Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2017 - finálové kolo

Lomikar,  [16:03:48 | 24. Zář 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

zruda,  [15:11:54 | 24. Zář 2018]

Cave Evil: Warcults : Úpravy komponent : Kozene zetony

Lomikar,  [14:27:42 | 24. Zář 2018]

Velké herní události : Deskožraní 2018 | 8.11. - 11.11. 2018 : Termín Deskožraní 2018

Siaron,  [13:14:04 | 24. Zář 2018]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora 7 - Jesen 2018 - 15.-18.11.

Bifi,  [12:45:18 | 24. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Periodic: A Game of The Elements

Kouba76,  [12:36:54 | 24. Zář 2018]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Organizácia

pecovarhy,  [9:44:44 | 24. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Fox in the Box - předobjednávkový systém výroby

acedrac,  [7:54:09 | 24. Zář 2018]

Firefly: The Game : Novinky : Appka pro sólo hru

wlcina,  [6:25:49 | 24. Zář 2018]

Velké herní události : Essen 2017 : Essen 2018

Kouba76,  [22:05:58 | 23. Zář 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 5. ročník

Grom,  [20:50:53 | 23. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Project L

rbx,  [20:38:28 | 23. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Homebrewers

Beholder,  [20:27:18 | 23. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2017

fifipirko,  [21:59:05 | 22. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Deep Madness

devilfiend,  [9:51:09 | 22. Zář 2018]
Válečná hra z období studené války pro dva hráče. 1618 příspěvky · 20 témata · 1 články · 1 soubory · 5 obrázky · 1 odkazy

Bratislavská liga SV 2017

• Nemůžete odpovídat na toto téma
98 odpovědí

Anketa: SV 2017 (9 uživatelů vložilo hlas)

Chceš byť súčasťou nového ročníka ligy SV?

1. Áno, a záväzne (7 hlasy [77.78%] - Zobrazit)

Procento hlasů: 77.78%

2. Nie (2 hlasy [22.22%] - Zobrazit)

Procento hlasů: 22.22%

Hlasovat Návštěvníci nemohou hlasovat

Gaspar

Zobrazit příspěvekHalapande, na 21 únor 2017 - 04:10 , napsal/a:

Ak by trebalo priestory; a vyhovuje vam apollo alebo weg.. tak sa da aj so mnou dohodnut.. raz za mesiac mimo pondelkov by mi to problem nerobilo.
vdaka, ale co sa tam budes len pozerat? Uvidime....

jezko ak chce nech sa prihlasi. 1.3. by mse to mali uzavriet a pustit sa do toho. lebo stojime.

Halapande

Halapande

Nie, budem sa hrat :) Alebo si prizvem niekoho extra ;)
"Does the Walker choose the Path, or the Path the Walker?" by Garth Nix

Gaspar

ok takze ucastnici ligy 2017 budu:
1. Martinmm
2. Lech
3. Gaspar
4. Bresto
5. Maros
6. LeizeQ

suhlasite s tou formou individualneho hrania? Na kazdy mesiac by dostal kazdy prideleneho supera na jeden zapas.V ramci tohoto mesiaca by sa mali dohodnut na jednom stretnuti. Malo by sa to stihnut v pohode do Decembra. Kedze December vie byt osidny hlavne pre otcov od rodin mozeme posledne kolo kludne posunut do polky Januara. (alebo po vseobecnej zhode sa mozme dohodnut na jednomesacnu letnu pauzu).
Ste s tym ok?
pls dajte vediet.
Ak by bol problem s miestom pre niektorych mozme sa s Ninou dohodnut na Apolle.

leizeQ

leizeQ

ja som za

btw, je tu moznost si niekedy zahrat aj cez Steam verziu Twilight Struggle. mam to vyskusane a je tam mozne si pridavat "friend"-ov a hrat proti sebe online

Gaspar

Steam nepoznám. Hrával som cez vassal. Ak budú obaja súperi súhlasiť prečo nie. Ja budem určite preferovať živé hranie

Maros

Maros
ja som za. Aj ked tie hrania hromadnejšieho charakteru boli tiež zaujímavé, individuálny prístup bude asi flexibilnejší. Kedy by sme začali?

Gaspar

chcel som zacat uz teraz, ale Martin s Lechom este budu hrat finale 2016.....
moja predstava je ze bz sa liga hrala poctivo kazdy mesiac, kazdy by mal na konci mesiaca odohratych rovnaky pocet zapasov aby to malo nejaky vyvoj ktory sa da sledovat.
Takze navrhujem zacat az v Aprili a Lecha s Martinom poprosim aby finalovy dvojzapas (trojzapas) skusili naozaj odohrat v ramci Marca.
Potom sa kazdy mesiac bude hrat az do Januara,

Martinmm

Martinmm

Lech je momentálne v JAR a vráti sa až o dva týždne..finále odohráme potom..navrhujem začať ročník 2017 už teraz v marci

Gaspar

to zas zacneme bez neho? :mellow:  za dva tyzdne pride a zahrate to. stale mate na to dalsie dva tyzdne.

Maros

Maros
Zdrastvujte, je tu apríl, liga začína.. Martin spomínal nejaký plánovaný rozpis zápasov, budeme sa toho držať?
Rád by som už zahral prvé kolo, alebo mal aspoň jeho vidinu..

Rozpis alebo plánujeme každý po vlastnej osi?

Gaspar

dodam rozpis.... mozno uz dnes vecer (najneskor zajtra)
kazdy dostane konkretneho supera na April

len ma stve ze 2016 sa este neuzavrelo. To znamena ze finalisti budu musiet stihnut za mesiac dva zapasy co minimalne u Lecha vidim mozno ako problem. :(

Tento příspěvek byl upraven od Gaspar: 03 duben 2017 - 12:48

Gaspar

ok
zatial provizorne:
zahrievacie kolo
APRIL

Martin (ZSSR)  -  Bresto (USA)

Lech (ZSSR) - Maros (USA)

Gaspar (ZSSR) - LeizeQ (USA)

Tento příspěvek byl upraven od Gaspar: 03 duben 2017 - 09:37

pecovarhy

Všetko dobré Veľa šťastia v zahrievacom kole prajem Brestovi! :-)

Tento příspěvek byl upraven od pecovarhy: 04 duben 2017 - 08:30

pecovarhy

Nechcete zahrať prvé kolo ešte spoločne v priestoroch T115, vo štvrtok 20.4.? My tam plánujeme zahrať Middle Earth Quest, časovo by sme na tom mali byť podobne, je to dlhá hra...

Gaspar

to je na kazdom konkretnom pare. mne osobne sa tam moc nechce koli parkovaniu.....

Maros

Maros
ja sa pokusim spojit s Lechom, mne by to celkom vyhovovalo.. :)

Bresto

Bresto

Mne 20.4. tiez nevyhovuje takze s Martinom nejaky individualny termin dohodneme skor

Gaspar

Rád by som pripomenul aby ste nezabudli na aprílový zápas.

Gaspar

vcera sme s LeizeQ odohrali prvy zapas (dufam ze neostane jediny) :(

Gaspar (ZSSR) - LeizeQ (USA)
ZSSR vyhralo po zaverecnom bodovani

Prvu polku hry som velmi trpel nedostatkom operacnych bodov na kartach oproti superovi, ktory mal v tomto ohlade podstatne viac stastia. Tomu zodpovedal aj bodovy stav, ktory sa drzal okolo stredu. Ale verim ze mat proti sebe silnejsieho supera skoncilo by to zrejme pre mna tragicky. Dalo vela namahy (+ nejake to stasticko v kockach) stav postupne zacat pretacat. Do vedenia som sa dostal ale az v Late War, vacsnu mapy som uz mal ale vcelku pevne v rukach. V poslednom kole potesil do hedlajnu Gorbi reformator a podaril sa mi dokonca husarsky kusok ked som dlhodobu americku dominanciu v Europe zmenil na dominanciu sovietsku (Taliani, Greci, Turci sa s nadsenim vrhli do ruskej naruce). Na koniec hry tak zostal ako jediny region kde dominovalo USA Stredna Amerika, co bolo zalostne malo. NApriek tomu to super so ctou dohral az do konca.

Gaspar

April skoncil?
odohral niekto okrem mna a LeizeQ svoj naplanovany zapas?

:huh: :huh: :huh:

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů