Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Edice legendární fantasy fotbalové hry z roku 2016. 2438 příspěvky · 37 témata · 0 články · 0 soubory · 6 obrázky · 0 odkazy

Šlauch Bowl - 2. ročník

• Nemůžete odpovídat na toto téma
498 odpovědí

Coywolf

Já musím podpořit Sydovo rozhodnutí. Sice mě to vyšoupne z play off a i chápu Rudovy připomínky stran pravidel, ale přijde mi to tak správně z hlediska herní morálky a jako taková zpráva k hráčům. Osobně si myslím, že za tu neaktivitu si to play-off nezasloužím (i když mě ten Underworld začal hodně bavit a těším se na další sezónu) a je to takové varování do příště, že prostě i Slauchu se člověk musí věnovat a ne jen spoléhat že ho ostatní budou uhánět do zápasů. Takže možná z doslovného výkladu pravidel to není přesné rozhodnutí, ale jak psal Wolf, poslední slovo má Sydo a v tomhle případě je to za mě správně. Hráč by si měl play-off zasloužit nejen výsledky, ale i nějakou herní morálkou a snahou toho odehrát co nejvíc (v chaosu je to striktní, ale volnost ve Slauchu právě spoléhá víc na aktivitu hráčů)
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

jarmuk

jarmuk
podle tabulky mám odehráno 8 zápasů, ale nic jsem nevyhrál.
http://slauchliga.cl...ligova-tabulka/

sydo

Ja u tebe na Nakorwebu vidim 6 zapasu:

http://www.nakorweb....y.php?id_liga=2

Web Slauchu jsem dlouho neaktualizoval, berna monce je DZ a Nakorweb, nez se vymysli lepsi reseni. Uznavam, ze v tom je bordel, ale holt statistiky mi nejdou a kdyz konicek zacne prilis pripominat praci, prestava me bavit. Pristi rocnik info zjednodusim.
Neříkej mi strýčku, jsem tvůj děda. Jeďte pryč, já vás tady nechci.

jarmuk

jarmuk
v poho, neřeš to, stejně nemám nárok se někam tlačit.

sydo

Honzo, kdy muzes na zapas? Za me, pondelky, stredy, ctvrtky nejlepe.

vampire

vampire
Já můžu ve všední dny od 18:00. Ale musím si vzít věci ráno do práce, tak hned zítra raději ne. Co ve čtvrtek? A kde? U plavců?

sydo

Ctvrtek cajk. Nemaji ve ctvrtek otevreno dyl v Tomovkach? Nebo jsme naposled hrali v Suche Dasni, je tam vic mista.

vampire

vampire
Ve čtvrtek Tomovky na Arbesově náměstí mají jen do 20:00.
Ve středu, čili zítra by měli do 22:00. Zítra v Tomovkách na Arbesově náměstí v 18:00 nebo o chvilku později?
Ve čtvrtek je do 22:00 v Tomovkách na Ladově. Tam jsem ještě nebyl.

Tento příspěvek byl upraven od vampire: 12 září 2017 - 08:55

sydo

Cajk, tak ve ctvrtek v Tomovkach v Ladove, je to ulici od Plavcu.

vampire

vampire
Domloveno. OK.

sydo

Dalnice zasekana, asi budu lehce zpozden

vampire

vampire
Rychlý výsledkový servis Bubonians 1338 : BBKKKrysodíra stav 2:1 po prodloužení.
Ano po prodloužení. Diváci, kteří čekali zase jednoznačné vítězství Bubonians, byli zlamaní.

sydo

Divaci nebyli vubec ukazneni a v 16. kole za stavu 1:0 pro Bubonians vtrhli na hriste a rozhodci nastavoval cas, ve kterem krysaci podle polozili. Kremaster (warrior) si ze zapasu odnesl frakturu lebky a do budoucna s nim tedy nepocitame. Diky Honzovi za pekny zapas, rozhodne se divaci nenudili, o krev nebyla nouze. Novou posilou naseho tymu je krysi blitzer Frantisek, ktery s radosti prijal Nurgleho dary pote, co byl nakazen Tet Anusem (nebo Tet Anem?).

sydo

A malem bych zapomnel - Prujmik si konecne hodil double na vytouzeny Leap :)

vampire

vampire
Sydo, pamatuješ si Gate? Já to zapomněl zapsat při hře a do zápisu jsem dal 17:10.

sydo

Tys mel 11 a ja 18.

sydo

V zapisu dole jsou prehazene vyhry a exp. mistakes. 1 u me nezregenerovala, 4 ano. To pak upravim kdyztak.

sydo

Co Ruda s Gromem, jak to vidite s odehranim semifinale? Dame finale nekde v hospode?

Helmet

Helmet
Domlouvame se na konec pristiho tydene. Ve stredu dohravam 8. kolo Chaos ligy.

2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 2 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů