Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Warcon 2019 : Termín v roce 2019 je 10.8. - 17.8.

DD.,  [13:46:54 | 17. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

devilfiend,  [11:07:03 | 17. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [7:58:02 | 16. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Struggle of Empires

Lolo,  [15:46:46 | 15. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [14:19:36 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:54:40 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sleeping Gods

Simcsa,  [14:31:53 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Lord Pupek,  [11:45:51 | 14. Srp 2019]

BattleTech : Kompost : Hraní po letech?

Lord Pupek,  [11:45:07 | 14. Srp 2019]

Dune : Novinky : GF9 reprint

milank,  [10:11:46 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

G4nd4lf,  [7:23:19 | 14. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Taverna 2019 - dojmy

icebear,  [6:33:08 | 13. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Middara

Happy,  [20:15:34 | 12. Srp 2019]

Kingdom Death: Monster : Novinky : Reprint

Simcsa,  [13:50:52 | 12. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Taverna 2019 - straty a nálezy

wlcina,  [22:19:39 | 11. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [14:43:28 | 11. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Všeobecné informácie o Taverne

pecovarhy,  [13:58:58 | 11. Srp 2019]

Velké herní události : Warcon 2019 : Co se bude hrát

fuchso,  [1:28:50 | 11. Srp 2019]

Advanced Squad Leader: Starter Kit #2 : Pravidla : Rout IPC

Trigron,  [9:47:12 | 10. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Village Attacks

alucard,  [23:51:19 | 9. Srp 2019]

Ostatní pokec : Literatura : Co právě čtete/Tipy, co stojí za přečtění

Havelock,  [19:10:58 | 9. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : POPPLE gaming

acedrac,  [23:59:17 | 8. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Snowdonia Deluxe Master Set

fuchso,  [22:37:54 | 8. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Etherfields

Ryko,  [21:38:46 | 8. Srp 2019]

Nejhorší hra vůbec - finále

• Nemůžete odpovídat na toto téma
100 odpovědí

ozzy

Tak po prolistování diskuzí mi vzešla finálová desítka (s možnými výhradami, dostihy jsem sloučil s monopolama, některý nominace byly až moc nejednoznačný). Takže tady je ten kýbl hnoje:

Bang
Voodoo
Monopoly (dostihy)
Splendor
Dominion
Mage Knight
Aktivity
Arkham
Zaklínač
Hra o trůny: deskovka

Nyní máte celkem 10 hlasů, které můžete rozdistribuovat dle uvážení. Můžete to celý nasypat do jedný hry, nebo dát každý po jednom hlasu. Plácněte to sem, můžete v čase i editovat  a komentujte, co hrdlo ráčí. Jinak přemýšlel jsem, co bude výhra a došel jsem k názoru, že vítěz získá hru Soudruhu nezlob se!, která teď vychází v takové pěkné reedici. Doufám, že jste tedy motivováni hlasovat, tohle za to už stojí, no ne?
"Proč Já?!"
-ozzy-

Kubrt

Zaklínač - 4 (pro mě největší zklamání ze hry, na kterou jsem se upřímně těšil a nejvíc to schytala, protože ta hra měla být dobrá)
Aktivity - 2 (protože pantomima a tisíc lepších party her)
Monopoly - 2 (protože je rok 2017)
Dominion - 1 (protože super nápad a špatný provedení, nápad je už použit v X daleko lepších hrách, tak proč si konečně nepřiznat, že je Dominion špatný??)
Splendor - 1 (protože mi Falco říkal, že je ta hra fakt špatná)

To jsou dost chabé důvody co? :) Na lepší dnes nemám...
Had to be me. Someone else might have gotten it wrong.

Grom

Hra o trůny 10 hlasu. Zbytek neznám nebo mi tolik nepije krev, abych se obtěžoval tomu dat hlas.
Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

sydo

10 hlasu Voodoo. Ta hra je z principu spatne a z toho zbytku me vylozene stve jen Bang.
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!

ozzy

Mně dost překvapilo, že se ve výběru neobjevil fakt nějaký ten pořádnej shit duší i tělem, všechno jsou to prodejní pecky, který autorům vydělaly docela slušnej balík. Hezky to napsal eyron v předchozím vláknu.
"Proč Já?!"
-ozzy-

peca

Monopoly (dostihy) - 4
Aktivity - 3
Bang - 2
Zaklínač  - 1

Lomikar

Voodoo 5 bodů - hry, který nutěj šaškovat a poskakovat hráče, jak si karta usmyslí, jsou zločin
Dominion 5 bodů - zapomněl jsem nominovat. Třikrát jsem si přečet ty podělaný pravidla než jsem se smířil, že budu opravdu hrát 45 minut hru s deseti kartama.
Chtěl bych jen holku, se kterou bych závodil ve žraní soli a pak by sme po sobě chcali krev, CHCI TOHO MOC???

Hike

Hike
Hra o trůny: Desková hra - 9 (meh)
Dominion - 1 (deckbuilding mám rád, ale dominion díky suchopáru fak ne.)
... král bez šatů připraven k uvítání, hle - kříž dřevěný s trnovou parukou.

Beholder

Tahle anketa imho naprosto postrada logiku, pac hlasovslo par lidi. Z tech par jich par nema rado truny, ktere tak ziskaly nominaci a ted jeste je moznost nasypat 10 bodu jedne hre a nebo to rozprostrit mezi vsechny. Takze dva lidi co nemaji radi truny jim nasypou 10 bodu a je vymalovano. Z jedne z nejlepsich her udelaji 2 lidi co ji nemaji radi tady na deskozroutovi nejhorsi hru vsech dob. Wtf? Uplne padle na hlavu. Ale kdyz myslite ze to k necemu je...:(

Rad bych hlasoval, ale nejak nevim pro co. Bang, vodoo, splendor, mage knight a zaklinace jsem nehral. Monopoly a dostihy bych uz dnes asi dobrovolne nehral, ale kdysi jsem je hral a jako dite me bavily a nejak nemam duvod je oznacovat. Dominion beru jako zakladatele zanru, ktery inspiroval ostatni, proto ho ani nahodou nemuzu oznacit. Activity jsou s trojkou v zile celkem sranda arkham me sice nejak extra neoslovil, ale je to vcelku kvalitni hra a hra o truny je podle me jedna z nej her.

Takze za me nic :)
Seven?...Yes?...You're crying....My ocular implant must be malfunctioning.

ozzy

to máš stejný jako se slavíkem, ten taky postrádá logiku. od začátku tuhle anketu beru jako recesi pro pobavení lůzy, nic víc, nic míň :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

paladin91

Arkham 5
Voodoo 5

tondakolik

tondakolik
10b - Aktivity

netřeba komentovat B-)

pecovarhy

Bang! 10b. Pri všetkých ďalších nomináciách (pokiaľ viem) si hráč za stolom odohrá minimálne jeden ťah, pri Bangu to nie je až také isté. Palec hore za výber odmeny pre víťaza :-)

falco

Splendor - 9
Dominion - 1(aby se neřeklo)
Everybody for himself

Mstrauss

Mstrauss

Ty jo, docela mě překvapilo, že se neprobojoval ten Munchkin.

Nicméně:
Bang - 3
Arkham - 5
Zaklínač - 2

zruda

zruda
3 - Bang
5 - Aktivity
2 - Zaklínač

Duirin

Duirin

Munchkin mi taky chybí!

Protože se dostaly 4 hry z mé ŽUMPA 10 + Bang, který jsem uvedl 11., tak body rozprostřu:
Aktivity - 3
Voodoo - 2
Monopoly (dostihy) - 2
Hra o trůny: deskovka - 2
Bang - 1

Pizin

Pizin
Bang - 1
Voodoo -2
Monopoly (dostihy) - 2
Dominion - 1
Aktivity - 1
Zaklínač - 3

Narayan

Narayan

Bang 3
Dominion 2
Aktivity 4
Hra o trůny: deskovka 1
Vezeme bábu, tváří se modravě, překrásná pracantka, určená k opravě,
Vezeme bábu, volali z továrny, mrzutá nehoda, spustila alarmy.

Marvin

Aktivity 5
Bang 4
Zaklínač 1

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů