Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Herní Hradiště : Vánoce 2019 termín je 12.-15./12

Prsťák,  [22:30:06 | 9. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

rbx,  [20:23:50 | 9. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Permonick,  [19:30:32 | 9. Pro 2019]

Tainted Grail: The Fall of Avalon : Pravidla : Splnění questu vs. dokončení dne

rbx,  [16:49:05 | 9. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 7. ročník

Grom,  [13:03:21 | 9. Pro 2019]

Velké herní události : Herní Želiv : Želiv 2020

Klopik,  [10:08:32 | 9. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [14:00:44 | 7. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

Lomikar,  [11:36:23 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [7:11:24 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Great Wall - new Awakem Realms KS

Luke,  [22:24:10 | 5. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Grom,  [14:36:00 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : High Frontier 4 All

Coywolf,  [11:34:01 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Barvení figurek a komponent do deskových her

MichalKP,  [19:09:49 | 4. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Co posloucháte? + Festaky?

sydo,  [18:09:11 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [18:06:03 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Successors 4. edice

IN.,  [18:01:25 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Divinity Original Sin: The Board Game

devilfiend,  [12:34:21 | 3. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Floki,  [14:40:12 | 2. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

falco,  [11:14:32 | 30. Lis 2019]

Nejhorší hra vůbec

• Nemůžete odpovídat na toto téma
115 odpovědí

Permonick

Mondo!!! :-D
Můžeš zvedat klidně sto... stačí teleskop...

eyron

Z toho, co tady čtu, mám pocit, že jste zmlsaní deskoherní hipstři a snobi a o tom, co je fakt špatný, nemáte šajn :P
Jasněže raději než Le Havre se budu dloubat jehlicí v míše a partii Caverny s Radkem a Kamilem už nikdy nevymažu z nočních můr, ALE:

Mania! - parodie na termín hra, sebemrskačům vřele doporučuju
Mágové z Hexanu - "uděláme české Osadníky, ale jako fantasy, chápeš" "a jak se to bude hrát?" "to je asi úplně jedno, neasi"
Unusual Suspect - za základní premisu téhle hry "ten vypadá ošklivě, to bude svině" bych autora ubil šlauchem
Drinking viking - tohle je taky majstrštyk, je to levný a dá se to sehnat! - nějak takhle si představuju Pivní hru, Na Ex a další pecky od Albi
Chupacabra - když se tak rozhlížím na ty další kusy, co tu mám, tak bych si ji asi klidně i zahrál...
Ghoost (Strašidláci) - klobouček k dolů, pane Garfield
Hello Kitty - The Party Game - esence všeho špatného, co si normálové nad 50 představí pod pojmem "společenská hra", po 3 hodinách točení jakousi za**anou vrtulkou a sbíraní šatiček a dortíčků jsem nechal svou roztomilou čtyřletou neteř v slzách, že to nedohrajem, páč jsme ani zdaleka nebyli v půlce hry...
Nepotěší, neurazí...

Lomikar

Activity, Dostihy, Česka a podobný drátoviny nepočítám jako hry, takže popíšu jen ty, které se vydávají za moderní společenskou zábavu. O mně se ví, že zvládnu leccos a téměř v čemkoli jsem schopný si najít to dobré, ale:

Spartacus: první hodinu super zábavná škodička, než jsme se dostali ke konci, který trval.... DALŠÍ TŘI HODINY prvotřídního kingmakingu,  kdy jsem si cucal palec při pohledu, jak se honěj cizí figurky po aréně jak v Monty Pythonech. Údajně ve mně mělo udržet nadšení to, že mám do jedné z nich investovaný nějaký umouněný zlaťáček. Jsem dost přesvědčen, že tohle vymyslel někdo, kdo dřív prodával hrnce důchodcům.

Zombies!!! : Hra, která vám řekne, kde je herní cíl až po hodině a půl s posledním ze 40 umístěných dílků mapy a očekává, že mezitim budete šťastně brouzdat nějakým směrem, že to třeba vyjde. Design šestiletého dítěte.

Schätze des Dunknen Turmes: jednoduše se na to nedá dívat, sry

Vúdú: párty hra pro nejnudnější lidi na světě. Ještě jednou mi někdo řekne, že než hodim kostkama, tak si musim prdnout, zahajlovat, zlomit a zase narovnat nos propiskou, tak dostane pěstí.

Velká kniha strašlivých čar: příšerná zkušenost z těch nejhorších pekel. Hodinu jsem si bral na ruku karty a odpovídal na anekenovo "Kruciš kruciš, teď potřebujeme tři červený." "Tady máš tři červený.", načež mi bylo vždy řečeno: "Dobrá práce Lomikare!" Začal jsem z toho být čímdál nervoznější a když jsem se po hodině dozvěděl, že máme za sebou první kolo, méněcenně jsem se usmál a odešel na hajzl.

Secret Hitler: regulérně jsem po deseti minutách hry nevěděl, jestli už hrajeme. Což bylo dost jedno, protože stejně nebylo v tý hře co dělat.
Don't vote. Eat trash. Do drugs. Get cash. Eat ass. Die fast.

IN.

Ja se ke hrani zase tak casto nedostanu, takze jsem pak rad za cokoli :). Nebudu uvadet detske hry ani hry naseho mladi (viz Dostihy) protoze v te dobe dobre poslouzily a jako takove maji navzdy cestne misto :). Tedy budu soudit jen podle toho co jsem hral a co bych nerad znovu hral...

1. Doom - hra pro pana a otroka. Otroku by melo byt spis vice a meli by byt hodne submisivni a ochotni casto umirat. Pan by mel byt nekdo, koho v mladi zneuzivali a chce se pomstit celemu svetu.

2. Dominion - divim se, ze tahle hra nema nejakou specialni povrchovou upravu karet, aby se od staleho michani neponicily. I kdyz se povazuji za cloveka s velkou fantazii, tak ten vseobjimajici pribeh jsem si za michanim karet proste predstavit neumel

3. Arkham Horror - zboznuju Lovecrafta, ale tohle? Kdyby to trvalo hodinu, ok dve hodiny, ok tri hodiny... ale je to delsi a delsi a delsi.... a nuda

4. Infarkt - tedy tomu rikam poradna vtipna party hra... infarkt jsem z toho tedy nedostal, ale kdo me zna osobne, tak sedivy jsem mozna prave z teto hry.

Elnie

Já si seznam radši nevedu, ale jsem velmi rád, že jste vzali na milost Tokaido :-) ... a žádný kecy o tom, že to není hra! :-D
"It´s all about the GAME."
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

PerPer

Tvl Elnie, Tokaido přece není hra, proto to sem nikdo nedává :-)

rbx

ja sem ten svuj seznam nahodim az pote, co rozprodam svou sbirku :-)
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Marvin

Zobrazit příspěvekLomikar, na 23 prosinec 2016 - 08:06 , napsal/a:

Velká kniha strašlivých čar: příšerná zkušenost z těch nejhorších pekel. Hodinu jsem si bral na ruku karty a odpovídal na anekenovo "Kruciš kruciš, teď potřebujeme tři červený." "Tady máš tři červený.", načež mi bylo vždy řečeno: "Dobrá práce Lomikare!" Začal jsem z toho být čímdál nervoznější a když jsem se po hodině dozvěděl, že máme za sebou první kolo, méněcenně jsem se usmál a odešel na hajzl.
Mne ta hra také strašlivě nebavila. Nějak jsem v tom neviděl ty mágy s ani ty příšery. Herní mechanismus mne nudil. Pořád jsem jen posílal ty barevné karty do zásoby. Nicméně po jedné hře (další rozhodně neplánuji) jsem se necítil natolik kompetentní, abych tuto hru nominoval :)

Lomikar

hele zuby sem si vyrazil taky jenom jednou a nějak mám pocit, že to nemusim udělat podruhý, abych se k tomu mohl nějak kompetentně vyjádřit
Don't vote. Eat trash. Do drugs. Get cash. Eat ass. Die fast.

SenjorOta

Dominant Spiecies
Libertalia
Broom Service
Vládci podzemí
Talon
Carson City
Krycí jména
Poštovní kurýr
Warhammer: Diskwars
Sylla

Marvin

Zobrazit příspěvekLomikar, na 23 prosinec 2016 - 11:23 , napsal/a:

hele zuby sem si vyrazil taky jenom jednou a nějak mám pocit, že to nemusim udělat podruhý, abych se k tomu mohl nějak kompetentně vyjádřit
Tak zase když to srovnám s vyraženými zuby (oba přední při hokejbale), tak to ta hra byla jako lepší :D

brblo

brblo
1.Monopoly
2.Keltis
3.Lascaux
4.Activity
5.Yspahan
6.Allhambra
7.Fresco
8.Dostihy a sazky
9.Bang
10.Euphoria

ozzy

Zkuste se prosim rozepsat i proc, diky
"Proč Já?!"
-ozzy-

esed

esed
Once Upon a Time - tohle snad neni ani "moderni spolecenska hra". Neco podobneho jsme hravali na zakladce, jen jsme u toho pouzivali vlastni fantazii, tak to bylo lepsi...

Fluxx - nahodne hrani karet dokud nekdo nahodou nevyhraje

Sail to India - esence euro nudy - posunovani kosticek (jakoze surovin) nekam, odkud je pak muzu zase vesele stahnout. Vsechno hnusne vypadajici a na to, jak je ta hra mala, hraje se neskutecne dlouho

Agricola - hra, kvuli ktere jsem byla asi 5 let presvedcena, ze nesnasim eura. Nudne, hraci jsou neustale za neco trestani...nikdy vic

Hanabi - hra na procvicovani pameti? Myslim, ze na to radsi pouziju jine metody.

Game of Thrones - totalni nuda, hra, ve ktere se vubec nic nedeje, dokud to nekdo nejakym zazrakem nevyhraje

sydo

Silvestrovske tema mi pripomnelo dalsi kekel - Usaci a parohaci. Zabava do ustavu pro mentalne postizene a jeste je na zadni strane krabice napsano, ze kdyby vas to nahodou nebavilo, tak je to kvuli tomu, ze jste suchar. To aby kazdy pochopil, jak je ta hra uzasne vtipna.
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!

Coywolf

Coywolf

Zaklínač - předváděl jsem to jeden rok na Crewconu a nechápal co na tom mohlo někoho zaujmout. Maximální nuda. Sice zajímavé omezování akci postav, ale příběh a téma veskrze žádné. To už by bylo lepší namátkou číst úryvky z knížek podle toho co vám padne na kostkách.

Zachraň svět - laciný pokus o to udělat něco jako pandemic, ale ještě větší nuda.

Dice Masters - skvělý nápad, který ale Wizkidi naprosto pohřbili. Nakonec z toho bylo spíš něco na způsob sbírání kartiček hokejistů spíš než hra (viz top dečky na nějakém to turnaji ala ms kde byla rozmanitost asi jako v továrně na klony). Škoda že až ffg dokázalo ten koncept pořádně využít na vytvoření hry.

Champions od Midgard - super hra řekl bych, ale moje jediná herní zkušenost s ní, kdy ji Helmet s Rodanem totálně rozbili, mě budí ze spaní jako jedna z nejhorších nočních můr
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů