Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Space Race: The Board Game (Kickstarter)

yarin,  [9:56:27 | 24. Kvě 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Havelock,  [1:52:24 | 24. Kvě 2019]

Wildlands : Dojmy : Doj mi

Havelock,  [1:46:06 | 24. Kvě 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Kickstarter - převzít poškozené nebo nepřevzít

winring,  [19:52:24 | 23. Kvě 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2019 : Skrotena Hora 8 - Jar 2019 - 23.-26.5.2019

Lolo,  [15:01:52 | 23. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

acedrac,  [6:19:11 | 23. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:30:57 | 23. Kvě 2019]

War of the Ring (second edition) : Úpravy komponent : Väčšia mapa pre epické hranie - "kickstarter"

pecovarhy,  [14:49:52 | 22. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Siege Storm

Para99,  [17:51:32 | 21. Kvě 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

brtstvo,  [9:29:47 | 21. Kvě 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

sydo,  [13:40:41 | 18. Kvě 2019]

DreadBall – The Futuristic Sports Game : Kompost : Prodej teamu

falco,  [17:50:06 | 17. Kvě 2019]

Deskovky v Dobrém ránu na ČT

dobré ráno česká televize

• Nemůžete odpovídat na toto téma
293 odpovědí

hvar

hvar
Eyrone čím dál tím lepší

Tento příspěvek byl upraven od hvar: 21 březen 2013 - 01:50

eyron

Díky za tipy, X-Wing miniatury vyhrály, Millenium Falcon rulez!
Nepotěší, neurazí...

Lumirius

Lumirius

Mě napadla Studená válka.

Trsťak

ta už tam byla, je v seznamu v prvním postu
SILENCE!!

Andy

No nebo může vzít zombie dice:D a Quarriors.
Žetonky a eura....

Trsťak

možná už pozdě, ale na příště třeba Záchranáře.
SILENCE!!

peca

Zobrazit příspěvekeyron, na 15 únor 2013 - 09:38 , napsal/a:

Další díl by měl být v pátek 1.3. Obecně je to jednou za 4 týdny v pátek. Minule jsem byl výjimečně ve středu, páč jim vypadl nějakej host. A dětem zamávám :P
Prosím Tě, Eyrone, pravidelný plán je 1. pátek v měsíci, nebo to vychází jinak? Nebývám doma, ale manželka se synem ano. Tak že bych vydal rozkaz, aby si to pravidelně pouštěli ;-)
Pokud je ta perioda nějak srozumitelně daná, tak ji prosím nalep do prvního příspěvku. Dík.
Jo, a děláš dobře a dobře to děláš.

eyron

Obecně je to v pátek 1x za 4 týdny, takže pravidelnost typu 1. pátek v měsíci v tom není... A moc díky za podporu :-)
Nepotěší, neurazí...

eyron

http://www.ceskatele...73-deskove-hry/

Ha, opět jsem procpal reklamu na zdejší web :ph34r:
Nepotěší, neurazí...

Beholder

OMG, ty kecy moderátorů jsou fakt na pohlavek. Navozuje to pocit, že hráči deskovek jsou paka a ti "normální" lidi si občas zahrají člověče aby se neřeklo...Smutné :(...

Tento příspěvek byl upraven od Beholder: 01 duben 2013 - 09:34

Seven?...Yes?...You're crying....My ocular implant must be malfunctioning.

peca

Beholder: Tak jo, moderátor to zlehčuje tak, že to placama až shazuje. Ber to tak, že on není deskovkář a asi nikdy nebude. A takových je všude dost. Moje máti nemá pro žánr sci-fi a fantasy jiný výraz, než "fantasmagorie". Přičemž do toho zahrnuje i RPG hry. O deskovkách se nevyjadřuje, protože je prostě zcela mimo její rovinu chápání, jak někdo může mít přes 60 her a ještě si kupovat další, jezdit na herní setkání.
Tady jde spíš o to, že je šance, že to uvidí někdo, koho zaujme téma. Buď nějaká hra, nebo obecně deskovky. Je to šance na pár duší, které o našem světě deskovek nemají tušení.
Já bych to tak tragicky neviděl. :-)

Lomikar

schéma pořadu "moderátor vyšňupal eyronovi všechen koks" mě baví čím dál víc :D
Vepř, leč přítel.

acedrac

Moderátora ubiť za tie priblblé kecy. Eyron, nemal si chuť napchať mu Millenium Falcon na šírku do tej roztomilej papuľky? Lebo ja hej :). A keď si chce robiť srandu z filmu, ktorý má viac dielov, nech si najprv pozrie wikipediu a nerobí zo seba blba.
--
Ešte ma pobavila špecializácia "školitel pravidel", ktorú Ti pripísali pod meno. Musíš ma niekedy zaškoliť ako sa školia pravidlá :).

Tento příspěvek byl upraven od acedrac: 02 duben 2013 - 08:43

---
boardgametales.wordpress.com

eyron

No tak tahle moderátorská dvojice je úplně v klidu. Jako plácají, skákají do řeči, všechno přirovnávají k Člověče nebo Dostihům, ale já to beru. Nemyslí to zle, nejsou arogantní, naopak. Zas já to beru taky tak, že jsem pro ně mimozemšťan. Za těch pár minut osvěty mi to zatím stojí.  A s tím "školitelem pravidel" to je takovej vtípek kamaráda, kterej v ČT dělá a pozval mě tam. Ono jim to v těch titulcích nějak zůstalo, asi si z toho udělám oficiální titul a dám si to na vizitky :P
Nepotěší, neurazí...

Ladik

Možná bys ty dva moderátory mohl pozvat na kozí horku, aby zjistili, že jsou hry opravdu zábavné a třeba by zjistili, že opravdu plácají kraviny...
May the Schwartz be with you...

Hrabinho

Hrabinho

spíš moderátoři zjistí, že ty deskovky jsou stejně jenom o chlastu :)

je třeba brát můj výrok s nadhledem pánové :)

Tento příspěvek byl upraven od Hrabinho: 02 duben 2013 - 03:32

bára

bára

títo sú v kľude, vážne (a to toho chlapa nemôžem vystáť), no dvojica pred nimi tvorená honzom musilom či jak sa volal ma zabíjala...

eyron

Tak pro příští pátek jsem vybral LOTR: The deckbuilding game. Původně jsem chtěl vzít ještě Continuo, ale to jsem po testovací hře zavrhl, páč je to totálně paralitické (neplést s "quadriplegické"). Tak ocením vaše tipy...
Nepotěší, neurazí...

Ladik

Mám pár tipů, i když se nejedná o novinky. Na nehráčích jsem vyzkoušel Agricolu a docela je zaujala (když jim to někdo vysvětlí), a dále by mohlo být zajímavé v televizi ukázat třeba Mystery of Abbey nebo Mystery Express.
May the Schwartz be with you...

Lomikar

ten room 25 by se mi tam docela hodil
Vepř, leč přítel.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů