Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Essen 2017 : Essen 2018

Kouba76,  [22:05:58 | 23. Zář 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 5. ročník

Grom,  [20:50:53 | 23. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Project L

rbx,  [20:38:28 | 23. Zář 2018]

Velké herní události : Deskožraní 2018 | 8.11. - 11.11. 2018 : Termín Deskožraní 2018

rbx,  [20:35:26 | 23. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Homebrewers

Beholder,  [20:27:18 | 23. Zář 2018]

Cave Evil: Warcults : Úpravy komponent : Kozene zetony

DD.,  [19:23:13 | 23. Zář 2018]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Organizácia

Tom,  [17:30:05 | 23. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Fox in the Box - předobjednávkový systém výroby

Úderník,  [16:01:30 | 23. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2017 - finálové kolo

jarmuk,  [14:17:26 | 23. Zář 2018]

Firefly: The Game : Novinky : Appka pro sólo hru

Hoho,  [12:38:20 | 23. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2017

fifipirko,  [21:59:05 | 22. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Deep Madness

devilfiend,  [9:51:09 | 22. Zář 2018]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora 7 - Jesen 2018 - 15.-18.11.

Gaspar,  [9:47:45 | 22. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dark Domains

icebear,  [20:27:19 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [19:43:53 | 21. Zář 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Coywolf,  [18:03:11 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

devilfiend,  [16:43:41 | 21. Zář 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Sir_Miner,  [12:22:21 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Highway to Hell

Kubrt,  [11:37:12 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Další hry Sierra Madre Games ve vývoji

budkin,  [14:15:35 | 20. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The North Sea Epilogues RPG

Sierpe,  [12:19:18 | 20. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Artemis Project

pillgr1m,  [9:18:46 | 20. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nanty Narking

icebear,  [7:06:48 | 20. Zář 2018]

Star Wars: X-Wing Miniatures Game : Novinky : Turnaje pro 2.0

Shivaja,  [6:02:13 | 20. Zář 2018]
Nejpropracovanější taktická hra z období WWII 1086 příspěvky · 94 témata · 14 články · 2 soubory · 0 obrázky · 0 odkazy

Red Factories v předprodeji

ASL

• Nemůžete odpovídat na toto téma
16 odpovědí

gev

Tak je to doopravdu tu, v předprodeji jsou Red Factories http://www.multimanp...43/Default.aspx, kombinace Red October a klasických Red Barricades! Vzhledem k tomu, že původní podklady už nejsou k dispozici, Charlie Kibler bude původní mapy překreslovat do nové podoby, konzistentní s mapami v Red October.

Red October bude k dispozici i samostatně, pokud se naplní předprodej http://www.multimanp...44/Default.aspx.

sydo

Solidni prasarna! Mam v ASL ted herni i nakupni deficit, ale na dalsi Stalingrady si asi usetrim.
Dneska je krásně sme na zastávce. Štefan zapojil dyk reprák na lampu, zapnul a pojedem si still.

kandelabr

já do toho jdu, barikády byly boží.
a pobavilo mě toto:

Players may also combine the RED BARRICADES and RED OCTOBER maps for two huge gaming experiences:
  • RED BARRICADES CG II "Operation Hubertus" and RED OCTOBER CG II "Oktyabr's Hubertus" (which cover the same dates) may be combined to form one giant CG.
  • The RED BARRICADES scenario "The Last Bid" and the RED OCTOBER scenario "Men of Steel" may be combined to form one giant scenario.

ostříš!

sydo

No to jsem prave myslel tou prasarnou. Wow, much ASL, very wargame.
Dneska je krásně sme na zastávce. Štefan zapojil dyk reprák na lampu, zapnul a pojedem si still.

Andy

No tak tohle je hukot. Skoro je mi lito. ze jsem se toho zbavil.
Žetonky a eura....

gev

Neříkej, že jsem Tě už před lety nevaroval, že se tohle kutí :-)

Lomikar

vidim Stalingrad, nevidim argumenty.
až se bříza zase uklidní, tak u něj na chatě bude radost
Siamská dvojčata rohaté zvěře, netopýr ocasem jedno z nich řeže, lepkavé kobry jak vztyčené věže, lezou ze zadku mrtvého papeže.

Mirek

Kdyby se to nesešlo s koupí yanks, tak bych neváhal, po nějaký kampaní jsem poslední dobou pokukoval. Je nějaká šance, že to někdy s někým zahraju...?

gev

Hlásím se jako dobrovolník na hru!

A řeknu Ti přesně kdy - za 20 let a 21 dní... :-)

Pro mě vzhledem k mé veřejně známé úchylce minimálně must have do poličky.

kandelabr

Mirek: ony jsou tam i "normální" scénáře na těch historických mapách, není to jenom kampaň. My měli teda nasetupovanou tu největší kampaň z barikád, ale bylo to fakt hodně velké sousto. Odehráli jsme tak asi 1,5 kampaňového dne z možných cca 15-20. Odhadovali jsme že je to tak na 200-250 hodin hraní. Ale jsou tam i menší a rozumější kampaně, většinou mají třeba 6-8 dní.
ostříš!

Andy

Člověk by si měl dávat rozumné cíle (velká kampaň) a ne se hned zahrabat (malá kampaň).
Žetonky a eura....

kandelabr

ty tady nepoučuj a mazej si znovu koupit BV a pravidla at jsi připravený až vyjde tohle :)
ostříš!

Mirek

Gev: Tak platí. Očekávám tě ve středu 22.10.2036 od osmi večer na první scénář.

Lomikar

krucinál! Těšil jsem se, jak tě setřu tím, že 22.10. nebude středa. Pět kliků mýho života
Siamská dvojčata rohaté zvěře, netopýr ocasem jedno z nich řeže, lepkavé kobry jak vztyčené věže, lezou ze zadku mrtvého papeže.

Mirek

Lomikar: takovej střelec ani počtář nejsem, kontroloval jsem si to ;)
Nojo no, kluci s tim přišli, když mám slabou chvilku. Preorder sent.

Bifi

Ja sa rozhodujem pre Armies of Oblivion a Red Factories medzi dvoma variantmi: preorder od MMP alebo keď to vyjde kúpiť (okamžite) cez obvyklé kanály. Kto ste už objednával z MMP (napr. Forgotten War alebo Hakkaa Paalle): Koľko to vyjde na poštovnom? Dík!

gev

Už několik let jsou ceny poštovného z US na takové úrovni, že v kombinaci s doplatkem DPH (který se platí i z toho poštovného) to vychází z předprodeje ze Států dráž, než si počkat na prodej za plnou cenu v Evropě. Pokud nemáš někoho ve Státech, kdo Ti to odebere lokálně, bojím se, že to za to nestojí.

V každém případě se můžeš na stránkách MMP zaregistrovat a pak Ti to poštovné odhadne formulář na jejich webu. Píšu odhadne, protože skutečné poštovné se může lišit v době odesílání. Pokud je poštovné menší, MMP rozdíl vrací, pokud je větší, nejprve se Tě zeptají. Další faktor je směnný kurz v okamžiku placení.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů