Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [11:06:10 | 26. Kvě 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

kalifka,  [16:32:12 | 25. Kvě 2019]

Black Orchestra : Úpravy komponent : Tokeny nacistů

Hoho,  [13:59:00 | 25. Kvě 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Kickstarter - převzít poškozené nebo nepřevzít

Pilgrimage,  [11:20:02 | 25. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Space Race: The Board Game (Kickstarter)

waczko,  [18:40:50 | 24. Kvě 2019]

Wildlands : Dojmy : Doj mi

Havelock,  [1:46:06 | 24. Kvě 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2019 : Skrotena Hora 8 - Jar 2019 - 23.-26.5.2019

Lolo,  [15:01:52 | 23. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

acedrac,  [6:19:11 | 23. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:30:57 | 23. Kvě 2019]

War of the Ring (second edition) : Úpravy komponent : Väčšia mapa pre epické hranie - "kickstarter"

pecovarhy,  [14:49:52 | 22. Kvě 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Siege Storm

Para99,  [17:51:32 | 21. Kvě 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

brtstvo,  [9:29:47 | 21. Kvě 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

sydo,  [13:40:41 | 18. Kvě 2019]

DreadBall – The Futuristic Sports Game : Kompost : Prodej teamu

falco,  [17:50:06 | 17. Kvě 2019]

rbx: Můj odchod z Tomovek :-)

• Nemůžete odpovídat na toto téma
9 odpovědí

rbx

Kamarádi a přátelé,
Dovolte, abych vám oznámil novinku, kterou mnozí z vás již víte. Po 7 letech se stahuji z herního byznysu. To, co mi bylo koníčkem, postupně přerostlo v byznys, díky kterému jsem poznal spoustu báječných lidí. Nic ale netrvá věčně, a protože mě obchod stál čím dál více sil a vytratila se radost z her, rozhodl jsem se s tím raději praštit, abych si mohl zase hrát.:-)

Nechtěl jsem, aby značka Tomovy hry, skončila, protože jsem ji budoval 7 let a bylo by mi to hrozně líto. Proto jsem byl velmi rád, že lidi z herního obchodu Mephit projevili o Tomovy hry zájem a hodlají Tomovky zachovat, nadále provozovat, ba dokonce rozšířit. Neznamená to tedy, že by Tomovy hry končily, ba právě naopak. Končím pouze já, ale pouze s prodáváním a staráním se o obchod. Nadále se se mnou budete v Tomovkách potkávat, ale budu většinou někde zalezlý vzadu a budu si dělat svoji grafiku, jako jsem to dělal před érou Tomovek :-) Takže pokud si se mnou budete mít chuť popovídat, poptejte se v prodejně.

S vámi všemi nadále budu dále diskutovat na Deskožroutu, na Facebooku, budu si v Tomovkách pořádat herní večery s hrami, které mám rád, ale již se vám nebudu snažit žádnou z her nutit (možná...:-). A věřte mi, že se na to moc těším, zase mě začalo bavit chodit do práce, která mou prací vlastně už není :-)

Doufám, že se uvidíme na nějaké z herních akcí, jako je Deskožraní, Želiv, Hradiště nebo Warcon. Ani jedna z akcí, které jsem pořádal, tak nekončí, budu je pořádat i nadále. Stejně tak se nic nemění ohledně Deskožrouta, stále zůstávám stříbřitým lučíštníkem a pánem všehomíra :-)

No a asi nejdřív mě uvidíte třeba za pár dní na Deskofobii Live, kde budu mít kurz přežití v malování figurek a nějaký ten Warhammer :-)

(Rbx)
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

ozzy

Vitame noveho Radka! Az ted budes bohaty a uspesny, budes s nama jeste vubec kamaradit?
"Proč Já?!"
-ozzy-

falco

Treba zacne hrat area control hry!
Everybody for himself

Atterdag

Atterdag
Nebo je to nějaký ďábelský martelský plán na ovládnutí všech deskoherních prodejen:). Každopádně se těším na Deskožraní. Ač rekonstruujeme domeček, trhnu se:)

divisek3

Tož zpětně díky za spousty origo her, které jsem u tebe pořídil... No a at jsou noví prodejci aspoň tak dobří, jak ty... Díky.. :-)

Opčík

fistronsky poriesene.. .tak zas dovi pri hrah!)

...a dik za vse co bolo a bude!)

GESUNDHEIT!

peca

Takový jeden organizační. Chtěl jsem mrknout na web, a koukám, že mě to rovnou hodí na web Mephitu. Docela by mě potěšil přístup k wish listu a seznamu nákupů. Jo, jsem prase a mám v deadzone takový chaos, že nevím co jsem už koupil a co chtěl koupit.
Ale žádná tragédie, žádné obaly jsem nevyhodil, takže to dohledám, když budu chtít. :-)

rbx

To existuje, řeknu Honzovi, ať pošle link
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

corrupted

corrupted
Odkaz je http://tomovyhry.cz.artbox.cz/
Ceny a sklad ale pro Mephit/Tomovy hry neplatí

peca

Děkuji, si to opisu.
A dotazy asi na Mephit:
  • Deadzone se bude
    • doprodávat,
    • prodávat normálně,
    • nebude vůbec?
  • Barvy Scale-75 budou (byť na objednávku) dostupné i v sadách? Radek mě nalomil, že bych do nich šel, ale musím si promyslet v jakém rozsahu, tempu a jestli toho vzít velkou sadu, nebo jenom nějaký základ...

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů