Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Warcon 2019 : Termín v roce 2019 je 10.8. - 17.8.

DD.,  [13:46:54 | 17. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

devilfiend,  [11:07:03 | 17. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [7:58:02 | 16. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Struggle of Empires

Lolo,  [15:46:46 | 15. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [14:19:36 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:54:40 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sleeping Gods

Simcsa,  [14:31:53 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Lord Pupek,  [11:45:51 | 14. Srp 2019]

BattleTech : Kompost : Hraní po letech?

Lord Pupek,  [11:45:07 | 14. Srp 2019]

Dune : Novinky : GF9 reprint

milank,  [10:11:46 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

G4nd4lf,  [7:23:19 | 14. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Taverna 2019 - dojmy

icebear,  [6:33:08 | 13. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Middara

Happy,  [20:15:34 | 12. Srp 2019]

Kingdom Death: Monster : Novinky : Reprint

Simcsa,  [13:50:52 | 12. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Taverna 2019 - straty a nálezy

wlcina,  [22:19:39 | 11. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [14:43:28 | 11. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Všeobecné informácie o Taverne

pecovarhy,  [13:58:58 | 11. Srp 2019]

Velké herní události : Warcon 2019 : Co se bude hrát

fuchso,  [1:28:50 | 11. Srp 2019]

Advanced Squad Leader: Starter Kit #2 : Pravidla : Rout IPC

Trigron,  [9:47:12 | 10. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Village Attacks

alucard,  [23:51:19 | 9. Srp 2019]

Ostatní pokec : Literatura : Co právě čtete/Tipy, co stojí za přečtění

Havelock,  [19:10:58 | 9. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : POPPLE gaming

acedrac,  [23:59:17 | 8. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Snowdonia Deluxe Master Set

fuchso,  [22:37:54 | 8. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Etherfields

Ryko,  [21:38:46 | 8. Srp 2019]

Nejhorší hra vůbec - finále

• Nemůžete odpovídat na toto téma
100 odpovědí

Pepsson

Pepsson
Aktivity 8
Dostihy 2

Ostatni ujde

Havelock

9 - Zaklínač - pro mě je Ignacy Strzewo totální budižkničemu a přizdihráč. Stalo se přesně to, co jsem čekal, ještě než hra vznikla. A to, že to nezvládne a na dlouhou dobu tak znemožní, aby někdo z tak úžasného tématu mohl udělat dobrou hru, nebo alespoň přijatelnou. Ono totiž bude dost dlouho trvat, než se na to zapomene a než si někdo troufne na druhý pokus. To slovo pro autora hry ještě nevymysleli, aby vystihli to, co doopravdy je, ale to je! A to naprostý, naprostý... tři tečky. Ježiš, to jsem se zase nasral...
1 - Splendor - raději sto partií AFFENSCHRECK, než tuhle karikaturu hry.

Navrhuji autorovi "výherní" hry zaslat nějakou anticenu - něco jako Antihra české herní veřejnosti roku 2016.
Bez urážky!

Úderník

Úderník
Překvapilo mě že mezi elitní hvězdnou pěchotu se neprobojoval Dixit, tomu bych zvedl desítku ihned. Ideální vítěz formy nad obsahem.

takže za mě 6 čárek pro Monopoly a 4 knedlíky pro pana Bitchera (tedy Zaklínače)

Amis

Tak prave poprve hraju Vudu a jste vsichni snobsti kokoti.

Čindi

Čindi
Tak tuhle anketu jsem moc nepochopil Bang a Aktivity jsou párty hry, monopoly je 100 let stará hra ale jako dítě mě rovněž bavila. Hra o trůny je takový průměr, Dominion je zakladatel žánru. Splendor je hra spíše nadprůměrná. Ostatní jsem nehrál tak nemůžu posoudit. Pokud je toto vlákno recese tak OK, ale jinak mi přijde nominace zvláštní. Asi totálně nejhorší hra kterou jsem viděl byl Cashflow.

Havelock

Nadprůměrná hra? Vždyť je to jen taková minihra, takový minimechanismus do jiné hry. Hra v jiné větší hře. Splendor fakt nee :D
Bez urážky!

Panzer

Panzer

Náhodou Splendor na mobilu je lepší než pasiáns - furt dokola, nemusí se u toho vůbec přemýšlet a přesto člověk proti té AI pořád vyhrává
:)

luznyj

luznyj
Monopoly 6
Arkham 2
Bang 2

hpy

hpy
Bang - 10b

Jinak souhlasím s Beholderem.
Winter is coming, frakkin' toasters!

Thales

Lidi, nehádejte se. Tohle není žádná oficiální cena, kterou bude Zeman předávat před zraky kamer na Pražském hradě. Má to být sranda a prostor pro vyblbnutí se, který nebude plevelit diskuze u jednotlivých her. ;)

Arkham mám i přes průtahy rád - první setkání s ameritrashem a znovuobjevení stolních her se nezapomíná (+ Lovecraft). Hra o trůny mohla být vymakanější, ale s rozšířením to docela jde. Dominion začal celou sérii parádních her a Splendor mě moc nebavil, ale ani nijak moc neurazil. Voodoo jsem nehrál. Takže mi zbylo 5 finalistů, které náležitě obdařím. :D

Bang - 2 (ta eliminace hráčů v prvním kole má vždycky úspěch...)
Monopoly (dostihy) - 2 (tohle už by neměla být stálice s velkými prodeji, ale mělo by jí nahradit něco lepšího)
Mage Knight - 2 (s touhle hrou jsme se nějak filozoficky úplně minuli)
Aktivity - 2 (zábava na pár minut roztažená do mnohem delšího času)
Zaklínač - 2 (velké zklamání a černý puntík pro všechny zúčastněné, ten svět mám rád a na hru jsem se těšil - teď zpátky ke knížkám a PC)
May I have a special sword? - Maybe. What kind of sword? - Sword of the Unholy Business...

kren

Když to má být sranda a prostor pro vyblbnutí se a neplevelení jiných vláken, tak proč ostatní napomínáš, aby se nehádaly!? To jsem nějak nepochopil a nepobral. Jak jinak se tedy můžou vyblbnout, když je napomínáš, aby o tom nediskutovali.
So say we all

kren

Takový návrh pro Ozzyho pro příště:
Asi by se ta anketa neměla jmenovat "Nejhorší hra vůbec", protože to evokuje jakous takous objektivnost (což tady určitě není), ale mělo by se to jmenovat "Hra kterou osobně nemám vůbec rád" (a do toho se vlezou všechny zdejší názory).
So say we all

ozzy

Krene pokud vim, tak ty jsi se prvniho kola, kdy kazdy mohl nominovat, vubec nezucastnil. Takze tvoje stiznosti na objektivnost ankety nejsou uplne na miste, tohle je vyber lidi, kteri se aktivne zucastnili. Zadna anketa neni a nebude objektivni, kazdy clovek ma urcite preference, ktere promitne do hlasovani. Takze at uz tahle anketa dopadne jakkoliv, vitez bude hra, kterou hlasujici povazuji za nejhorsi. Sanci ovlivnit to ma kazdy. Mas to ajk s volbama, kdyz si nehlasoval, pak tvoje nadavani v hospode nema zadnej vyznam :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

Anderson

Anderson
Trochu mi ve druhém kole chybí nějaká skutečná „pecka“, něco až ze samého dna deskoherní žumpy, něco, kdy jen představa to hrát vyvolává přímo fyzickou bolest ... ale co, jdeme to toho.

Hra o trůny: deskovka - 4 body - Ne, tohle fakt ne. Dlouhé, nezáživné, souboje jsou divné, herní možnosti omezené, diplomacie - proč? kdo drží slovo, nejenom že nikdy nevyhraje, ale zachovat se dle dohody nepřináší vůbec žádnou výhodu...brrrr... nebudu na světě dost dlouho, abych mohl tomuhle věnovat několik hodin.

Bang - 4 body - zastřelte mě hned. Je přece tolik her se skrytou identitou, které jsou lepší - a nemyslím Upíří deníky. :)

Monopoly (dostihy) - 2 body - v době svého vzniku, když to někdo vyryl pazourkem do buvolí kůže - možná .... dneska - odpad, pryč s tím.

kren

to Ozzy:
Já si vůbec nikde nestěžoval, že ankteta není objektivní. Dostatečně jsi to ty i jiní během ankety zdůrazňovali. Ten můj poslední příspěvek byl jen takový návrh pro tebe, protože tím druhým navrhovaným názvem bys zavřel pusu těm, kteří tady volají po objektivnosti a stěžují si, na srovnávání jablek s hruškama. Asi jsi mne nepochopil, já s tou anketou jako takovou problém nemám. Jen jsem se ozval že, když to má být hec, tak by neměla vadit ani diskuze, kde někdo nějakou hru obhajuje.
So say we all

ozzy

Ok, no problem, vliv nazvu na posuzovani objektivnosti hlasovani tedy priste budu brat v potaz :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

rob

rob
Bang 5 - vsechno bych tomu odpustil, ale u te hry se vdycky pohadame do krve o pravidla
Activity 3 - ja to nuceny pitvoreni nerad
Dostihy 1 - dneska prezitek, na Monopoly mi nesahejte, ty jsem hral jednou jako dite za hlubokeho totace a dodnes na to vzpominam :-)
Splendor 1 - ta hra je proste rozbita, kdyz 60% hernich komponent neni potreba (Slechtici a skoro cely balicek 1) tak je neco spatne...

IN.

Dominion 4 - duvod stejny jako u nominace
Arkham 3 - duvod stejny jako u nominace
Zaklinac 3 - neuveritelne promrhany potencial

rbx

10 = Aktivity
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

kren

Monopoly (dostihy) - 5
Dominion - 5
So say we all

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů