Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [14:15:39 | 20. Kvě 2018]

Velké herní události : Herní Hradiště : Hradiště 30.5.-3.6.2018

Pitrs82,  [13:20:08 | 20. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Kovové mince

waczko,  [23:56:04 | 19. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Black Rose Wars

devilfiend,  [23:24:19 | 19. Kvě 2018]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora #6 - Jar 2018 - 24.-27.5.

Skanzen,  [21:50:26 | 19. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

acedrac,  [18:54:36 | 19. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Court of the Dead: Mourners Call

Polylux1,  [1:13:20 | 19. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Streets of Steel

Havelock,  [19:40:40 | 18. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Villages of Valeria

herelson,  [11:48:37 | 18. Kvě 2018]

Velké herní události : SKoN 2018 : Prihlášky

stOKYi,  [11:46:26 | 18. Kvě 2018]

Feudum : Dojmy : Strategy Tips

leizeQ,  [8:08:02 | 18. Kvě 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 5. ročník

sydo,  [7:50:33 | 18. Kvě 2018]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora 6 - co budeme hrat / doprava / a ostatne

leizeQ,  [5:33:44 | 18. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Mysthea

yarin,  [21:52:43 | 17. Kvě 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

zruda,  [20:44:29 | 17. Kvě 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 3. ročník

jakouback,  [14:47:37 | 17. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Faceless

waczko,  [10:42:10 | 17. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Villagers

Junik,  [9:23:52 | 17. Kvě 2018]

Velké herní události : SKoN 2018 : Termín a základné info

Bresto,  [9:00:36 | 17. Kvě 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nové alternativní týmy

Johniczech,  [22:38:28 | 16. Kvě 2018]

Tiny Epic Western : Dojmy : První dojmy

HymanKaplan,  [22:36:56 | 16. Kvě 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Pravidla : maximální počet hráčů

Grom,  [18:53:19 | 16. Kvě 2018]
Nejpropracovanější taktická hra z období WWII 1074 příspěvky · 93 témata · 13 články · 2 soubory · 0 obrázky · 0 odkazy

Red Factories v předprodeji

ASL

• Nemůžete odpovídat na toto téma
16 odpovědí

gev

Tak je to doopravdu tu, v předprodeji jsou Red Factories http://www.multimanp...43/Default.aspx, kombinace Red October a klasických Red Barricades! Vzhledem k tomu, že původní podklady už nejsou k dispozici, Charlie Kibler bude původní mapy překreslovat do nové podoby, konzistentní s mapami v Red October.

Red October bude k dispozici i samostatně, pokud se naplní předprodej http://www.multimanp...44/Default.aspx.

sydo

Solidni prasarna! Mam v ASL ted herni i nakupni deficit, ale na dalsi Stalingrady si asi usetrim.
Dneska je krásně sme na zastávce. Štefan zapojil dyk reprák na lampu, zapnul a pojedem si still.

kandelabr

já do toho jdu, barikády byly boží.
a pobavilo mě toto:

Players may also combine the RED BARRICADES and RED OCTOBER maps for two huge gaming experiences:
  • RED BARRICADES CG II "Operation Hubertus" and RED OCTOBER CG II "Oktyabr's Hubertus" (which cover the same dates) may be combined to form one giant CG.
  • The RED BARRICADES scenario "The Last Bid" and the RED OCTOBER scenario "Men of Steel" may be combined to form one giant scenario.

ostříš!

sydo

No to jsem prave myslel tou prasarnou. Wow, much ASL, very wargame.
Dneska je krásně sme na zastávce. Štefan zapojil dyk reprák na lampu, zapnul a pojedem si still.

Andy

No tak tohle je hukot. Skoro je mi lito. ze jsem se toho zbavil.
Žetonky a eura....

gev

Neříkej, že jsem Tě už před lety nevaroval, že se tohle kutí :-)

Lomikar

Lomikar

vidim Stalingrad, nevidim argumenty.
až se bříza zase uklidní, tak u něj na chatě bude radost
Siamská dvojčata rohaté zvěře, netopýr ocasem jedno z nich řeže, lepkavé kobry jak vztyčené věže, lezou ze zadku mrtvého papeže.

Mirek

Kdyby se to nesešlo s koupí yanks, tak bych neváhal, po nějaký kampaní jsem poslední dobou pokukoval. Je nějaká šance, že to někdy s někým zahraju...?

gev

Hlásím se jako dobrovolník na hru!

A řeknu Ti přesně kdy - za 20 let a 21 dní... :-)

Pro mě vzhledem k mé veřejně známé úchylce minimálně must have do poličky.

kandelabr

Mirek: ony jsou tam i "normální" scénáře na těch historických mapách, není to jenom kampaň. My měli teda nasetupovanou tu největší kampaň z barikád, ale bylo to fakt hodně velké sousto. Odehráli jsme tak asi 1,5 kampaňového dne z možných cca 15-20. Odhadovali jsme že je to tak na 200-250 hodin hraní. Ale jsou tam i menší a rozumější kampaně, většinou mají třeba 6-8 dní.
ostříš!

Andy

Člověk by si měl dávat rozumné cíle (velká kampaň) a ne se hned zahrabat (malá kampaň).
Žetonky a eura....

kandelabr

ty tady nepoučuj a mazej si znovu koupit BV a pravidla at jsi připravený až vyjde tohle :)
ostříš!

Mirek

Gev: Tak platí. Očekávám tě ve středu 22.10.2036 od osmi večer na první scénář.

Lomikar

Lomikar

krucinál! Těšil jsem se, jak tě setřu tím, že 22.10. nebude středa. Pět kliků mýho života
Siamská dvojčata rohaté zvěře, netopýr ocasem jedno z nich řeže, lepkavé kobry jak vztyčené věže, lezou ze zadku mrtvého papeže.

Mirek

Lomikar: takovej střelec ani počtář nejsem, kontroloval jsem si to ;)
Nojo no, kluci s tim přišli, když mám slabou chvilku. Preorder sent.

Bifi

Bifi
Ja sa rozhodujem pre Armies of Oblivion a Red Factories medzi dvoma variantmi: preorder od MMP alebo keď to vyjde kúpiť (okamžite) cez obvyklé kanály. Kto ste už objednával z MMP (napr. Forgotten War alebo Hakkaa Paalle): Koľko to vyjde na poštovnom? Dík!

gev

Už několik let jsou ceny poštovného z US na takové úrovni, že v kombinaci s doplatkem DPH (který se platí i z toho poštovného) to vychází z předprodeje ze Států dráž, než si počkat na prodej za plnou cenu v Evropě. Pokud nemáš někoho ve Státech, kdo Ti to odebere lokálně, bojím se, že to za to nestojí.

V každém případě se můžeš na stránkách MMP zaregistrovat a pak Ti to poštovné odhadne formulář na jejich webu. Píšu odhadne, protože skutečné poštovné se může lišit v době odesílání. Pokud je poštovné menší, MMP rozdíl vrací, pokud je větší, nejprve se Tě zeptají. Další faktor je směnný kurz v okamžiku placení.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů