Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Warcon 2019 : Termín v roce 2019 je 10.8. - 17.8.

DD.,  [13:46:54 | 17. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

devilfiend,  [11:07:03 | 17. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [7:58:02 | 16. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Struggle of Empires

Lolo,  [15:46:46 | 15. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [14:19:36 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:54:40 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sleeping Gods

Simcsa,  [14:31:53 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Lord Pupek,  [11:45:51 | 14. Srp 2019]

BattleTech : Kompost : Hraní po letech?

Lord Pupek,  [11:45:07 | 14. Srp 2019]

Dune : Novinky : GF9 reprint

milank,  [10:11:46 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

G4nd4lf,  [7:23:19 | 14. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Taverna 2019 - dojmy

icebear,  [6:33:08 | 13. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Middara

Happy,  [20:15:34 | 12. Srp 2019]

Kingdom Death: Monster : Novinky : Reprint

Simcsa,  [13:50:52 | 12. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Taverna 2019 - straty a nálezy

wlcina,  [22:19:39 | 11. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [14:43:28 | 11. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Všeobecné informácie o Taverne

pecovarhy,  [13:58:58 | 11. Srp 2019]

Velké herní události : Warcon 2019 : Co se bude hrát

fuchso,  [1:28:50 | 11. Srp 2019]

Advanced Squad Leader: Starter Kit #2 : Pravidla : Rout IPC

Trigron,  [9:47:12 | 10. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Village Attacks

alucard,  [23:51:19 | 9. Srp 2019]

Ostatní pokec : Literatura : Co právě čtete/Tipy, co stojí za přečtění

Havelock,  [19:10:58 | 9. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : POPPLE gaming

acedrac,  [23:59:17 | 8. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Snowdonia Deluxe Master Set

fuchso,  [22:37:54 | 8. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Etherfields

Ryko,  [21:38:46 | 8. Srp 2019]

Nejhorší hra vůbec

• Nemůžete odpovídat na toto téma
115 odpovědí

ozzy

Jak jsem avizoval cca před třemi měsíci, tak spouštím takhle před Vánocemi, kdy se máme mít všichni rádi a tvářit se, jak se navzájem milujeme, takovou menší hejtovací anketu. Pojďme si zahlasovat o nejhorší hru vůbec. Nejsou žádná omezení. Je jedno, kdy hra byla vydána, v jakém je jazyce, či jak moc vysoko se v jakých žebříčcích vyskytuje. Jak to bude probíhat? V první fázi můžete poslat až 10 tipů na nejhorší hru, kterou jste kdy hráli. A napište je rovnou sem a klidně si to okomentujte proč. Klidně můžete komentovat i názory ostatních, pokud vám vadí menší flamewars, tak sem radši nechoďte :-). V průběhu můžete editovat.

Na konci roku se nominace zúží na 10 her, pak bude probíhat hlasování obdobně jako ve Hře roku 2015. Opět proběhne losovačka o hodnotnou cenu. No a hned na začátek moje tipy:

World of Warcraft the Boardgame - esence nudy, v základu naprosto zbytečná utahaná záležitost
Panamax - mám rád eura, ale tohle? Vůbec mi nesedlo, mechanismus s tématem nemá nic společnýho
Dobble - na pět minut možná dobrý, ale když mi to někdo točí před pivem hodinu, tak bych si radši vystřelil oko z hlavy. Nevztahuje se na prdelní variantu.
Krycí jména - hra roku 2016? Fajn, ale ne pro mně, já se u toho nudim, není to můj cup of tea, vyhýbám se obloukem.
Cashflow- zábavné a oblíbené jako ruská ruleta se šesti nábojema
Bang - co k tomu mám dodat víc?
Hegemonic- tady byl prve Hoyuk, ale tak špatnej jako matematický vzoreček Hegemonic fakt není.
Proroctví - můj druhý Chvátil ve výběhu. A přitom Vláďa umí TtA nebo Vládce a ty mám rád! Ale tohle jako náhrada za talisman? Vážně?
Smallworld - jakožto součást předvelikonočního sebemrskačství dobrý, jizvy na duši cítím i dnes. Nejhorší areacontrol co znám
Scrabble - fuj! Tuhle krabici jsem nevyhodil jen protože mi připomíná ty trýznivý večery s bývalkou, kdyby se mi náhodou někdy zastesklo, kouknu na ní a je mi jasno
"Proč Já?!"
-ozzy-

sydo

No konecne kua!

Battlesral Galactica - skladani barev k sobe, ktere se tvari, ze ma tema a trva 3 hodiny. Radsi se udusit zvratkama. A autora bych udusil myma
Proroctvi - aneb jak z Talismanu vycycnout veskerou zabavu a stejne to lidem prodat
Bang - ja taky nevim, co k tomu rici. Nejhorsi na te hre je, ze je tak rozsirena a v kazde hospode je nekdo, kdo to chce hrat.
Citadela - hnus
Voodoo - Jak mam kluky z Rex her rad, tak todleto jim v zivote nezapomenu. Jeste u hry sedelo par autistu, kteri u toho breceli smichy a placali se do kolen. Taky se rad zasmeju dobrymu prdu, kterej pekne rezonuje, ale to jeste neznamena, ze z toho udelam hru.
Schatze den Dunkles Turmes - je to sice chvili sranda, ale stejne se divim, ze ten clovek si nekdy strizlivy myslel, ze tohle bude mit uspech
Werewolf (a jine varianty na Palermo) - haha, uz se bavime? Uz muzu umrit?
Sheep Race (nebo jak se ten potrat jmenuje - protrpel jsem hodinu a pak se dozvedel, ze to bylo teprve prvni kolo zavodu. Nastesti me zachranil Metud, ktery, ackoli teprve rok star, prokoukl hovni hodnotu tehle hry a schoval kostky. Diky kamo, mas to u me!
Red Dragon Inn - aneb kdyz nemate kamarady, se kterymi muzete vyrazit na pivo, tak u tehle si muzete na neisto zkusit, jake to je vyrazit na pivo s bandou podobnych autistickych panicu. Vetsinou hrano lidmi stejne kategorie jako voodoo. Na Palube urcite vzdy najdete spoluhrace na oboje.
Cesty za Zlatem - Mel jsem vytusit, ze je neco spatne, kdyz Petrovi z Deskofobie zahorel v ocich takovy hajzlovsky plaminek a zeptal se me, zda si to nechci zahrat. Hodil do sebe nejake dva prasky a zacal vysvetlovat. Ukazal mi v pravidlech, ze kazde kolo lizeme kartu (fakt to tam je). No a nic jineho jsme pul hodiny nedelali, jelikoz ve hre se nic neudalo. Chtel jsem nakombit holuba s holubi babou, ale nedosel mi ani jeden. Mel jsem si taky vzit nejaky prasek, nes jsem do toho sel.

EDIT: Kvuli Cestam za zlatem jsem musel skrtnout Zimu Mrtvych, ale bylo to o fous!
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!

pecovarhy

Pekné vianočné načasovanie, predpokladám bohatý výber:
1. Monopoly akéhokoľvek druhu, vrátane Dostihov a sázok - dobré, keď pred 1989 neboli žiadne iné hry, potom iba utrpenie
2. Cabo da Roca - touto hrou som chcel v roku 2009 pokryť tému pirátsva v zbierke. Hra je to ťažkopádna a pravidlovo nevysvetliteľná
3. Dobyvatelé vesmíru - pri tejto hre som prvýkrát zaznamenal kopírovanie mechanizmov, podobnosť s Puerto Rico alebo San Juan bola príliš veľká.
4. Euphrat a Tigris Card game - pre mňa najhoršia varianta "Card game" ku veľkej stolovej hre. Možno je to spôsobené aj tým, že veľká hra je fantastická.
5. Dark Darker Darkest - jediné, čo bolo na partičke DDD dobré, bola spoločnosť a hlášky
6. Inovace - nesadlo mi to
7. Bang! - hlavne po nedávnej partičke, keď si jeden z hráčov nezahral ale absolútne nič až kým bol vyradený - toto je jav, ktorý by som od stolnej hry nečakal
8. Dixit - pravda je, že mám malú fantáziu
9. Pexeso - ani pamäť nemám dobrú
10. Cashflow a "Nahnevané zeleniny" - viem, že sú to dve hry, ale podľa mňa by mali dostať žolíka, už len pre tú debatu, ktorú svojho času vyvolali. Go - to je ale iba zo vzdoru, lebo ani logika mi nejde

:-)

Všetko dobré, teším sa na Vaše kúsky

Tento příspěvek byl upraven od pecovarhy: 19 prosinec 2016 - 05:18

tracnik

tracnik
Dostihy a sázky - Nejde o to, že jde o grandióznost postrádající reskin Monopolů, k zblití nudný, avšak alespoň strašně dlouhý luckfest, kde jsou do debilní krabice pečlivě spojeny nejtupější mechaniky a hnusnými komponenty. Jde o to, kolik zla tato hra napáchala v našem regionu, kde se díky ní úspěšně podařilo pokurvit představu jedné generace o moderních deskových hrách.

Šachy - Totéž, ale z druhé strany.

fuchso

fuchso

Zobrazit příspěvektracnik, na 19 prosinec 2016 - 12:32 , napsal/a:

Šachy - Totéž, ale z druhé strany.

Aká je tá druhá strana? nezapína mi to...

falco

Splendor - nene, proc? Jakoze v jednoduchosti je krasa? Dobry no to muzeme rovnou tahat sirky.
Battlestar Galactica - jen se odkazu na Syda, nedavno jsem tomu daval jeste sanci jen abych zjistil ze zkuseni hraci maji najete strategie a cele to stoji na kartach typu Direct order. Navic kdyz to hraje clovek se Siaronama co vas po tretim tahu umlati statistikou a reknou ze jste Cylon. Pak jen cumit jak zbytek stolu hraje coop a vy jim hazite kostkou.
Hegemonic - jak nekdo muze napasovat pocitaci brutal nudu ta hru ktera se tvari jako 4x scifi rezba. Kdyz clovek pristoupi na to ze je to euro tak je hra stale shit. Jedna z mala her, ktere jsem hral jednou a druhou sanci ji nedal.
Lewis a Clarke - ta hra ma straslivy downtime i na Euro.

Dalsi pripadne prijdou, tohle je jen kdybych na tema zapomnel, at maji zarez ty nejvetsi zla.
Everybody for himself

tracnik

tracnik

Zobrazit příspěvekfuchso, na 19 prosinec 2016 - 12:44 , napsal/a:

Aká je tá druhá strana? nezapína mi to...

Nejde o to, že jde o zbytnělou abstraktní hru těžící toliko z tradice a nedostatku lepších příležitostí, k zblití nudné, avšak alespoň strašně dlouhé mechanické prohledávání stavového prostoru, s neelegantními pravidly a agresivní, až povýšeneckou fanouškovskou základnou. Jde o to, kolik zla tato hra napáchala v našem regionu na světě, kde se díky ní úspěšně podařilo pokurvit představu jedné generace mnoha generací o moderních deskových hrách a jejich intelektuálních nárocích.

paladin91

No nejhorsi mize tbht jen jedna tak se omezim na 3 tipy

1. Caverna - 2 hodiny nudy pri krmeni zviratek abych pak zjistil ze ma o dva body vice nebo mene nez nekdo jiny - uz nikdy

2. Vzhuru do podzemi - kde je tam nejak zabava ?

3. Voodoo - souhlas se sydem

stOKYi

stOKYi

ou.. myslím že táto anketa bude mať úspech :) za mňa.. to bude možno aj trochu kontroverzné:

Android: Netrunner LCG

Kartové hry nieje moja šálka kávy. Nezaujalo to mňa a ani moju hernú skupinu. Z môjho pohľadu preceňovaná hra. Pozitívum je asimetrickosť a svet androidu, ale asi po 15 hrách (a že sme šancu tomu dali) tá hra padla do normálu až podpriemeru. Hrateľnosť nám vôbec nesadla a to ani nehovorím o hre za korporáciu za ktorú nechcel nikto hrať. :)

Dominion

osobne ma nebavia hry kde si človek v takej veľkej miere "kope vlastnú záhradku" bez toho aby mu v tom niekto zabránil. Viac menej človek nerobí nič iné len zbiera a mieša. Prípadnými rozšíreniami sa to snažili vylepšiť, ale už sa u mňa táto hra navždy zaradila ako " no brain" rýchla hra s minimálnym ovplyvňovaním súpera a s vlastným piesočkom ktorý si obrábam a namiesto toho aby som mal dáky vizuálny výsledok pred sebou z ktorého by som mal radosť, mám len veľkú kôpku kariet. Ako mechanizmus- dobré, ako samotná hra- strašné

Exodus: Proxima Centauri

Utrpenie mladého Werthera. Podrobné pocity som rozpísal v dojmoch hry tu na DŽ. Už sa ku tomu nevládzem vrátiť :)

Infarkt

Neviem prečo, ale na tejto hre sa mi nezdalo byť nič zábavné a ani nič párty. Hra akurát tak ktorá mi privádzala infarkt, ale bohužiaľ skutočný :)

Isla Dorada

Má to veľmi peknú grafiku a jednoduché pravidlá. To je všetko čo táto hra asi má :)

Krycí jména

Párty hra? Párty hra by mala byť zábavná, toto je len tichá sucharina. Nezabudnem na Kováčovú (SKoN). Boli dve partie hrajúce párty hry, 1. hrala Karty proti ľudskosti a 2. krycie mena. Kým ľudia v 1. partii sa smiali dobrú hodinu vkuse, ľudia v 2. partii ktorý hrali "party hru roka" boli celý čas ticho a len nakúkali, že na čom sa to smejeme. Myslím že oni mali párty viac vďaka kartám proti ľudskosti ako vďaka tejto tragédii.

Libertalia

Hra absolútne mimo môjho súdka. Čisto kartová hra s minimom zábavnosti. Žiadny pocit budovania, dobýjania, obchodovania, vyvíjania sa či ťaženia, ktoré mám v hrách rád tu nie je, čo by asi ako jediné pri kartovej hre mohlo zachrániť jej hodnotenie u mňa. A preto je to hra ktorá ide absolútne mimo mňa.

Mage Knight: Desková hra

Ku tomuto počinu som sa vyjadroval pomerne dosť v diskusiách. Preto to zhrniem + grafika, + variabilita hrania scenárov (od coop až po competitions), +/- dáka tá atmosféra tam je, avšak zabíjajú ju mechaniky hry, - žiadna náhoda v bojoch, tu mi tá kocka chýba, však je to pokus o RPG hru! - suché a strašne zdĺhavé, - optimalizovanie, optimalizovanie a ešte raz optimalizovanie a to úplne pri všetkom, od pohybu až po nekonečné boje. - toto je čisto subjektívne -> viac menej je to čistá kartovka s hracím plánom. Poučka na determizmus a preto to už nikdy nechcem hrať.

Milostný dopis (2012)

Toto je hra nehra. Nebavilo ma to, je to celkom stupidné a nezábavné. Bez akýchkoľvek okolkov môžem povedať, že radšej si zahráme klasického alebo amerického žolíka, sedmu, chuja, alebo hocičo iné s klasickými kartami, ktoré majú viac možnosti. V dvojke absolútne nehrateľné, v štvorke hrateľné a aj to iba s chlastom.. avšak mňa to ani tak nebavilo :(

Shogun

Absolútne ma to nechytilo. Skoro nič ma nezaujalo. A to aj napriek zaujímavému boju. Zaujímavému, no nie však z môjho pohľadu zábavnému. Vlastne ani neviem či to môžem nazvať bojom, skôr len hodenie kociek do sitka :)

World of Warcraft: Desková hra

Pekné vylepšovanie postáv a súboje sú vymyslené záujímavo až do momentu, kedy má postava kopu skillov a predmetov. Vtedy je to problém ustriehnuť. Škoda tiež, že príšery neútočia aj na diaľku, súboje by boli zaujímavejšie. Na hre mi ale veľmi vadí absencia dákeho taktického rozhodovania. Pohyb po mape a plnenie questov je tiež trochu ťažkopádne. (kvôli dvom akciám a nutnosti využívať akciu chalange na boj). Po grafickej stránke je to tiež v poriadku. Tragické je neustále hľadanie questov a príšer a po splnení questu zase nájsť nový quest a príšery a stále dookola. Hrozná hra, nikdy viac! Hernými možnosťami chudobná a tragická hra!

Neskôr ma možno ma ešte niečo napadne...Lepšie ako kvalitným hejtom pondelok ani začať nemohol :)

Tento příspěvek byl upraven od stOKYi: 19 prosinec 2016 - 01:15

Ja som nechcel hodiť kritický, ja som ťa chcel len zabiť.

Duirin

Duirin

Fajn anketa. Konečně nemusím řešit, co mám nahráno a co ne :)

1. Česko (a jeho klony) - sakra, na tom někdo vidí něco zajímavého a zábavného?
2. Aktivity - no comment.
3. Dixit - co na tom proboha všichni vidí? Ty obrázky mě děsí samy o sobě. A co v těch obrázcích ty lidí vidí, že dávají tak stupidní asociace, tak to taky nechápu :)
4. Hra o trůny: Desková hra - několik hodin utrpení, kdy se o něco snažím a pak zjistím, že to stejně bylo k prdu, protože mě další 2-3 protihráči zařízli (a minimálně s jedním z nich jsem měl dohodu). Vyhýbám se obloukem.
5. Munchkin - 2 hodiny se hraje, aby se většina hráčů dostala na 9. level a pak se čeká, až všem dojdou škodící karty ... a kdo bude mít následně to štěstí, že bude na tahu. Fuj.
6. Dostihy a sázky - když jsem byl malej, tak asi dobrý, ale cca před šesti lety to někdo vytáhnul na nějaké chatě ... děs a hrůza.
7. 10 minutes to kill - tohle fakt není hra pro mě. Snažit se pamatovat, kdo co zahrál, zároveň se pokusit zabít svůj cíl, abych nebyl odhalen, abych ve finále zjistil, že na ten cíl touhle postavou vystřelit ani nemůžu, jen jsem to přehlídnul? Prodáno.
8. Voodoo - hrál jsem nedávno jednou a stačilo. Po prvních pár kolech se z nadšení "komu dám to prokletí" stala frustrace z celé hry, která už nemohla nabídnout nic nového a já se jen modlil, ať už skončí.
9. Citadela - hrál jsem před mnoha lety, jednou, ale stále mám z té hry v sobě trochu pachuť, i když už ani nedokážu říct proč, protože si to nepamatuju.
10. Caverna - pro mě zklamání, při dalších hrách žádná nová výzva. Prodáno.
---
nad rámec Top 10:
11. Bang - proč je to sakra tak oblíbené, když se téměř vždy najdou 2 lidi, co jsou během prvních dvou kol zabiti a pak jen blbě čumí?
12. Dobyvatelé vesmíru - tak tohle jsem rozchodil, za týden zapomněl a už se nikdy nedonutil to znovu rozchodit. Prodáno.
13. Splendor - nudná abstraktka.

Tento příspěvek byl upraven od Duirin: 20 prosinec 2016 - 09:25

ozzy

sakra, koukám, že na spoustu sra*ek jsem zapomněl... tak vám dík za inspiraci, nominace se možná bude měnit... :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

Mejlo

Andor - dobrodružné legendy - jako solitér to může někoho bavit, ale jako koop to je tedy katastrofa. Nejzkušenější hráč řekne, co má kdo udělat a když bude tak hodnej, tak vás aspoň nechá hodit kostky. Nedej bože, aby někoho napadlo zabít nějakou nestvůru, to bychom mohli taky prohrát! :ble:

Tento příspěvek byl upraven od Mejlo: 19 prosinec 2016 - 01:41

Není umění smát se, když se ti chce brečet, ale chlastat, když se ti chce zvracet.

DUBíno

Talisman - po několikahodinovém utrpení jsem se cítil podobně jako u Monopolů/Dostihů. A bylo mi to líto. Ale snad jen kvůli tomu, že tu hru kamarád vyráběl (při studiích), drbal se s každou kartičkou, mazlil se s výrobou krabice. A za těch asi deset let to vytáhl jen dvakrát. Chudák.
Arkham Horor - když jsem viděl poprvé popisy, a že je až pro 8 - paráda, zahrajeme celá tlupa. Mno, víc jak ve 4 bych to ve výsledku hrát nechtěl. Dlouhé, průtahy,... Ano, zrychlilo by se to častějším hraním, ale kdo na to má čas :)
Pandemic - ze začátku bavila, i ženu. Té se zalíbila moc, takže vžadovala neustálé hraní a mě se jednoduše přehrála. Navíc má žena perfektní analytické schopnosti, takže si to vždy celé naplánovala a (o)upravil jsem ji jen párkrát. Ať si hraje, když ji to baví. Mám radost za ní. Ale příště by mohla hrát sólo :). Ze stejného důvodu pak i Andor, který si radši střihnu sólo.

Tento příspěvek byl upraven od DUBíno: 19 prosinec 2016 - 02:23

peca

• Dostihy a sázky - Známe všichni, ne? Kdo ne, je na tom líp.
  • Bang! - Tohodle jsem se přehrál hned ten rok, co to vyšlo.
  • Aktivity - V jedné vypečené skupince se vždycky najde někdo, kdo to nadhodí a nakonec se to ujme... Dokonce dřív, než se všichni ožerou.
  • Werewolf (a jine varianty na Palermo) - Sydovi děkuji za připomenutí.
  • Cabo da Roca - Zřejmě pokus o mix objevitelské, námořní válečné a obchodní strategie s Carassonne. Dost nepovedený bohužel.
  • Všemožné herní variace na principu "Člověče nezlob se" - Ač úplně pitomé se snaží vydávat za moderní hry. Spolu s Monopoly bažilionkrát jinak kazí všelidový pojem o deskových hrách obecně. Pak když někde pronesu, že si jdu zahrát deskovou hru, tak se někdo blbě zeptá: "To jako člověče nebo šachy, jo?"

Tento příspěvek byl upraven od peca: 19 prosinec 2016 - 03:46

Úderník

Úderník
Dixit - otřesný přehypovaný odpad. Koncentrákovaná nuda na několik dílů. Vydávání dalších a dalších dílů z toho dělají takový deskoherní seriál "Tak jde čas".

Francis Drake - už dlouho jsem se u tak jednoduché až pitomoučké hry nedivil nad schopností vydavatele to zabalit do pěkného kabátku a prodat to hráčům. hra která by se vešla na formát A4 a čtverečkovaný papír. Zdlouhavé, nudné a protivné euro.

Galaxy Trucker - podme si postavit hvězdolet a potom ho nechat zbořit. A hned třikrát po sobě. Jóóó, to je přece zábavička, že jo Voloďo. Sračka.

Agricola - celkem zajimavá rodinovka, s totálně projebaným potenciálem ohodnocování všeho VB kdy nakonec všichni dělají všechno stejně. Jakákoliv vlastní invence je zbytečná.

Bakong, Hurry Cup - když to Antoine Bauza přehnal večer z francouzským vínem a při ranním objímání mísy diktoval chlapcům z Asmodee nebo Hurricanu, že maj vydat JEHO novou hru. Srágory jakým není rovno.

Hanabi - chapci z Deskofobie z toho hýkali nadšením, ale ne, je to debilní hra na intoušskou párty s gayminerálkou. Do třetice Tonda Bamza a opět špatně. Sednout, máš za pět.

Zaklínač - tak adrenalinové a klasické téma a tak zprzněný nudný design deskovky, to se hned tak nevidí. Když jsem prvně viděl tuto hru rozloženou nevěřil jsem vlastním očím. Prej "Dobrodružná hra". Imho lol.

Tibet (R. Knizia) - hra kterou vyhrajete a nevíte vůbec jak a proč. Pan doktor hluboko v minusových hodnotách své sinusoidní křivky kvality vydávaných her.

Tantrix - po waterboardingu nejoblíbenější způsob mučení v Guantanámu.

Do hejtu řadím i cokoliv se star wars, kutululůlem a zombies. To mi nesmí do baráku. Naopak Osadníci, Carcassonne a kupodivu ani ten Bang! mě po letech zase tak neuráží...

Tento příspěvek byl upraven od Úderník: 22 prosinec 2016 - 01:40

paladin91

OMG jak jaem mohl zapomenout na Arkham horor

falco

Delate mi radost ze nikdo neobhajuje hate na hry :). Minus od Ludomyla jsme cekali asi vsichni, takze za me uspech
Everybody for himself

sydo

Co by to bylo za tema, kdyby Ludomyl nedal svuj nemy minus misto toho, aby prispel :)
Ja doufam, ze si jeste vzpomenu na nejake poklady, ktere mi sveho casu hnuly zluci, delate mi zatim radost :)
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!

Guest_ludomyl_*

Guest_ludomyl_*
Ten mínus bol za jazyk akým sa vyjadroval, nie za hry, ktoré napísal. EDIT: áno uznávam, po druhom prečítaní jeho príspevku bol možno prehnaný, ale prvým dojem je prvý dojem.
P.S. Do toho, môžete si mínusovať.

Tento příspěvek byl upraven od ludomyl: 19 prosinec 2016 - 03:24

Havelock

Takže nakonec jde o anketu o nejhejtovanější hru, i když fskutečnosti nemusí být špatná? Argument typu "není můj šálek" přece neznamená, že je hra špatná, ne? Každý má právo na názor, no problemo, ale tak to aspoň správně definujme.
Bez urážky!

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů