdříve dělá čárka a pak až leze za bar!!!!

Prezidentské Volby
Jelikož termín prvního kola prezidentských voleb vychází na 12.1.-.13.1.2018, nezapomeňte si vyřídit voličské průkazy. A půjdeme hromadně volit tak jako před 5 lety :)
(kdo chce volit Zemana, může si voličský průkaz zapomenout doma :))

Na všechny Vás se těší Klopik !!!!
Klopik mobil: 775080027

Šablona přihlášky do pošty:
Delka: 10.1. - 14.1.2018 (o které dny máte zájem)
Strava: o jáké jídlo máte zájem, hlaste mi to včetně snídaní nebo zdůrazněte, že o snídaně nemáte zájem.

Zájemci o rezervaci pokojů nechť se mi hlásí v osobní poště.
Přehled rezervovaných jídel a ubytování:
https://docs.google....I3RU/edit#gid=0

Přehled her, které berete nebo chcete brát:
https://docs.google....1lAU/edit#gid=0

Tento příspěvek byl upraven od Klopik: 01 listopad 2017 - 10:48

sydo

Prihlaska 10 mesicu po terminu, odvazne :)
The more that you give a shit the more you happier.
- Tomáš Řepka

Klopik

Klopik

dík za opravu :-)

Klopik

Klopik

1.11.2017 spouštím rezervace na Želiv 2018, prosím zasílat rezervace do pošty.
A žádost o voličský průkaz na prezidentské volby již mám podanou na úřadě. :-)

Tento příspěvek byl upraven od Klopik: 01 listopad 2017 - 06:42

Permonick

Klopik for president! :)
to by moh říct každej...

Lolo

chyba, Klopik for King!
Anytime, anywhere

Klopik

Klopik

...jste úžasní, nevěřili byste kolik lidí si dalo tu práci a odkliklo přihlášku přesně dnes v 00:00 hod. :D

kalif

kalif

Fakt? To nás tam moc nebude :-( (hádám, že takové přihlášky jsou neplatné).

Klopik

Klopik

....tak jsem se konečně prokousal všemi přihláškami a nyní ve 13:08 hod. je již 91 přihlášených.
Kapacita sálu a hotelu je omezená, proto prosím sledujte svou pozici, zda-li jste evidováni jako náhradníci či nikoliv.
Ze zkušenosti vím, že v lednu díky chřipkám nebo komplikacím v práci či doma, tak 10% vždy odpadne, proto nezoufejte pokud nyní budete vedeni jako náhradníci, v lednu to může být úplně jinak :-)
Zkusím Vás všechny rozepsat do pokojů první nástřel během víkendu.

Charybda

Charybda
Sákriš, ja som poslal prihlášku až 00:01 :D

esed

esed
Takže letos budou ty 2 turnusy?

falco

jakoze jeden v 00:00 a druhy 00:01?
Everybody for himself

esed

esed
Nezvažovalo se náhodou loni, že při velkém zájmu by se to mohlo udělat 2 víkendy po sobě? :)

Klopik

Klopik

...ty mně chceš zabít???? :D
Nezvládám už ani těch 5 dní :D

Citron

Vzdyt by to nebylo v kuse - mohl bys mit dva dny na detox ;)
3D hory? Ale prosím vás...

Klopik

Klopik

Těší mně zájem o začátek herního roku na akci ,,Želiv 2018", ale kapacita hotelu a sálu je bohužel v zimních měsících limitovaná.
Pokusil jsem se rozdělit přihlášené do pokojů na hotelu a vile, ale nebylo to vůbec jednoduché.
Do chatek jsem napsal ještě pár lidí, chatky pravděpodobně ještě využijeme (zatím nám to počasí vždy dovolilo).
Vedle je seznam přihlášených, které zatím eviduji jako náhradníky. Podle zkušeností vím, že vždy tak 10% lidí odpadne z nejrůznějších důvodů, proto ještě nezoufejte :)
Pokud je někdo napsaný v chatce a nemá raději zájem vůbec o účast, nechť mi napíše nebo mi napište naopak komu ubytovaní v chatce nevadí. je tam totiž výrazně lepší cena za ubytování.
Zkontrolujte si prosím, zda-li je Vaše jméno někde na seznamu, jestli jsem na někoho náhodou nezapomněl.
Děkuji za pozornost, konec hlášení!!! :D

Sorcerer

Neviem sa tam niekde ubytovat inde na hotely v okoly?

Klopik

Klopik

jde, ale kapacita sálu je omezená, proto není žádoucí navyšovat počet účastníků ubytováváním se v okolí. Bohužel. Dík za pochopení.

falco

Zobrazit příspěvekSorcerer, na 15 listopad 2017 - 06:28 , napsal/a:

Neviem sa tam niekde ubytovat inde na hotely v okoly?

Mas preci nejaky standardy! Ted koukam ze jsem na chatce tak to budu muset rozdejchat, aspon to mam kousek k zachrance.
Everybody for himself

Permonick

Zobrazit příspěvekfalco, na 15 listopad 2017 - 10:08 , napsal/a:

Mas preci nejaky standardy! Ted koukam ze jsem na chatce tak to budu muset rozdejchat, aspon to mam kousek k zachrance.

Ty máš nějakou chatku v Praze?
to by moh říct každej...

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů