Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dark Domains

icebear,  [20:27:19 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [19:43:53 | 21. Zář 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Coywolf,  [18:03:11 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Deep Madness

Dzejkob,  [16:54:33 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

devilfiend,  [16:43:41 | 21. Zář 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Sir_Miner,  [12:22:21 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Highway to Hell

Kubrt,  [11:37:12 | 21. Zář 2018]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora 7 - Jesen 2018 - 15.-18.11.

Bifi,  [6:05:09 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Další hry Sierra Madre Games ve vývoji

budkin,  [14:15:35 | 20. Zář 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 5. ročník

jarmuk,  [13:27:23 | 20. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The North Sea Epilogues RPG

Sierpe,  [12:19:18 | 20. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Artemis Project

pillgr1m,  [9:18:46 | 20. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nanty Narking

icebear,  [7:06:48 | 20. Zář 2018]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Organizácia

stOKYi,  [7:03:08 | 20. Zář 2018]

Star Wars: X-Wing Miniatures Game : Novinky : Turnaje pro 2.0

Shivaja,  [6:02:13 | 20. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : HATE: The Boardgame

Bolek,  [16:58:20 | 19. Zář 2018]

Velké herní události : Essen 2017 : Essen 2018

Andy,  [11:46:30 | 19. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : OrcQuest WarPath - The Boardgame

waczko,  [10:05:26 | 19. Zář 2018]

Malé velké galaxie: Do neznáma : Pravidla : Ikonky pilotov pri bodovaní

Pundlich,  [7:52:25 | 19. Zář 2018]

Malé velké galaxie: Do neznáma : Pravidla : Kedy sa bodujú Čierne diery

acedrac,  [7:31:03 | 19. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Homebrewers

DUBíno,  [6:34:58 | 19. Zář 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nova edice BloodBowl od GW

paladin91,  [18:36:19 | 18. Zář 2018]
Válečná hra z období studené války pro dva hráče. 1618 příspěvky · 20 témata · 1 články · 1 soubory · 5 obrázky · 1 odkazy

Pražská liga 2017

• Nemůžete odpovídat na toto téma
128 odpovědí

Anketa: Přihlašování do Pražské ligy 2017 (16 uživatelů vložilo hlas)

K dalšímu ročníku ligy se stavím:

1. Chci hrát a budu hrát, omlouvá mě jen vlastní smrt! (12 hlasy [75.00%] - Zobrazit)

Procento hlasů: 75.00%

2. Hele jako joo, hra je to pěkná a třeba na ni budu mít i čas (beru na vědomí, že tato přihláška je rovnou zahozena). (2 hlasy [12.50%] - Zobrazit)

Procento hlasů: 12.50%

3. Zavítal jsem sem omylem, nebo jste mi to tak znechutili, že s vámi už ani náhodou. (2 hlasy [12.50%] - Zobrazit)

Procento hlasů: 12.50%

Hlasovat Návštěvníci nemohou hlasovat

postolka

postolka

Zobrazit příspěvekElnie, na 12 prosinec 2016 - 03:22 , napsal/a:

Jsem ani nevěděl, že je out of print.
Měl bych soukromý tip, ale já ho k hraní donutím :-) sleduj bazar, a treba se tam časem objeví i jiná než za 90 EUR ;-)
já zkouším projít všechny prodejny v "horní dolní", ale zatím jsem na žádný zatoulaný kus nenarazil... Kdyby se Ti ho náhodou nepodařilo donutit, tak šup sem s krabicí. Já to nacvičím a pak Vás všechny rozdrtím :D !!!

Trsťak

Asi ti jde o českou verzi co? Anglickou prodam klidne
SILENCE!!

postolka

postolka

Zobrazit příspěvekTrsťak, na 13 prosinec 2016 - 06:45 , napsal/a:

Asi ti jde o českou verzi co? Anglickou prodam klidne
Raději bych tu českou:). Ale děkuji

Tento příspěvek byl upraven od postolka: 13 prosinec 2016 - 10:31

mindless

mindless
Já bych se přidal, kolikáty dopadl karnasas? abych veděl do čeho jdu

Elnie

Ahoj, skončil ve čtvrtfinále, tedy na 5.-8. místě.

zahlasuj tedy v anketě, stejně tak postolka, ať na vás nezapomenu.
"It´s all about the GAME."
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Erezka

Erezka

Doufam, že na Želivi už budeme moct odehrat

Elnie

Tak asi to půjde, chtělo by se to dostat na 16 hráčů, zatím nás je 11 v anketě, 2 co se přihlásili sem a ValMor, který si hraje na dementa.

Teď jen otázka, mám dát semifinalisty každého do jedné skupiny, nebo to vezmeme náhodně a "nalosuju" skupinu smrti? ;)
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

mindless

mindless
takže člověk kterého sem neporazil od doby, co jsem ho to tak dobře naučil se ani nepřiblížil vítězství... :D přidám se, pod tlakem funguju nejlíp :)
karnasas: napiš mi jak to dopadlo, ale nebudu to tady sledovat, nevím proč není link na zatrolenkách

fuchso

fuchso
mal by som dalsieho dobreho hraca, ale chce hrat iba online. Berem ho? :-)

Elnie

to nevím, já online hrát nebudu :)
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Elnie

Takže vážení  ... jak na to koukám, je nás 14 (12 z ankety, Rijak a ValMor, protože je dement :) ). To znamená, že by to chtělo ještě 2 hráče, nevíte o někom?

Ohledně hraní online, by muselo záležet na domluvě, protože to už můžeme udělat celorepublikovou/československou ligu, to už jsme ale trochu někde jinde ;)

Co postolka, jsi tu jen na shánění hry, nebo se se přidáš?
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Kouba76

Nevím, jestlis počítal i tomíka, když tak se mu ozvi, protože já už na to nemám, furt mu připomínat, aby se nahlásil.

Elnie

Hele, nepočítal a ani se mi moc nechce, pořád to s ním řešit po telefonu, dokopávat ho k hraní atd. Minulou sezónu to bylo to samé, než jsme ho dokopali něco odehrát, to jak to dopadlo, za to už nemůže. Ale trocha ochoty z jeho strany by neškodila.
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

fuchso

fuchso
Tomik v minulej sezone odohral 1 hru. Do tejto sa neprihlasil, tudiz asi moc zaujem nema. Je to sice nas kamos, ale z jeho strany nevychadza ziadna ochota/aktivita hrat a tudiz by som ho nebral...
Elnie, nedame 2 velke skupiny po 7? :rolleyes:  alebo este mozeme predlzit cas na prihlasovanie a zalozit vlakno trebars na zatrolenkach, mozno by sa tam niekto chytil...

Elnie

2 velké skupiny jsou docela dobrý nápad. Aspoň toho člověk odehraje víc a odfiltrují se slabší chvilky (především moje) :) Potom postup ze skupiny 1.-4., nebo 1.-2.? Budete chtít lidi čtvrtfinále, nebo rovnou semifinále? Obobně jsem pro druhou možnost.
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

Erezka

Erezka

Tak jsem dělala oči na muže a prý do toho jde taky. Takže si můžeš připočíst Siarona. Ještě zkusím jednoho kamaráda, co to rád hraje.

Cimm

Cimm
Kdo to vůbec vyhrál? :huh:

fuchso

fuchso
Cimm - ak myslis minuly rocnik, tak report z finale bol pridany 15.Dec do prislusneho vlakna ;)

Elnie

Pokud se nikdo nesežene dnes do 18:00, snímám ze Siarona závazek (pouze ze Studené valky, jinak gratuluju děcka), a dají se 2 skupiny po sedmi jinak budou 4 po čtyřech, pak by postupovali 3 do skupiny E,F, kde sehrají další 2 zápasy a 1.-4. pak do čtvrtfinále. Nebo rovnou ze skupiny 1. a 2. do čtvrtfinále? Pokud jste pro první moznost dejte +, pro druhou -.
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

fuchso

fuchso
promin Elnie, ja tomu co si napisal nerozumiem. Ak budu 2 skupiny tak by som navrhoval normalne postup prvych 4 do stvrtfinale, krizom 1-4, 2-3, 3-2 a 4-1...

2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 2 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů