Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Čo sa bude hrať?

Amis,  [13:45:39 | 20. Led 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Johniczech,  [13:34:02 | 20. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

devilfiend,  [8:27:43 | 20. Led 2019]

Velké herní události : Herní Hradiště : Hradiste 26.-30/6 2019

fuchso,  [22:10:04 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

Andy,  [22:02:18 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Crypt

navara,  [14:59:41 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

peca,  [11:47:13 | 19. Led 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

zgrywus,  [10:48:57 | 19. Led 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

zgrywus,  [10:47:36 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [9:43:22 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Shadow tactics board game

Thales,  [7:56:39 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sorcerer - Strategy card game

Sorcerer,  [1:28:45 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dark Rituals: Malleus Maleficarum

Svobi,  [21:39:01 | 18. Led 2019]

Nemesis : Překlady : Neoficiální překlad

karel,  [21:05:43 | 18. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Polylux1,  [20:00:12 | 18. Led 2019]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Organizácia

pecovarhy,  [14:30:47 | 18. Led 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Floki,  [13:09:27 | 18. Led 2019]

Velké herní události : Želiv 2019 : Želiv 2019

zgrywus,  [20:22:38 | 17. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Upravy komponent

leizeQ,  [12:14:58 | 17. Led 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 5. ročník

Grom,  [9:04:56 | 17. Led 2019]

Mutant Chronicles: Siege of the Citadel

kickstarter

• Nemůžete odpovídat na toto téma
119 odpovědí

DD.

Tak ja jsem vzal zatim jen knihu. Jeste bude jedna moznost to prihodit nekdy v lete, kdy se bude platit postovne, ale zatim to vidim jak Sydo, ze Durand pripadne od FFG.

zluda

Ja vzal Duranda rovnou - tesim se na epicky souboj Durand vs. Algeroth:)

Lumirius

Lumirius

Já se spokojil zatím s Legion pledgem, připadne mi tam toho i tak dost.

DD.

No ja tu knizku beru protoze tam budou vsechny scenare a tak pokupe at to nemam jen v PDFkach.

Sorcerer

Do kedy je ten pledge manager, pozeral som kade tade ale asi som pribrzdeny dneska.

DD.

No tedka ho uzavrou v breznu a pak jeste jednou otevrou v lete, kdy se bude primarne doplacet postovne, ale porad by mely jit pridat ostatni veci.

sydo

Tak nakonec jsem take prihodil jen knihu. Uz se na to tesim.
The more that you give a shit the more you happier.
- Tomáš Řepka

saiwer

saiwer

Tak je venku preview zakladnich pravidel: https://m.mediafire....adel_Core_Rules

sydo

Ten Ezoghoul! :wub:

Přiložený soubor (y)

• Přiložený soubor  Siege.jpg   33,92K   92 Počet stažení

- Tomáš Řepka

Aillas

Aillas
Herní materiál k nahlédnutí a případné kontrole chyb:
https://www.mediafir.../Core_Box_Files

Lumirius

Lumirius

Při posledním updatu mě polil studený pot a udělalo se mi značně nevolno. Distribuci do UK a Evropy má na starosti Gamequest. Kdo sleduje Rising sun odyseu tak ví.

DD.

No myslim, ze GQ se z toho poucil. Pri RS si totiz nasmlouvali dalsi firmu a ta to pohnojila, tak snad tady zvoli lepsi strategii.

Morthe

Taky bych si tipl, že v tomhle má máslo na hlavě spíš DPD...

Duirin

Duirin

Je znovu otevřený pledge manager a lze přidávat věci.
Kdyby měl někdo zájem se ještě přidat, tak ať mi napíše (můžu pak předat v Praze nebo Pardubicích nebo poslat Zásilkovnou) - co nejdříve, tj. asi do týdne to chci uzavřít.
https://www.kickstar...chno-fantasy-bo

Lze vzít základ (DOOMTROOPER Bundle za $69) nebo celý DARK LEGION Bundle (za $149) nebo i jen určitá rozšíření nebo add-ony.
Poštovné za DARK LEGION Bundle je $27. Při třetím a dalším ale už poštovné přestává růst.
Poštovné při přidání DOOMTROOPERa se nenavyšuje.

EDIT: Hra má dorazit snad v lednu květnu přístí rok (varianta leden je jen pro základ, pokud se zaplatí dvojí poštovné za urychlený shiping core setu ... to není můj případ).

Tento příspěvek byl upraven od Duirin: 04 říjen 2018 - 09:49

alucard

alucard
Projel jsem net a...jsou k mání videa z hraní roku 2016, kde testují nové mechaniky, na stránkách kickstarter kampaně je spousta příspěvků zamčených výlučně pro backery, zachytil jsem, že je něco jako apoštol mod, na geeku j expanze Battle of apostles, nejsem si jist zda je to v té krabici..zkoukl jsem co se dalo a nějak mně nepřesvědčilo že bych za to měl dávat 4000,- Kč...máte jako backeři přístup k něčemu lepšímu? finální gameplay video, pravidla, nějakou recenzi?

Tento příspěvek byl upraven od alucard: 04 říjen 2018 - 01:02

Lumirius

Lumirius

Když jsem si otevřel ten Dark Legion pledge, tak obsahuje: základ a dodatečných věci za přibližně 100 dolarů, plus expanzie Luna, Brotherhood, Dark Apostles.
Nevím jaká bude hra herně. V době kdy proběhl KS byla třeba zajímavá, ale přijde mi že bude na úrovni Dooma nového. Sledoval jsem jen ten gameplay kdysik a více jsem nepátral. Třeba mě ještě někdo opraví nebo mé tvrzení vyvrátí.
Určitě hraje velkou roli téma a nostalgie :-)

Tento příspěvek byl upraven od Lumirius: 05 říjen 2018 - 01:10

Lumirius

Lumirius

Chvilku sjme přemýšlel nad tou knihou scénářů a generatorem náhodných misí, ale 50 dolců je dost, zato mám skoro další deskovku.
Jinak brali jste to posílání na dvě vlny?

sydo

Ja si to necham poslat najednou.
- Tomáš Řepka

Havelock

Taky najednou. Snad to nedopadne jako s Lords of Hellas, kteří ještě nepřišli z KS (jednou vlnou) a mezitím už je to dávno v české lokalizaci a o hře už se pomalu ani nemluví :D
Bez urážky!

Lumirius

Lumirius

Tak já neodolal a nechal si to poslat ve dvou vlnách. Nejhorší bude když zjistím při základu, že je to špatné a neseženu už spoluhráče na další scenaře a vytuněný materiál z KS exclusive.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů