Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [14:00:44 | 7. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

zgrywus,  [12:28:23 | 7. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

Lomikar,  [11:36:23 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

falco,  [10:15:39 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [7:11:24 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Great Wall - new Awakem Realms KS

Luke,  [22:24:10 | 5. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 7. ročník

Grom,  [15:17:14 | 5. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Grom,  [14:36:00 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : High Frontier 4 All

Coywolf,  [11:34:01 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Barvení figurek a komponent do deskových her

MichalKP,  [19:09:49 | 4. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Co posloucháte? + Festaky?

sydo,  [18:09:11 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [18:06:03 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Successors 4. edice

IN.,  [18:01:25 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Divinity Original Sin: The Board Game

devilfiend,  [12:34:21 | 3. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Floki,  [14:40:12 | 2. Pro 2019]

Velké herní události : Herní Želiv : Želiv 2020

Permonick,  [13:18:47 | 2. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

falco,  [11:14:32 | 30. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Vyhlášení hry roku eee 2018 v zábavném videu!

falco,  [20:23:56 | 29. Lis 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

Halapande,  [13:33:02 | 29. Lis 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 4. ročník

Marvin,  [12:22:32 | 29. Lis 2019]

Velké herní události : Taverna Zima 2020 : Taverna Zima 2020 - Prihlasovanie

wlcina,  [16:12:07 | 28. Lis 2019]

Nejhorší hra vůbec

• Nemůžete odpovídat na toto téma
115 odpovědí

falco

Hegemonic! jaj, updatuju
Everybody for himself

pecovarhy

Zobrazit příspěvekozzy, na 19 prosinec 2016 - 04:09 , napsal/a:

Co je komu co po tom? Je to Cashflow! Hate!
Ale vážně, tahle hra je hlavně sektářský zlo, za který zaplatíš zlatý vejce, aby jsi se stal členem Kyosakiho kultu o bohatém tatínkovi
edit: koukni tady a bude ti jasno: http://www.cashflow-.../o-hre-cashflow

Pozerám a nevychádzam z údivu, tomu hovorím support! Dnes je hranie na Michalskej v BA, tam bude asi komplet finančne gramotná smotánka Slovenska! :-) Tak dal som CF na 10. priečku v zozname, ale myslím, že si zasluhuje dobyť vrchol...

Tento příspěvek byl upraven od pecovarhy: 19 prosinec 2016 - 04:30

Havelock

M.I.P. (minus in peace) Ludomyl
Bez urážky!

Cimm

Cimm
Nic ve zlém, chlapci, ale většinu asi zajímá spíš ten top 10, než vaše diskuze :) Zbytečně to tu pak obludně narůstá :)

Oblud

Oblud

No tak to ti pěkně děkuju ...

pecovarhy

Zobrazit příspěvekozzy, na 19 prosinec 2016 - 11:47 , napsal/a:

... V první fázi můžete poslat až 10 tipů na nejhorší hru, kterou jste kdy hráli. A napište je rovnou sem a klidně si to okomentujte proč. Klidně můžete komentovat i názory ostatních, pokud vám vadí menší flamewars, tak sem radši nechoďte :-). V průběhu můžete editovat....

Zobrazit příspěvekCimm, na 19 prosinec 2016 - 04:38 , napsal/a:

Nic ve zlém, chlapci, ale většinu asi zajímá spíš ten top 10, než vaše diskuze :) Zbytečně to tu pak obludně narůstá :)

Toto je práveže téma, ktorá si diskusiu zaslúži. Ešte tu nikto nestúpil nikomu na poriadny otlak, aj keď nominácie Galaxy Truckera alebo Caverny mňa teda trochu rozosmutnili. :-) Nezávidím Ozzymu, ktorý sa bude musieť prebrodiť príspevkami a vybrať 10 najspomínanejších hier...

ozzy

tak já se na to i těšim, ale už by to fakt chtělo nějaký další žebříček k diskuzi. Jinak já bych v top 10 nerad viděl Libertálii nebo Love Letter, jak už tu někde zaznělo, ale jestli, tak to holt bude osud. Ještě mě napadá, že jsem čekal víc activity, ty možná časem taky něco nahradí v mym top 10
"Proč Já?!"
-ozzy-

Narayan

Narayan

Battlestar Galactica - velikost mého hejtu zde pramení z toho, že jsem měl celkem velká očekávání, ať už kvůli hodnocení, nebo kvůli tématu...bohužel jsem dostal jen tříhodinový bolestivý průjem. A protože jsem nemohl uvěřit tomu, že by to bylo až tak špatný, tak jsem tomu dal šanci ještě asi dvakrát. Průjem se samozřejmě dostavil znovu, se stejně intenzivním prožitkem. Už nikdy.

Aktivity, dostihy, bang apod. - prostě už jen proto, že když řeknu, že pravidelně hraju deskovky, 90% lidí si furt představí, jak sedim, házim kostkou a kupuju debilní koně; a myslej si, že jsem retard.

Théby - legendární mechanismus tahání vítězných bodů náhodně z pytlíku. Můžete se snažit jak chcete, pokud vytáhnete z pytlíku p**u, nepomůže vám nic. Designerský vomitus.

Andor - mechanismus, kde vám zabíjení potvor postupně vlastně prohrává hru, musel vymyslet opravdový mentál.

Mage Knight - pěkně to sice vypadá, ale pro mě je to nehratelný.

Mice and Mystics - opět, pěkně to vypadá, ale ve skutečnosti je to brutus nuda.

Hra o trůny deskovka - tady to neni totální hejt, míval jsem jí kdysi celkem rád, jenže upřímně řečeno, nebejt tam to téma, je to vlastně celkem odpad. Sere mě hlavně fakt, že lidi chtěj hrát jen to, přitom je tolik o třídu lepších AC her. Ale ne, pořád všude GoT, kde 4 hodiny sedíte, a nemáte pod kontrolou vlastně nic. Jste na jihu a na severu sedí někdo, kdo to moc neumí? Pak daruje vítězství někomu ze stejného konce mapy a vy neuděláte vůbec nic. Hra u které se taky nemusí 2 hodiny stát vůbec nic, protože hráčí jsou často připosraní a jen si hromadí armády na hranicích a vzájemně se ubezpečují o spolupráci. No a ten kdo není připosraný, bývá většinou smazán z mapy.

Munchkin - chujovina, která bohužel nemá herní dobu chujoviny, a může se hrát taky 2 hodiny. Slovo utrpení pak dostává úplně nový rozměr.

Dominion a jakýkoliv jiný čistý deckbuilding - zkoušel jsem jich dost, neměl jsem rád žádný. DB prostě jedině jako vedlejší mechanismus. Pokud v té hře ale nic jiného není, tak je to pro mě napprostá mrtvola.

Risk - leda pokud chcete nějakou dobrou a dlouhou kostkovou story alá Rimmer
Vezeme bábu, tváří se modravě, překrásná pracantka, určená k opravě,
Vezeme bábu, volali z továrny, mrzutá nehoda, spustila alarmy.

Lolo

dam iba veci, ktore doteraz nezazneli, aj ked Arkham by tu mal byt pomaly v kazdom prispevku:

Shadowrun: Crossfire - coop + deckbuilding = ciste zlo, koncentrovana nuda, ktora tazi iba z uspesnej predlohy
Ztracene Dedictvi - akoze nastupca vyborneho Love letteru a totalny nehratelny pruser
World of Tanks - no comment
Zachranari - tak toto nebavilo ani moje deti, jedna z mala hier, ktora isla z domu
Cerna ovce - FFG v najhorsej forme
Vampire Diaries - ako ste mohli zabudnut na tuto perlu
The Builders of Middle Ages: najhorsia hra ever

no a este do ozzyho top 10 rebricka urcite:
Caverna
Galaxy Trucker - Chvatilove hry ma nebavia vseobecne ( cest vynimkam genialnemu TTA a Codenames )
Arkham Horror
Voodoo
Vzhuru do Podzemi
Chramst!

Tento příspěvek byl upraven od Lolo: 19 prosinec 2016 - 05:52

Anytime, anywhere

falco

jooo Vampire Diaries, s tim mam zkusenost jen z "treti osoby" a solidni zlo
Everybody for himself

Pepsson

Pepsson
Tak pominu nehry, jako je Cesta manželstvím a vědomostní hry jako Timeline a Česko...

Za mě vedou tyto 3, na horší si momentálně nemohu vzpomenout

Aktivity (protože je přeci boží 3 hodiny koukat jak ze sebe lidi dělají voly)
Munchkin (vtipné, pokud člověk vidí souvislosti a k zabavě mu stačí pouze to, jinak nesmyslně destruktivní "zahraju kartu" a "já zahraju jinou kartu a tu kartu ti zruším")
Dungeon fighter (velike WTF)

HymanKaplan

HymanKaplan

Můj seynam bude kombinace nejhorších her a her, u kterých jsem zažil největší zklamání ...
  • Aktivity - koukat na některý lidi, jak se různě pitvoří ... tohohle se dá účastnít jenom v posledním alkoholovém tažení
  • Česko (případně nějaké podobné klony) - nevím, zda se to dá považovat vůbec za hru ...
  • Dostihy a sázky (a jemu podobné kousky) - dřív, když na trhu nebylo nic jiného, tak jo. Ale dneska?
  • Scrabble - není můj šálek kávy
  • Carcassone - nebo spíše ta velká řada různých rozšíření
  • Proroctvi - dlouhé a nezábavné, ...
  • Arkham Horor
  • Splendor - už to nemůžu ani vidět
  • Dominion
  • 12 Realms

Mstrauss

Mstrauss

Za mě tyto kousky:

Bang! - není nic lepšího, než když se z relativně jednoduché karetky stane hra na 2 hodiny... A ještě, když vás zabijou jako prvního... Sarkasmus

Munchkin - Hra, která se tváří obsahem i pravidly jako filler, ale filler to není. To asi jen v případě, že jste na pustém ostrově a mezi sbíráním kokosů a stavbou voru máte +/- 2 hodiny volna. Hrozně se to táhne a ne a ne to skončit...

Arkham Horror - Ačkoliv jsem ho měl ze začátku vcelku rád, je to nyní jedna z těch her, které si fakt nechci zahrát. Zdlouhavé a ve větším počtu hráčů de facto nehratelné. Po 5 hodinách hraní jsem už slyšel hlasy a cukalo mi oko.

Ligretto - postřehovka o ničem.

Kde leží Kotěhůlky - hrál jsem to jednou s člověkem, který znal ČR dokonale a bylo to peklo. Řekl bych, že má mindok i lživou reklamu, protože na krabici píše "zábavná zeměpisná hra".

Tento příspěvek byl upraven od Mstrauss: 19 prosinec 2016 - 07:22

Havelock

Tak jednoznačně Scrabble - to je hra pro duševní kastráty (JOZXYQK),
stejně jako pseudohry typu Česko - otázky a odpovědi.
Rád si přihejtnu na Splendor - jako mechanismus v komplikovanější hře možná, ale ne, už nikdy, prosím neee! Přesto lepší než si nechat udělat lobotomii... Nejspíš.
Lewis&Clarke - překombinovaná nezajímavost. Není můj šálek, abych byl přesný.
Hodně vztekle jsem si připadal u matematické olympošky GOSU. Funguje to, o tom žádná, ale syndrom mozkové zavařeniny vás nemine. Ze zkušenosti v posledním tahu si jeden hráč vyžádal neomezený čas na spočítání optimální kombinace. Mezitím jsme se zbytkem zahráli jinou hru a on pak po půlhodině přišel s tím, že vyhrál... Whatever, Murray.
A ještě bych rád přidal Dungeon Roll - Goblinses, někdo? :D

Tento příspěvek byl upraven od Havelock: 19 prosinec 2016 - 07:29

Bez urážky!

sydo

Motherfuckin goblinses roll motherfuckin dices! Jak jsem mohl zapomenout na Dungeon Roll? Ktery mozkovy akrobat vymyslel, ze jedna z postav v kostkove hre nehazi kostkama? Dik za pripomenuti.
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!

Ladik

12 realms
Dominant species
Cosmic encounter
Rex
Battlestar galactica
Theby

May the Schwartz be with you...

sydo

Jo, Dominant Species je taky solidni lezak. Ale za ten Cosmic mas u me jednu mackovku.
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!

ozzy

Ladiku na zelivu dostanes udem do hlavy za ty dominanty! Hned po tobe sydo.
"Proč Já?!"
-ozzy-

Lolo

A ty za ten panamax
Anytime, anywhere

Wolfhound

Wolfhound
Chupacabra. Tuhle pičovinu nezachrání ani svítící kostky.
Falling! Real-time? Ne, děkuji. Jediné plus je, že to je filler, který je hned dohraný.
Galaxy Trucker. To pexeso na začátku je prostě zlo.
Shadows over Camelot. Kooperativní nuda.
To the meaningless French idealisms of Liberty, Equality, and Fraternity, we present the German realities of Infantry, Cavalry, and Artillery.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů