Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Root: The Underworld Expansion

Narayan,  [23:45:07 | 18. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Sorcerer,  [22:55:00 | 18. Bře 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Sir_Miner,  [10:51:09 | 18. Bře 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Elenistar,  [10:21:06 | 18. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Co je to za deskovku?

G4nd4lf,  [9:51:58 | 18. Bře 2019]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Novinky : Organizované hraní v Praze

Grom,  [7:14:33 | 18. Bře 2019]

Munchkin : Pravidla : Zeď v prášku

kuba1,  [7:07:37 | 18. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladins of the West Kingdom

Wolvik,  [16:47:06 | 16. Bře 2019]

Dune : Novinky : GF9 reprint

Sir_Miner,  [17:47:30 | 15. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

Sir_Miner,  [17:38:10 | 15. Bře 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vysvětlujeme vtipy

Lomikar,  [15:48:05 | 15. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Middara

Azalin,  [14:05:16 | 15. Bře 2019]

Star Wars: X-Wing Miniatures Game : Novinky : Turnaj 27.4.2019 Brno Black Oil

Luke,  [9:24:18 | 15. Bře 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Co posloucháte? + Festaky?

sydo,  [19:29:56 | 14. Bře 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Kde koupit vinyl?

Nate Higgers,  [12:20:56 | 14. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [6:49:37 | 14. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tang Garden

viking749,  [19:36:16 | 13. Bře 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nova edice BloodBowl od GW

Elenistar,  [10:17:14 | 13. Bře 2019]

Deskovky v Dobrém ránu na ČT

dobré ráno česká televize

• Nemůžete odpovídat na toto téma
291 odpovědí

eyron

Deskožrout prorazil i do masmédií :D
http://www.ceskatele...ex=242239#video

Do DR chodím každý měsíc, tak pokud budete mít tipy, jaké hry mám ukázat, budu rád. Většinou jsem se snažil o víceméně novinky v češtině, které by mohli zaujmout širší publikum. Ale z českých věcí už jsem se nějak vyčerpal, proto Escape, minule Dungeon Fighter a Diavolo...

Co už jsem sebou měl:
Infarkt, Dixit, Dobble, Diavolo, Mage Knight, Galaxy Trucker, Android Netrunner, Timeline, Qwirkle, Dungeon Fighter, Escape, Mafia City, Stanice Paranoia, Revolver, Mafie, Hanabi, Studená válka, Ostrov, Vládce Tokia, X-Wing Miniature game, Tsuro, Innovation, Spartacus, Ankh Morpork, Space Alert, P.I., Noe, Timeline 4, Pathfinder, Kemet, Milostný dopis, Tash-Kalar, Loopin Louie, Panic Lab, River Dragons, Dark,darker,darkest, Get Bit, Concept, Túry Můry, Malý princ, Tichu, Munchkin CZ, The Duke, Příběhy Impéria - Mocnosti, Chňapni pejska/prase, Crossboule, Lewis & Clark, Pět okurek, Banana Matcho, Čarodějky, Coup: Noční klub, Malá Velká Království, Francis Drake, Cardline Svět zvířat, Beasty Bar, Settlers, Dice Town, Inovace, Timeline Hudba a film, Zaklínač, Slovní jízda, Malý Princ:m Cesta ke hvězdám, Blafuj
Nepotěší, neurazí...

sydo

Vem tam Hentacle! A jako host Tomio Okamura.
The more that you give a shit the more you happier.
- Tomáš Řepka

kandelabr

Přiložený soubor  babica.jpg   78,09K   267 Počet stažení
ostříš!

rbx

Ja bych naopak byl rad, kdybys promluvil v tom smyslu, ze tu je docela velka komunita lidi, kteri nehraji pouze ceske hry, ale prekladaji i zahranicni hry. Ze vyber her je venku obrovsky a tady na to lide nejsou zvykli. Takze treba vzit jednu ceskou a druhou zahranicni a takto to pravidelne popularizovat.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

DD.

Myslim ze treba Hanabi je dobrej kandidat.

eyron

rbx: Něco v tom smyslu jsem tam už říkal, zopáknu :-)
DD: Dobrej nápad! Tak to abych si to někdy zahrál...
Nepotěší, neurazí...

kandelabr

hanabi určitě, zase jsme včera zahráli a líbí se mi to čím dál tím víc. nabízím se na doučování :)
ostříš!

rbx

no tak z toho udelej tradici... rekni ze vzdy predstavis jednu zahranicni a jednu ceskou hru a neco vyber. Mas tam docela malo casu, takze asi nepujde vybirat nic sloziteho, ale vizualne zajimave veci by se urcite nasly.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

eyron

kandlebr: Za toho Babicu máš na doučování BAN :-)
rbx: Jasný, klidně házej návrhy, na ty "vizuálně zajímavé"
Nepotěší, neurazí...

Elissa

A co třeba jednu českou a jednu zahraniční na podobné téma?
Napadá mě třeba Fresco a Pastiche (myslím, že Fresco má českou variantu, nebo alespoň překlad pravidel...) o malování, Želví závody a Pitch Car ze závodních atp.

eyron

To je dobrý nápad, jen musím občas přemýšlet tím směrem, že tu hru musím mít já nebo musí být rozbalená na Planetě (případně ji vlastní některý z mých blízkých, např. kandelabr). Proto třeba duo Pastiche / Fresco nedám (navíc jsem ani jednu nehrál :-) )
Nepotěší, neurazí...

rbx

Jo, jeste jedna vec eyrone... jak se vlastne jmenujes? :) V televizi jsi mel jine prijmeni, nez pod jakym te znam :)

eyron

Byl jsem odhalen! V televizi použvám umělecké přijmení :ph34r:
Nepotěší, neurazí...

kandelabr

kdo chce zapálit, sám musí požárek!
ostříš!

Opčík

..to je fajna osveta! ..dovol, aby som Ti venoval nasledujucu peknu pesnicku touch the sun debbie!

http://www.youtube.c...h?v=WYq7u4xcESI

Vložený obrázek

PS: dones tam raz aj Cave Evil! (:

Tento příspěvek byl upraven od .pčík: 31 leden 2013 - 01:35

GESUNDHEIT!

Sparkle

Sparkle
Eyron: to je super, že se mluví o deskovkách v telce... myslíš, že by se dalo zmínit v Dobrém ránu třeba i o hrách na hrdiny? Kromě relativně nového Dračího doupěte II vyšla ještě dvě moc pěkná česká stolní RPG - Kouzlem a Mečem a Příběhy Impéria - a myslím že by bylo fajn dát lidem vědět, že tento typ her existuje, protože mi přijde neprávem opomíjený...

Lomikar

opčík má můj like, protože za klipem je reklama na song od One Direction

taky mám pár návrhů do dalšího dílu: HellGame, Lunch Money, Kill the Hippies, Gloom nebo třeba Francouzská hra lásky. "Díky" postačí ...
Moje oblíbený počasí je když jsem vožralej.

eyron

Sparkle: To zatím nechystám, i když Příběhy Imperia by si to určitě zasloužily. Tak snad časem.

Lomikar: Děkuji, převelice, kamaráde. Zapomněl jsi na Hentacle, Poo a Gay monopoly.

Každopádně plánuju trochu přitvrdit a začínat brát nějaké geekoviny. Příště asi Hanabi doplním Netrunnerem :ph34r:
Nepotěší, neurazí...

rbx

Hentacle ti muzu pujcit :)

TomasV

Eyrone kdy bude další díl? je to nějak pravidelně? já to chytnu vždycky tak že mě děti volají k televizi :)

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů