Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Želiv 2018 : Želiv 2018

Elenistar,  [17:06:43 | 16. Led 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : Aprílové deskožraní 19. - 22.4.

rbx,  [16:37:42 | 16. Led 2018]

Clash of Cultures : Novinky : OOP - oznámení autora

Twix,  [16:25:15 | 16. Led 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 5. ročník

jarmuk,  [16:03:42 | 16. Led 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tao Long

jarmuk,  [15:58:39 | 16. Led 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The 7th Continent

Sorcerer,  [15:12:42 | 16. Led 2018]

Android: Netrunner : Novinky : Netrunner Store Championship Prague 2018

t.p,  [10:41:57 | 16. Led 2018]

Sid Meier's Civilization: A New Dawn : Dojmy : Dojmy

aneken,  [10:40:58 | 16. Led 2018]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2018 : Megacivka na Pawgu

wlcina,  [21:51:52 | 15. Led 2018]

Velké herní události : Herní Hradiště : Hradiště 30.5.-3.6.2018

ozzy,  [15:37:01 | 15. Led 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Neanderthal a Greenland - 2. edicia

leizeQ,  [15:31:25 | 15. Led 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nové alternativní týmy

paladin91,  [13:09:27 | 15. Led 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Countdown: Action Edition

zgrywus,  [12:36:10 | 15. Led 2018]
Válečná hra z období studené války pro dva hráče. 1611 příspěvky · 20 témata · 1 články · 1 soubory · 5 obrázky · 1 odkazy

Pražská liga 2017

• Nemůžete odpovídat na toto téma
121 odpovědí

Anketa: Přihlašování do Pražské ligy 2017 (16 uživatelů vložilo hlas)

K dalšímu ročníku ligy se stavím:

1. Chci hrát a budu hrát, omlouvá mě jen vlastní smrt! (12 hlasy [75.00%] - Zobrazit)

Procento hlasů: 75.00%

2. Hele jako joo, hra je to pěkná a třeba na ni budu mít i čas (beru na vědomí, že tato přihláška je rovnou zahozena). (2 hlasy [12.50%] - Zobrazit)

Procento hlasů: 12.50%

3. Zavítal jsem sem omylem, nebo jste mi to tak znechutili, že s vámi už ani náhodou. (2 hlasy [12.50%] - Zobrazit)

Procento hlasů: 12.50%

Hlasovat Návštěvníci nemohou hlasovat

Elnie

Elnie

Jo, to jo. Řešil jsem spíš ty 4 skupiny.
"It´s all about the GAME."
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

fuchso

fuchso
este k tej druhej moznosti do skupiny E by teda postupili povedzme 1A, 2A, 3A, 1B, 2B a 3B a ti by odohrali kazdy 3 zapasy s ucastnikmi prave tej druhej zakladnej skupiny a zapocitali by sa im body zo vzajomnych zapasov, nasledne by z tej skupiny postupili prvi 4 - takto si to myslel?

Siaron

Siaron
Hele moc to nekomplikujte, ja nemam na nic cas, takze si udelejte 2 skupiny, me klidne vynechte a ja si muzu hrat kooperacky :)
Hrál jsem za obě strany a stejně jsem vyhrál !

Cimm

Cimm
Já sem taky určitě pro dvě skupiny. A klidně bych dal ve skupině na dva vítězné povinně a postoupili by jen první dva, kde si to dají první s druhým a obráceně a potom jediný duel o první a třetí místo. Ostatním by se pak určilo pořadí podle bodů ve skupinách (i s dělenými místy) a na závěr tabulka celkového pořadí celého ročníku :)

fuchso

fuchso
jedna hra s drazbou stran je podla mna dostacujuca, hranie na 2 vitazne hry mozu ligu dost vyrazne predlzit. Osobne som za stvrtfinale - ak by postupovali len prvi dvaja, tak povedzme hrac, ktory vie, ze skonci na 4. alebo 5. mieste, straca koncom sutaze motivaciu, zatial co o stvrfinale este stale bojuje.

Tento příspěvek byl upraven od fuchso: 09 leden 2017 - 01:38

fuchso

fuchso
resp. ponechal by som urcite moznost dohodnut sa so superom na pocte vitaznych hier - myslim, ze takto sme to hrali aj v 2016 a bolo to ok.

Karnasas

Karnasas
Osobně bych to nechal na dvě skupiny a z každé čtyři postupující bez ohledu na to jestli nás bude 14 nebo 16, i když uznávám, 7 (resp. 8) her ve skupině je poměrně hodně, ale zase na to bude o 4 měsíce více než loni.

