Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [11:06:10 | 26. Kvě 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

kalifka,  [16:32:12 | 25. Kvě 2019]

Black Orchestra : Úpravy komponent : Tokeny nacistů

Hoho,  [13:59:00 | 25. Kvě 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Kickstarter - převzít poškozené nebo nepřevzít

Pilgrimage,  [11:20:02 | 25. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Space Race: The Board Game (Kickstarter)

waczko,  [18:40:50 | 24. Kvě 2019]

Wildlands : Dojmy : Doj mi

Havelock,  [1:46:06 | 24. Kvě 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2019 : Skrotena Hora 8 - Jar 2019 - 23.-26.5.2019

Lolo,  [15:01:52 | 23. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

acedrac,  [6:19:11 | 23. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:30:57 | 23. Kvě 2019]

War of the Ring (second edition) : Úpravy komponent : Väčšia mapa pre epické hranie - "kickstarter"

pecovarhy,  [14:49:52 | 22. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Siege Storm

Para99,  [17:51:32 | 21. Kvě 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

brtstvo,  [9:29:47 | 21. Kvě 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

sydo,  [13:40:41 | 18. Kvě 2019]

DreadBall – The Futuristic Sports Game : Kompost : Prodej teamu

falco,  [17:50:06 | 17. Kvě 2019]

google tracking manzelky :)

• Nemůžete odpovídat na toto téma
7 odpovědí

Polylux1

Cus. Nechci vas zatahovat do taju sveho osobniho zivota, ale potrebuju radu od geek-odborniku :)

Kdyz manzel sleduje pohyb manzelky a jejiho telefonu proti jeji vuli pomoci google (a protoze je to chlapec sikovna, dost mozna i jinak), jak se proti tomu idealne branit? Nasel jsem zatim jenom tenhle clanek jak vypnout sledovani polohy, ale nevim jestli to staci... Pokud vas napadne cokoli jak se proti tomuhle stalkingu branit (pripadne jak je kurde mozny ze vzdycky do par hodin hackne jeji zbrusu novej facebook ucet), budu vam neskonale vdecen, a pri zvlast vydatne pomoci vas pozveme na oslavu rozvodu a pojmenujem prvniho spolecneho potomka Lomikar :)

http://m.gadgets.ndt...location-560176

Diky moc!
Kdo mi nekoupi zmrzlinu je srab!

sydo

Nemam nic uzitecneho, co bych rekl, ale koukam, ze se tam za louzi nenudis :)
The more that you give a shit the more you happier.
- Tomáš Řepka

ozzy

Existuje zakon proti stalkingu. Jestlize ji hackuje fb, tak to stalking je. A policajti to dokonce i resi. Jinak asi mobil bez gps by pomohl, ne? Nebo behem par tydnu dojde u nekterych procesoru ve smartphone k aktualizaci na galileo a tam by to uz tak snadne byt nemelo.
"Proč Já?!"
-ozzy-

Morthe

Ty ozzy, já bych to tak růžově neviděl, HW podporu mají aktuálně snad jen novější Snapdragony, a co se týká aktualizace SW, výrobci v tomhle nejsou zrovna příkladní, aktualizace je pro ně dost čast sprosté slovo.

@Polylux: Teoreticky by mělo stačit vypnout určování polohy a mobilní data. Sice by nějaká sledovací aplikace mohla ukládat GSM údaje o připojení k BTS (a po připojení k netu je vysypat ven), ale to ve výsledku dá jenom velice hrubou polohu (osoba se nacházela někde na těhle 5 km2).

Amis

No, jestli během pár hodin hackl nový facebookový účet a není to jenom slabým heslem, zřejmou odpovědí na nějakou pomocnou otázku při zapomenutém hesle, nebo přístupu k mailu kam se zasílají zapomenutá hesla, tak bych řekl, že primární problém není sledování, ale spíš nějaký keylogger, nebo jiná podobná aplikace v telefonu (případně nějaký přímý přístup třeba k rootnutému mobilu).

falco

Vypnuti sledovani udela hodne, pokud je clovek jo paranoidni tak muzes zvolit "root" telfonu a nejaky nadstavby potazmo rovnou nahrat nejaky Cyanogen mod, ktere otvireji vice moznosti.
Tam uz zakazat GPS jako takove by nemelo byt problem (ale dnes se da trackovat i pomoci okolnich wifin)
Everybody for himself

paladin91

Iphone nebo android ?
Pokud to neni nejaky fakt expert tak pak bych si tipnul ze ma svuj priparni ucet apple id nebo gmail na nejak zarizeni na ktere uz mozna i zapomela ze jej ma ( muze to byt i kompl v knihove kde se prihlasila na mail a zapomela odhlasit ) a pak neni problem se k novym fb uctum dostat. Ve sprave uctu tedy prvne odstarnit vsechny stare zarizeni ke kterym ma potencialne Pristup onen hacker

Halapande

Halapande

Zvazit kupenie noveho mobilu na ine meno - nie jej. A ten, cez ktory sa tak dobre sleduje vypnut alebo nechat niekde lezat. A iny e-mail nech pouziva na registracie s vela znakovym heslom. Aspon 12 by som odporucila. Kludne mat aj dva rozne mejly, jeden taky, ktory neuvadza prave meno.
Pouzivat dlheee hesla, ktore nedavaju zmysel a radsej mat niekde tie hesla ulozene.. keepass alebo tak. Pokym to tu druhu stranu bavi; treba vydrzat.
Pripadne poziadat o pomoc policiu; ale ti tusim zasiahnu len ked sa druha strana zacne vyhrazat alebo nejak inak utocit. Aspon mne povedali, ze si mam ukladat vyhrazne smsky, co som dostavala. Ale inak mi velmi pomoct nevedeli.

Tento příspěvek byl upraven od Gwathiell: 14 prosinec 2016 - 03:57

"Does the Walker choose the Path, or the Path the Walker?" by Garth Nix

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů