Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Herní Hradiště : Vánoce 2019 termín je 12.-15./12

Prsťák,  [22:30:06 | 9. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

rbx,  [20:23:50 | 9. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Permonick,  [19:30:32 | 9. Pro 2019]

Tainted Grail: The Fall of Avalon : Pravidla : Splnění questu vs. dokončení dne

rbx,  [16:49:05 | 9. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 7. ročník

Grom,  [13:03:21 | 9. Pro 2019]

Velké herní události : Herní Želiv : Želiv 2020

Klopik,  [10:08:32 | 9. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [14:00:44 | 7. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

Lomikar,  [11:36:23 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [7:11:24 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Great Wall - new Awakem Realms KS

Luke,  [22:24:10 | 5. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Grom,  [14:36:00 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : High Frontier 4 All

Coywolf,  [11:34:01 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Barvení figurek a komponent do deskových her

MichalKP,  [19:09:49 | 4. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Co posloucháte? + Festaky?

sydo,  [18:09:11 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [18:06:03 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Successors 4. edice

IN.,  [18:01:25 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Divinity Original Sin: The Board Game

devilfiend,  [12:34:21 | 3. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Floki,  [14:40:12 | 2. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

falco,  [11:14:32 | 30. Lis 2019]

Hra roku 2015 - finálové kolo

• Nemůžete odpovídat na toto téma
23 odpovědí

ozzy

Tak do finálového kola se dostalo těchto jedenáct her (poslední dvě měly stejný počet bodů). Pořadí zde není podle počtu bodů.

Time Stories
Codenames
The Gallerist
Forbidden Stars
Argent
Churchill
7 Wonders Duel
Champions of Midgard
Bloodrage
Trickerion
Grizzled

Celkem bylo nominováno 55 her! Spousta z nich sice jen jedním hlasem, nicméně i to ukazuje na to, že rok 2015 byl plodný. Teď tedy jdeme do finálového kola. Finálové kolo bude vypadat takto: Máte k dispozici přesně deset hlasů, které můžete rozdělit dle svého vědomí a svědomí, minimálně ale třem hrám. Použít musíte všechny své hlasy (tj součet musí být deset). Posílejte mi to prosím do pošty a to ve formátu Předmět zprávy: Hra roku 2016 VášNick
Do zprávy pak napište hry pro které hlasujete a počet hlasů, které jim udělujete.
Příklad:

Hra A - 4
Hra B - 2
Hra C - 2
Hra D - 1
Hra E - 1

Hlasovat můžete až do 24.00 30/9/2016. Pokusím se tentokrát výsledky stihnout vyhlásit co nejdříve i s taháním výherce, aby se stihnul ještě letošní Essen. Pokud se nestihne video, tahání udělám sám a vyhlásim to jen písemně do fora. Takže zvesela hlasujte, debatujte, hejtujte atd....
"Proč Já?!"
-ozzy-

Elnie

Když napíšu Hra roku 2015, nebude se to počítat?
"It´s all about the GAME."
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

ozzy

jasně že bude :-) sorry za překlep  edit: stačí Hra roku
"Proč Já?!"
-ozzy-

Guest_ludomyl_*

Guest_ludomyl_*
Veľmi sa mi páči systém bodovania :)
dúfajme, že to ľudia nebudú pliesť :D

ozzy

Mně taky, zatím si to lidi nepletou a rozhodně to tomu dává jiný grády než v minulých hlasování. Klidně mi napište, co si o tom myslíte, proč je to dobrý nebo proč špatný.
"Proč Já?!"
-ozzy-

assad

Za mě taky palec nahoru, super nápad na bodování díky kterému to může být hodně nevyzpytatelné

Guest_ludomyl_*

Guest_ludomyl_*
Odkedy som tento systém rozhodovania niekde videl, tak čakám na chvíľu, kedy ho budem môcť uplatniť :D ale ľudia sa väčšinou sťažujú, že to zbytočne komplikujem :D ale to je tým, že sa im nechce rozmýšľať nad tým, čo vlastne chcú, alebo im to je jedno.

Páči sa mi na tom to, že viem lepšie rozdeliť hodnotenie hrám - nemusím sa rozhodovať, ktorá bude prvá, ktorá druhá, keď si neviem vybrať, keď sa mi zdajú hry rovnako dobré. Zároveň, ak si nemyslím, že niečo vyslovene vytŕča, tak to tiež viem zvýrazniť a rovnako naopak - ak si myslím, že niečo vyslovene vytŕča, tak to viem tiež zvýrazniť. Myslím si, že to oveľa viac odráža skutočné pocity hráčov o jednotlivých hrách.
Plus to dáva priestor aj menším hrám, ktoré by sa inak do prvej trojky dostať nemuseli, takto sa bodík za bodíkom môžu dostať vysoko a skôr sa ukáže, že niekedy môže byť lepšie 20x 4. miesto ako 5x zvíťaziť.

Nevýhoda je viac práce pre teba a potreba byť dôkladnejším pri spracovaní informácií, hrozí väčšie riziko preklepu. Pre niekoho môže byť nevýhoda, že musí rozmýšľať - mnoho ľudí má rado rozklikávací zoznam, kde len trikrát kliknú a hotovo. Takto som sám musel zvažovať, že ktorej hre a koľko bodov a že či na úkor inej. Čo je pre mňa pozitívum, ale niekomu to môže vadiť.

DD.

Hm nemyslim si, ze v tomto systemu te to nutne nuti premyslet vice. Muzes to vzit tak, ze proste z uvedenych her vyberes 5 (muze to byt stejnych 5 jako jsi nominoval, pokud ti vsechny prosly do finaloveho kola, jako treba mne), a dat kazde 2 body a mas vystarano :).
Kdo vsak chce, muze proste nektere hry vyzdvyhnout nad ostatni, takze tento system je urcite zajimavou volbou.

ozzy

tak zatím 32 hlasujících a musim říct, že to hlasování je sakra zajímavý!
"Proč Já?!"
-ozzy-

Lomikar

nějaký leaks?
Don't vote. Eat trash. Do drugs. Get cash. Eat ass. Die fast.

ozzy

připomínám, že dnes je poslední šance zahlasovat!
"Proč Já?!"
-ozzy-

falco

Kdyz rodeli jenom 10 hlasu jde strasne spatne, potreboval bych jich 17, abych mohl pomerne rozdeli hlasy dle spravedlivosti.
Everybody for himself

paladin91

Tohle uz nejak dopadlo nebo si zase pockame do 2017?
Tech 50€ na essen uz se taky asi nestihne :)

sydo

Hm, dopadlo to zajimave a zdokumentovano je to jeste lepe. Takze se podle me Ozzy boji, ze dostane pres drzku, kdyz to zverejni :D Ale vecer to byl dobrej...
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!

ozzy

je to na lomikarovi, ten má data stále u sebe. jinak paladine neměj strach, tohle už je vyřešený :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

paladin91

No v prvni. Prispevku se pise neco o verejnem vyhlaseni do fora jeste pred essenem ...

Citron

Abych někoho třeba nezklamal, tak radši spoiler alert
Spoiler

3D hory? Ale prosím vás...

Permonick

Tak byla to taková klasická karlovarská losovačka :-D
Můžeš zvedat klidně sto... stačí teleskop...

zgrywus

zgrywus

Čert vem losovačku, které hry tedy skončily na stupních vítězů?
arigata-meiwaku(jap) – laskavost, kterou vám někdo prokáže, o kterou jste se ale vůbec neprosili, snažili jste se jí vyhnout, ale dotyčný si to nedal vymluvit a pak to celé dopadlo špatně, vy jste z toho měli jen patálii, ale nakonec vás etiketa donutila k tomu, abyste dotyčnému ještě poděkovali

Lomikar

já bych to video nechal na nějakou soukromou párty. Ono se ne ta to fakt nedá moc dívat, anžto to poslouchat a kdo tam nebyl, tak se nedostane ani přes minutu záznamu
Don't vote. Eat trash. Do drugs. Get cash. Eat ass. Die fast.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů