Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Warcon 2019 : Termín v roce 2019 je 10.8. - 17.8.

Lomikar,  [8:27:15 | 18. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Havelock,  [1:06:00 | 18. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

devilfiend,  [11:07:03 | 17. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [7:58:02 | 16. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Struggle of Empires

Lolo,  [15:46:46 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:54:40 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sleeping Gods

Simcsa,  [14:31:53 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Lord Pupek,  [11:45:51 | 14. Srp 2019]

BattleTech : Kompost : Hraní po letech?

Lord Pupek,  [11:45:07 | 14. Srp 2019]

Dune : Novinky : GF9 reprint

milank,  [10:11:46 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

G4nd4lf,  [7:23:19 | 14. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Taverna 2019 - dojmy

icebear,  [6:33:08 | 13. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Middara

Happy,  [20:15:34 | 12. Srp 2019]

Kingdom Death: Monster : Novinky : Reprint

Simcsa,  [13:50:52 | 12. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Taverna 2019 - straty a nálezy

wlcina,  [22:19:39 | 11. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [14:43:28 | 11. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Všeobecné informácie o Taverne

pecovarhy,  [13:58:58 | 11. Srp 2019]

Velké herní události : Warcon 2019 : Co se bude hrát

fuchso,  [1:28:50 | 11. Srp 2019]

Advanced Squad Leader: Starter Kit #2 : Pravidla : Rout IPC

Trigron,  [9:47:12 | 10. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Village Attacks

alucard,  [23:51:19 | 9. Srp 2019]

Ostatní pokec : Literatura : Co právě čtete/Tipy, co stojí za přečtění

Havelock,  [19:10:58 | 9. Srp 2019]
Kooperativní hra pro 1-6 hráčů, s hutnou atmosférou a ukrutně hezkými (a drahými) miniaturami. 868 příspěvky · 15 témata · 0 články · 0 soubory · 2 obrázky · 0 odkazy

Reprint

• Nemůžete odpovídat na toto téma
570 odpovědí

DD.

No u tebe je to za chvili, takze je celkem jiste, ze tato situace nastane tak se na to priprav :)

Citron

Jde spíš o to, jak dlouho ještě vydrží Poots. Ano, asi se o něj nemusíme bát tolik, jako třeba o G. R. R. Martina, ale...
3D hory? Ale prosím vás...

RedDragon

Tak nezbyde nez doufat, ze vydrzi. Podle rozhovoru s TWISTgaming to moc nevypada ani na pristi rok, spis tak 2021 :( Coz znamena ze 4. vlna bude odhaduju 2025 :( :unsure:

IN.

Tohle fakt nechápu... mě by hanba fackovala. Prostě černý krabice už všichni maj, tak rok sem rok tam, pohoda.....

Olney

Olney
Tak to já jsem rád. Mám to doma už víc než rok a ještě jsem to nevybalil. Těším se na to, ale pořád mi do toho lezou jiné hry, které si také říkají o prozkoumání. A na Kingdom Death musím mít čas a klid...
Takže až to rozbalím a začnu hrát, tak akorát tak bude doba na to, aby přišly další rozšíření.

Siaron

Ja mam doma celou wave prvních rozsireni a stejne si zatím vystačíme s core krabici ... za rok jsme stihli tak akorát 2x otocit core kampan ... ted jsme akorát presne před druhym pokusem o watchera a zdaleka nejsme ve stavu kdybychom prozkoumali všechny moznosti hry.
Hrál jsem za obě strany a stejně jsem vyhrál !

RedDragon

Já mám odehráno už 6 základních kampaní (z toho 3 úspěšné, 1 konec 7LY a 2 konec mezi 15-20LY) a teď jedeme sedmou. Plus tedy 2 kampaně, které skončily u prolog Liona :D Rozšíření z první vlny nemám komplet (mám Gorm, Slenderman, Manhunter, DBK, Sunstalker, DK), ale jak se člověk blíží k LY20, tak začíná i s rozšířeními lehce chybět variabilita toho co lovit. A od Watchera po GSK už je to hodně to samé dokola, protože do hry jdou vždy všechny AI karty, nový gear už není třeba a už jsem i přemýšlel, že prostě uděláme 4xTPK a jdeme na GSK. Ale zase mi zatím stále chybí odehrát Sunstalker a DK kampaně, kde jsem právě čekal, až s Campaign of Death vyjde jejich úprava na 1.5. Takže nakonec asi nezbyde, než je projet tak jak jsou.

Siaron

Tak to respekt, to musíte hrat 2x tydne :)

RedDragon

Většinou jen 1x týdně a ze začátku i dostkrát jeden den z víkendu, takže ono to odsýpá :) Co hru ale celkově strašně urychlí je rozumný pořadač (mám karty v krabičkách, vyvavení v kapsách v deskách, ...) a dostatek místa na stole. Ono ač se to nezdá, tak neskutečné množství času zabere jen manipulace se vším při hře a pokud se tohle zredukuje, tak je to hodně znát. No a u 3-4 kampaně už člověk ví co a jak a jen přizpůsobuje strategii tomu co chodí a jak ho hra pojíždí :D a tím taky lehce odpadá přemýšlení nad tím, co dalšího se bude vyrábět. No a s DBK už je to pak hodně jednoduché, protože jeho gear je strašně OP a jsou to asi strategicky nejzajímavější (a taky bohužel pravidlově nejzabugovanější) boje.

Siaron

To ja všechno mam, zejména to vybaveni v deskách pomohlo hodne ... problém ale je ze jsem prisel o hernu (mrnous), takze ted zabere spoustu casu uz jen rozlozit stul, pripravit to a nasledne sklidit :)

Simcsa

My máme doma základ a všetky staré expanzie a sme radi, že tie expanzie máme, je to s nimi zaujímavejšie. Ešte sme síce hrali len pár z nich, ale rozhodne sa tešíme na nový obsah. Je za nami jedna nedohraná základná kampaň (v roku 13 cca, rozpadla sa nám skupina) a jedna úspešná Sunstalker kampaň (už len v dvoch hráčoch, bolo to tak jednoduchšie). Máme rozohranú ďalšiu základnú kampaň s inými monštrami, ale sme ešte len na začiatku.

Máme pravidlo, že chceme vyskúšať čo najviac rozšírení, aby sme mali čo najrozličnejšie a najzaujímavejšie kampane. Áno, dá sa síce hrať furt dokola len základ, ale máme radi variabilitu a predsa len, stále dokola hrať tú istú kampaň s tými istými monštrami by síce bolo fajn.. ale keď už sme zaplatili tie expanzie, tak ich chceme stihnúť zahrať a nemáme čas na desiatky kampaní. Určite by som sa nebála skúsiť Sunstalker kampaň, RedDragon, bola dosť iná než ten základ, mali sme vysoké ciele s vybavením aj s postavami a v podstate až do posledného lovu sme mali, čo robiť. Takže žiadne nudné posledné roky... (ktorých sa trochu desím v tej základnej kampani, keď už o tom tak hovoríš... predsa len je to o tých 5 rokov dlhšie). Plus som nezachytila, že by Campaign of Death malo nejako zásadne modifikovať staré expanzie. Myslím, že by mohli opraviť chybné karty a len pridať nové kampane, kde sa používajú staré monštrá (plus teda tie nové, ktoré ukázal v poslednom update), ale nečakám žiadne modifikácie. Prehliadla som snáď niečo?

Súhlasím s tým, že šikovný insert a vybavenie v doskách dosť pomohlo, setup je takto za pár minút hotový a o dosť lepšie sa aj hrá (hlavne prezeranie vybavenia).

To že to Poots nezvládne doručiť načas bolo jasné od začiatku. Je ale sranda, že si nenastavil väčšie rezervy, mal rátať s vlastnou povahou a s tým, že to určite zase nejako zexpanduje (i keď popravde, takúto obrovskú expanziu a opoždenie som čakala až u štvrtej vlny a nie v gamblers cheste :D ). Ale zase, nový vývoj vyzerá úžasne a hier máme dosť aj bez toho (a obsahu do KDM tiež), takže nech mu to kľudne trvá. Dovtedy sa možno aspoň presťahujeme a budeme mať na tú ďalšiu hromadu krabíc aj reálne miesto. :ph34r:

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů