Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [14:00:44 | 7. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

zgrywus,  [12:28:23 | 7. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

Lomikar,  [11:36:23 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

falco,  [10:15:39 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [7:11:24 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Great Wall - new Awakem Realms KS

Luke,  [22:24:10 | 5. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 7. ročník

Grom,  [15:17:14 | 5. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Grom,  [14:36:00 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : High Frontier 4 All

Coywolf,  [11:34:01 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Barvení figurek a komponent do deskových her

MichalKP,  [19:09:49 | 4. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Co posloucháte? + Festaky?

sydo,  [18:09:11 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [18:06:03 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Successors 4. edice

IN.,  [18:01:25 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Divinity Original Sin: The Board Game

devilfiend,  [12:34:21 | 3. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Floki,  [14:40:12 | 2. Pro 2019]

Velké herní události : Herní Želiv : Želiv 2020

Permonick,  [13:18:47 | 2. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

falco,  [11:14:32 | 30. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Vyhlášení hry roku eee 2018 v zábavném videu!

falco,  [20:23:56 | 29. Lis 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

Halapande,  [13:33:02 | 29. Lis 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 4. ročník

Marvin,  [12:22:32 | 29. Lis 2019]

Velké herní události : Taverna Zima 2020 : Taverna Zima 2020 - Prihlasovanie

wlcina,  [16:12:07 | 28. Lis 2019]

Nejhorší hra vůbec

• Nemůžete odpovídat na toto téma
115 odpovědí

Guest_ludomyl_*

Guest_ludomyl_*

Zobrazit příspěveksydo, na 19 prosinec 2016 - 03:21 , napsal/a:

Co by to bylo za tema, kdyby Ludomyl nedal svuj nemy minus misto toho, aby prispel :)
Ja doufam, ze si jeste vzpomenu na nejake poklady, ktere mi sveho casu hnuly zluci, delate mi zatim radost :)

No schválne, do koľkých tém som dal mínus, kde som neprispel? Tu sa človek párkrát nepohodne s ozzym a už je za odpad. Ďakujem, teší ma.

sydo

Nemas zac.

Hevelock: Kazdy hru hejtuje za neco a jelikoz kazde hodnoceni je subjektivni, tak to bychom tato temata mohli zrusit rovnou. Nemudrujte a hejtujte :)
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!

Oblud

Oblud

Hehe, je to zatím dobré. U drtivé většiny zde zmíněných her jsem se vždy královsky bavil. Zjevně budu za vola jako ostatně vždy, a tak to ma byť, soudruzi :D !

kalif

kalif

Hra o trůny desková hra
Mage Knight
Splendor
Five Tribes
Bang!
Caverna
Arkham Horror
The Game - Hraj, dokud můžeš
Královské rošády
Zaklínač

Pokusim se časem přidat nějaké ty důvody.

Tento příspěvek byl upraven od kalif: 21 prosinec 2016 - 01:26

Kubrt

Já na toto téma kdysi natočil jedno velice hejtované video, tak to sem jen přepíšu:

Carcassone (protože proč?)
XWingy (neb jsem gramlavý)
Hegemonic (vzor počítacího eura)
Mice and Mystics (asi jako dostihy a sázky, člověk se v tom vidět něco, co to není)
Warcraft Boardgame (výborná hra, když ji hrajete vy, děsná nuda, když ji hraje soupeř)

Poslední dobou se špatným hrám nějak úspěšně vyhýbám, nejhorší zážitek letošního roku byl asi Munchkin v šesti. Ale ve 4 mě baví.

Jinak nejhorší hra za mě vždy a všude Dostihy.
Had to be me. Someone else might have gotten it wrong.

paladin91

No ja je povazuju za spatne bez ohledu na to jestli je nekdo hejtuje nebo zboznuje ( a ze u caverny be se par urcite naslo )

Oblud

Oblud

Zobrazit příspěvekKubrt, na 19 prosinec 2016 - 03:44 , napsal/a:

Jinak nejhorší hra za mě vždy a všude Dostihy.

A co já u ní strávil jako kluk hodin, dní a týdnů ... :P

ozzy

to Havelock: definice co je a co není špatná hra může mít každej jinou. Já si o něčem myslim, že je to fakt špatný, nebaví mě to, ale vyjádřit se dokážu jen souslovím, že to není můj šálek čaje. Tak to je :-)

to Ludomyl: boha jeho, proč do toho taháš ozzyho (mně)? Absolutně tu nevidím souvislost. Držme se prosím hejtování her, ne lidí (platí pro všechny). Díky
"Proč Já?!"
-ozzy-

stOKYi

stOKYi

Zobrazit příspěvekHavelock, na 19 prosinec 2016 - 03:24 , napsal/a:

Takže nakonec jde o anketu o nejhejtovanější hru, i když fskutečnosti nemusí být špatná? Argument typu "není můj šálek" přece neznamená, že je hra špatná, ne? Každý má právo na názor, no problemo, ale tak to aspoň správně definujme.

Akým spôsobom sa dá vyjadriť, či je hra zlá? To je zase len na subjektívnom hodnotení mechaník.. Napr. dostihy sú do pohôdky, lepšie ako monopoly ;)

PS: ozzy ma predbehol

Tento příspěvek byl upraven od stOKYi: 19 prosinec 2016 - 03:51

Ja som nechcel hodiť kritický, ja som ťa chcel len zabiť.

sydo

Me taky dostihy nikdy zas tak nevadily. Spolu s Dlouhy Siroky a Bystrozraky to byla moje nejoblibenejsi hra.

Oblud

Oblud

Jo jo, mr. Široký, můj velký vzor ...

pecovarhy

keď som komponoval zoznam, zabudol som na takú lakocinu ako je Cashflow. Pravda, nikdy som to nehral, ale z debát a z textov okolo by si tá hra podľa mňa zaslúžila dostať sa hore. Keď tak ňou nahrádzam Go, to je super hra, len jej nerozumiem, ako aj šachom... Resp. je to variácia na Monopoly? A ešte jedna taká autorská hra tu kolovala, len si nespomínam na názov, tuším to boli nejaké divoké zeleniny, alebo čo. Tiež sa ku hre samotnej neviem vyjadriť, ale debata okolo bola interesantná. :-)

ozzy

ježiš Cashflow! Jdu se rituálně ukřižovat, že jsem naň zapomněl!
edit: Cashflow nahrazuje Factor Fun
"Proč Já?!"
-ozzy-

Oblud

Oblud

Zobrazit příspěvekpecovarhy, na 19 prosinec 2016 - 03:56 , napsal/a:

Keď tak ňou nahrádzam Go, to je super hra, len jej nerozumiem, ako aj šachom... Resp. je to variácia na Monopoly?
Ptáš se, jesli je go variace na Monopoly nebo šachy? Nějak si teď nejsem jistý ... ;)

sydo

Zobrazit příspěvekpecovarhy, na 19 prosinec 2016 - 03:56 , napsal/a:

keď som komponoval zoznam, zabudol som na takú lakocinu ako je Cashflow. Pravda, nikdy som to nehral, ale z debát a z textov okolo by si tá hra podľa mňa zaslúžila dostať sa hore. Keď tak ňou nahrádzam Go, to je super hra, len jej nerozumiem, ako aj šachom... Resp. je to variácia na Monopoly? A ešte jedna taká autorská hra tu kolovala, len si nespomínam na názov, tuším to boli nejaké divoké zeleniny, alebo čo. Tiež sa ku hre samotnej neviem vyjadriť, ale debata okolo bola interesantná. :-)

Kua na tu zeleninovou a Cashflow bych uplne zapomnel! Ale nikdy jsem je nehral.

Kubrt

Také jsem jako malý hrál Dostihy. Ale to byl rok 1990 a lidstvo dělalo různé další voloviny (poslouchalo Ricka Astleye)... Proč by je někdo měl chtít hrát v roce 2016?? To je to, co nechápu a proč jsem se proti nim rozhodl tak ostře vyhradit. :)
Had to be me. Someone else might have gotten it wrong.

pecovarhy

ten Cashflow, to je variácia na Monopoly, však? Go a šachy sú mimo toto vlákno.

sydo

Cesty za Zlatem! Musim editovat.

Gaspar

hry nie su "spatne"... to vy sa pri nich neviete zabavit :)
TUBLA forever !

ozzy

Zobrazit příspěvekpecovarhy, na 19 prosinec 2016 - 04:01 , napsal/a:

ten Cashflow, to je variácia na Monopoly, však? Go a šachy sú mimo toto vlákno.
Co je komu co po tom? Je to Cashflow! Hate!
Ale vážně, tahle hra je hlavně sektářský zlo, za který zaplatíš zlatý vejce, aby jsi se stal členem Kyosakiho kultu o bohatém tatínkovi
edit: koukni tady a bude ti jasno: http://www.cashflow-.../o-hre-cashflow
"Proč Já?!"
-ozzy-

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 1 anonymních uživatelů

• Google (1)