Elnie

Elnie

A taky jsem se bavil s ValMorem ohledně Bodování Blízkého Východu v headlinu 1.kola. Možnost že toto před dražbou dohodnete, je čistě na vás :-)

... Sgt. Ernie Calhoun

fuchso

fuchso
NÁVRH SKUPÍN PRE ROK 2017:
Zoradil som účastníkov minulého ročníka približne podľa poradia ako sa umiestnili (nováčikov Mindlessa a Mirka som dal na koniec) a uplatnil som kľúč ABBAABBAA... a vyšli mi tieto skupiny:

skupina A:
Karotka
Fuchso
Rijak
Cimm
Erezka
Bubák
Mindless

skupina B:
Smaug
Kemal
Karnasas
ValMor
Elnie
Kouba
Mirek

Zloženie skupín som skonzultoval s Elniem, myslím si, že sú v priemere zhruba vyrovnané a dúfam, že nikto nebude mať výraznejšie námietky. Tento kľúč tiež rovnomerne rozdelil účastníkov rovnakých skupín z minulého ročníka do rôznych skupín tuná (vždy máte max 1 súpera z roku 2016 v tomto roku), tým pádom sa to celkom pekne prestrieda a zahráte si s novými protivníkmi.

Výsledky (ideálne spolu s reportami) píšte do vlákna, my s Elniem to potom budeme zaznamenávať do google dokumentu (link pridáme, keď bude pripravený).

Prajem dobrú hru!

Erezka

Erezka

Skvělé, zahruju si s Fuchsou :-) Už se těším. Vy, kdož patříte do skupiny A, doufám, že něco odehrajeme na Želivi. Fuchso? Rijak?

fuchso

fuchso
jop, ja s tym pocitam

ValMor

ValMor
Proc musime byt tym B? :)
Ne cajk ...cela stranka kde ani jednou Elnie nenapsal ze jsem dement tak tym B zvladnu.

fuchso

fuchso
tak jeste muzete byt tym cernejch - to se dneska nosi, ze jo :-)

Tento příspěvek byl upraven od fuchso: 10 leden 2017 - 10:34

Elnie

Elnie

Zobrazit příspěvekValMor, na 10 leden 2017 - 10:12 , napsal/a:

Ne cajk ...cela stranka kde ani jednou Elnie nenapsal ze jsem dement tak tym B zvladnu.

Dement, fakt!
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Karnasas

Karnasas

Zobrazit příspěvekValMor, na 10 leden 2017 - 10:12 , napsal/a:

Tým B, jako Tým Bohů ne ;)

Tento příspěvek byl upraven od Karnasas: 10 leden 2017 - 02:48

fuchso

fuchso
Na Želivi sme odohrali otvárací zápas, ktorý bol takou malou reprízou kvalifikačného zápasu do śtvrťfinále z minulého roku medzi mnou ako Rusákom a Erezkou, ktorá hrala za Američanov. On aj ten priebeh bol trošku podobný, kde som zase prevraty a války hádzal ako prasa a Terezku tak dosť hneval. Na začiatku som po prevrate v Taliansku zadominoval Európu (Erezka mi v headlinu petiletkou vytiahla z ruky NATO!) Američania sa ale beztrestne dostali do Ázie a pozděj tam dominovali. Tu som mohol použiť čínsku kartu, ale nespravil som tak. Rozhodujúcim bol ale Blízky Východ - tu spravila chybu Erezka, keď si nezabrala pred Arabsko-Izraelskou válkou Libanon ani Jordansko a stratila presence v regióne. Ja som si tak poobsadzoval všetko a zaskóroval kontrolu. V Mid-ware sme sa ešte trochu preťahovali, Erezka nechcela pustiť Panamu ani Mexiko a zadominovala Afriku, nakoniec však battlegroundy v Strednej Amerike prešli na červenú farbu a kontrola hru ukončila. Fuchso (ZSSR )1-0 Erezka (US)

Erezka

Erezka

Hráči skupiny A, neměl byste někdo čas a chuť si přidat na své konto jedno vítězství v pátek 27.1. nebo v pondělí 30.1. po práci?

Elnie

Elnie

Založte si na to vlastní korespondenci, dík ;-)
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Erezka

Erezka

Nojo furt, založila jsem na to diskuzní vlákno
Pražská liga SV 2017 - domlouvání her

fuchso

fuchso
Vidim, ze ma uz Terezka predbehla. Korespondence pro skupinu A odeslana :-)

Tento příspěvek byl upraven od fuchso: 17 leden 2017 - 10:52

3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 3 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů