Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The 7th Continent

peca,  [12:20:48 | 16. Led 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : Aprílové deskožraní 19. - 22.4.

peca,  [12:17:25 | 16. Led 2018]

Velké herní události : Želiv 2018 : Želiv 2018

Gaspar,  [11:39:52 | 16. Led 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 5. ročník

Grom,  [10:55:47 | 16. Led 2018]

Android: Netrunner : Novinky : Netrunner Store Championship Prague 2018

t.p,  [10:41:57 | 16. Led 2018]

Sid Meier's Civilization: A New Dawn : Dojmy : Dojmy

aneken,  [10:40:58 | 16. Led 2018]

Clash of Cultures : Novinky : OOP - oznámení autora

Coywolf,  [8:56:29 | 16. Led 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tao Long

leizeQ,  [0:14:14 | 16. Led 2018]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2018 : Megacivka na Pawgu

wlcina,  [21:51:52 | 15. Led 2018]

Velké herní události : Herní Hradiště : Hradiště 30.5.-3.6.2018

ozzy,  [15:37:01 | 15. Led 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Neanderthal a Greenland - 2. edicia

leizeQ,  [15:31:25 | 15. Led 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nové alternativní týmy

paladin91,  [13:09:27 | 15. Led 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Countdown: Action Edition

zgrywus,  [12:36:10 | 15. Led 2018]
Edice legendární fantasy fotbalové hry z roku 2016. 2685 příspěvky · 42 témata · 0 články · 0 soubory · 6 obrázky · 0 odkazy

Šlauch Bowl - 2. ročník  • Nemůžete odpovídat na toto téma
507 odpovědí

#501
Helmet

Helmet
Díky Milanovi za zápas. I podle mě to byl zápas hodný semifinále.

Téměř jednorázový zápasový příděl v závěru sezóny se bohužel na Helmets podepsal. Jejich hernímu projevu scházela potřebná efektivita a tvrdost. Navíc některé opory týmu vyloženě zklamaly. Nebudu zde Gorbada jmenovat, ale od blodgera s AG4 se očávalo, že se připojí k Wurrzagovi a potáhnou tým společně. Naplnila se bohužel jen ta část, že byl u všech rozhodujících okamžiků zápasu - v podstatě kdykoli sáhl na míč, skončilo to Turn-overem na 2+ :D

Nicméně to nesnižuje kvalitní výkon soupeře, který nedělal chyby a postup si jistě zasloužil. V době, kdy se již rozhodčí téměř nadechoval k závěrečnému hvizdu, proběhl ještě time-out a debata vedení Helmets, zda nechat ověřit délku utkání u časoměřičů. Goblinní asistent trval jasně na svém "Je to play-off a náš poslední zápas v lize, pojeďme je!". Trenér ale uznal kvality soupeře a rozhodl, že už tu řež chce mít za sebou a ukončit zápas, dokud je na hřišti ještě alespoň pár zdravých orků.  ...a o zdravíčko jde přece ve sportu především! ;)

Ještě jednou gratuluji McFlákům k postupu a držím palce ve finále.

Tento příspěvek byl upraven od Helmet: 24 září 2017 - 12:11


#502
Grom

Včera se uzavřel druhý roční Šlauch Bowlu finálem mezi MacFláky a Bubonians 1338. Zápas, který by potěšil kdejakého Blood Bowlového fanouška ačkoliv tomu první tři kola příliš nenasvědčovala. Utkání začalo útokem Bubonians, kteří nastoupili posíleni o wizarda, babes a reroll - nutno podotknout, že jediné co reálně použili byly babes. Hned první série hodů Fláků nedávala příliš mnoho nadějí na úspěch, v prvních třech hodech kluci zvládli vypotit poměrně solidních 5 jedniček, zastávkoval si troll Esus a pak tradiční shit hody na foul appearence. Situace se kolem čtvrtého kola začala zlepšovat. Ven putoval jeden z Chaos Warriorů, kterého zachránil regen - ten v průběhu zápasu zachránil ještě Beasta a jednoho Warriora - a ačkoliv jej následoval v dohledné době jeden z linemanů seveřanů, výměna to nebyla vůbec zlá. Klec Bubonians se sice nadále pozvolna valila vpřed, ale Flákům se ji podařilo úspěšně nahlodat. Kozel nesoucí balón musel proskákat mezi Fláky a vyrazit do útoku. Flákům zbýval poslední pokus na zastavení, ale jak už to tradičně bývá, zastávkoval Esus, který odmítl udělat block pro vyčištění cesty. Elitní berserker Aballach Norval musel tedy odskakovat, opět padla 1 a ačkoliv je Aballach vybaven dodgem, druhý hod byl pro velký úspěch 2. První poločas skončil tedy 1:0 pro Bubonians. Na začátku druhého poločasu schytali Fláci šutrem, takže se ze hry poroučel jeden z klíčových linemanů s guardem. Bubonians měli v daný okamžik dvou mužnou přesilu. Seveřani se jali útočit po levé straně a nakonec položili již ve třetím kole. Počty na hřišti se opět vyrovnaly, tentokrát 10 na 10 a úútočili opět Bubonians. Obrana MacFláků pracovala opět poměrně solidně a na krátko si v poli vytvořila i převahu dvou hráčů, tu ovšem Buonians opět zvládli redukovat a především opakované selhání Esuse či bloků na foul appearence snahy Fláků podstatně hatily. V sedmém kole se opět jeden z kozlů vymanil ze sevření a položil. Flákům zbývalo jen poslední kolo a i přes snahu vymyslet jednokolový TD, museli uznat, že zápas již nemají jak srovnat a Bubonians tak mohli slavit premiérový titul ve Šlauchu.

Zápas to byl vskutku povedený, krásné individuální akce, i dvě nahrávky byly, několik faulů a vyloučení, dohromady 8 cas a 3 TD, nuže zápas jak má být. Bubonians ani tak nezachránili moje jedničky, ale spíše úspěšné regeny, protože bez dvou Chaosáků a Beasta by se jim hrálo prokazatelně hůře. Flákům zase udrželo naděje, že se spíš krmili trávou nebo putovali jen na KO.

Každopádně gratulace Sydovi.

Tento příspěvek byl upraven od Grom: 19 prosinec 2017 - 07:50

Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

#503
sydo

Pact N&N (Nurgle & Nuffle) jiz nese sve prohnile ovoce! Dekuji Gromovi za super zapas, divaci si to museli uzit (byl jen jeden). Dnes udelam redraft a uvidime, zda budeme obhajovat titul. Vzhledem k tomu, ze pokracuji nasi arcirivalove MacFlaci, je ale pravdepodobne, ze se na hriste podivame i v dalsim rocniku. Take dnes sepisu pravidla dalsiho rocniku a poslu je Rudovi k zpracovani.
Analogicky bych mohl říct, že mi buzerant sydo nahrál nekvalitní obsah.

#504
Rodan Lewarx

Rodan Lewarx

Hele do šlauchu se nepůjde přihlásit jen tak v průběhu jako to bylo dřív? Poběží zase celý rok?

#505
Coywolf

Jak myslíš jen tak? Jako v průběhu sezóny?
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

#506
Rodan Lewarx

Rodan Lewarx

Zobrazit příspěvekCoywolf, na 19 prosinec 2017 - 10:05 , napsal/a:

Jak myslíš jen tak? Jako v průběhu sezóny?

JJ. dřív jsi prostě poslal soupisku a domlouval zápasy a hrál. Já teď na tři měsíce jedu do jižní ameriky, takže chaos ligu 100% nedávám a šlauch bych viděl až se vrátím. Ale teď se přihlásit nemůžu, abych se nehlásil zbytečně (a taky nemusel každýmu tři měsíce vysvětlovat proč s nima nemůžu hrát :-) ).

Tento příspěvek byl upraven od Rodan Lewarx: 19 prosinec 2017 - 10:12


#507
sydo

Pujde to, viz vlakno k novemu rocniku.
Analogicky bych mohl říct, že mi buzerant sydo nahrál nekvalitní obsah.

#508
Grom

Jak již předeslal Sydo, i přes poměrně rozpačitou sezónu si MacFláci dají ještě třetí ročník. Redraft dopadl, v rámci ceny týmu a konečnému výsledku, celkem uspokojivě, i když si vedení Fláků postěžovalo, že bylo ochotno odehrát výrazně více zápasů než, které se podařilo dojednat. Klíčové hvězdy Esuse, Hamishe, Errola a Aballacha se podařilo udržet, i když především Aballach stál týmovou pokladnu nemalý peníz. S týmem se muselo rozloučit hned trio hráčů hrajících od první sezony. Bolestivé rozhodování proběhlo především v případě Normana Fleminga linemana, který si připsal 7 nahrávek, 6 TD a 5 cas, vskutku univerzální hráč, a mohl se pyšnit AGI 4. Nicméně vedení ocenilo dlouhodobou koncepční práci, pod kterou je podepsán Gromash MacScream a fláci tak zřejmě přidají ještě pár Cas k těm dosavadním 75.
Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů