Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Floki,  [14:00:44 | 7. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

zgrywus,  [12:28:23 | 7. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

Lomikar,  [11:36:23 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

falco,  [10:15:39 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [7:11:24 | 6. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Great Wall - new Awakem Realms KS

Luke,  [22:24:10 | 5. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 7. ročník

Grom,  [15:17:14 | 5. Pro 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Grom,  [14:36:00 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : High Frontier 4 All

Coywolf,  [11:34:01 | 5. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Barvení figurek a komponent do deskových her

MichalKP,  [19:09:49 | 4. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Co posloucháte? + Festaky?

sydo,  [18:09:11 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [18:06:03 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Successors 4. edice

IN.,  [18:01:25 | 4. Pro 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Divinity Original Sin: The Board Game

devilfiend,  [12:34:21 | 3. Pro 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Floki,  [14:40:12 | 2. Pro 2019]

Velké herní události : Herní Želiv : Želiv 2020

Permonick,  [13:18:47 | 2. Pro 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

falco,  [11:14:32 | 30. Lis 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Vyhlášení hry roku eee 2018 v zábavném videu!

falco,  [20:23:56 | 29. Lis 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vtipy

Halapande,  [13:33:02 | 29. Lis 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 4. ročník

Marvin,  [12:22:32 | 29. Lis 2019]

Velké herní události : Taverna Zima 2020 : Taverna Zima 2020 - Prihlasovanie

wlcina,  [16:12:07 | 28. Lis 2019]

Hra roku 2015 - obecné i odborné pindy

• Nemůžete odpovídat na toto téma
60 odpovědí

Lomikar

Já ozzyho stanovisko chápu, protože chce vyzdvihnout prostě originální hry na úkor neustálých reedic a člověk tak lépe může zhodnotit, jak se herní systémy vyvíjejí.
Rozdělil bych to asi takto:
reedice - ne
reimplementace - ano
jinak se z toho posereme. Vzhledem k tomu, že moloch FFG bude vydávat již jenom reedice, tak by bylo škoda, kdyby vytíral neustále spoustu míst v žebříčcích, protože je nejpřístupnější, nejmainstreamovější a hrál je každej druhej.
Za rok 2016 tyhle argumenty sice setře Star Trek: Frontiers, což je do poslední homoslabiky zkopčenej Mage Knight, ale to už taky budu jinej člověk.
Don't vote. Eat trash. Do drugs. Get cash. Eat ass. Die fast.

Citron

Forbiden Stars je vlastne taky "jenom" reimplementace Starcraftu..
3D hory? Ale prosím vás...

Coywolf

Coywolf

A jak teda Agot 2nd edition? Jako chápu proč ho tam nedávat, ale pokud je povolen, tak ho tam dám. Jen abych věděl zda případně řešit něco místo něj.

Jinak za Brew Crafters palec nahoru. Byla to jedna z prvních her kterou jsem tam chtěl dát.
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

ozzy

o agotu jsem psal, že se mi taky moc nepovažuju za hru letošního roku. Lomikar to vystihnul dobře. Jestli mysterium je nebo není reedice či reimplementace, to ještě ponechám na diskuzi, protože já s tou hrou žádný zkušenosti nemám. SC a FS považuju za dvě rozdílný hry
"Proč Já?!"
-ozzy-

Grom

Ještě mi tu chybí nějaká antinominace nebo spíš anticeny. Některé hry co jsou nominovaný na nej hru bych spíše viděl, ne nutně na nejhorší hry roku, ale minimálně na největší zklamání. :D
Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

Lomikar

který..? který?

Za mě největší hell roku byl Big Book of Madness. Upřímně jsem fakt nepochopil, kde se v tý hře skrejvá zábava. A to mně se líbí kdejaká peachovina.

Zklamání ve výsledku pro mě byl Churchill. První okouzlení originálním pojetím WWII pak přebila přemechanizovanost a hlavně přese vše jsem tam necejtil to téma.
Don't vote. Eat trash. Do drugs. Get cash. Eat ass. Die fast.

ozzy

pro me asi grizzled, kazdej o ty hre basni, ale krom hezkych obrazku ja z toho nic necitim a ani mechanikama mi to nic nerika
"Proč Já?!"
-ozzy-

Grom

Pro mě to třeba byl Blood Rage a Steampunk Rally, obojí je hojně nominováno a přitom, třeba pro mě, byla první jmenovaná vyloženě zklamáním a druhá dokonce spíše dost špatnou hrou.

Amis

No, ony jsou ty antinominace trochu ošidná věc. On často není problém ve hře, ale ve spoluhráčích, nebo místu a atmosféře hraní. Už se mi párkrát stalo, že jsem se nakonec nechal někde otráveně ukecat ke druhému hraní něčeho co se mi napoprvé nelíbilo a ejhle, vyloupla se z toho dobrá hra.
Hru, která se ti líbí, si většinou ještě několikrát zahraješ, aby sis ten první dojem opravil a zjistil, že to není nic moc, ale pokud ti napoprvé něco nesedlo, tak při tom množství her nemáš většinou proč zkusit ji znovu a zjistit, že se ti líbí ;) .

Duirin

Duirin

Mě teda Blood Rage taky nezaujal...
Ale tím nechci říct, že by to měla být antinominace.

Tento příspěvek byl upraven od Duirin: 01 září 2016 - 01:28

Grom

Tak já oboje hrál třikrát, což neříkám, že je nějak mnoho, ale zase mi to stačí, abych poznal, jestli to bylo jen spoluhráči nebo hrou samotnou. Ale chápu co myslíš, já to zmínil, jen protože mi to přišlo celkem zajímavé.

Luke

A co se ti konkrétně Grome nelíbilo na Steampunku?

Grom

Úplně všechno. Rozhodně jsem z toho neměl jakkoliv závodní pocit, vcelku mě zklamalo i to, že se loď dá neustále přestavovat, to byl pro mě další zabiják jakéhokoliv vcítění do hry. Hra je v podstatě solitér pro více hráčů, ano dalo by se to vše dělat postupně, ale koho by těch pár hodin navíc bavilo. Herně zcela nudné a v neposlední řadě i skutečnost, že člověk do cíle může doletět jen s "kokpitem" mi připadá celkem hloupé. Jediné pozitivum, které bych na hře viděl  jsou  ozubená kola, u kterých se dal alespoň trochu zabíjet ten nekonečný pocit nudy a zmaru. A možná taky velké množství kostek, ale tenhle fetiš si zvládnu výhledově zcela vynahradit u Warhammeru. Obecně jestli tohle má být jednou z top her roku, tak by to jen značilo, že nuda a nenápaditost byla znakem uplynulého roku, což si tedy fakt nemyslím.

sydo

Mne treba na steampunku nejvic stve to, ze je to extremni multiplayer solitaire. Par svinicich karet tam je, ale jinak je to takova onanie s kostkama.
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!

Citron

A co se ti konkrétně nelíbí na onanii?

Tento příspěvek byl upraven od Citron: 01 září 2016 - 02:04

3D hory? Ale prosím vás...

Grom

Citron: "V dětství, před obdobím dospívání, se může masturbace vyskytovat stejně tak u chlapců jako u dívek. U chlapců je většinou častější s ohledem na strukturu mužských pohlavních orgánů. Vyskytuje se především u dětí žijících ve velkém psychickém napětí a stresu, které jsou obvykle vyvolány konfliktní situací v rodině a nevhodným přístupem k dítěti; na dítě jsou kladeny přísné požadavky, které přesahují jeho psychické nebo dokonce i fyzické možnosti, dítě je tyranizováno nebo krutě bito, takže se bojí a nemá pocit bezpečí; doma panuje neustálá hrozba hádek a nedorozumění mezi rodiči, atmosféra citového chladu. Tyto děti mají většinou narušené citové vztahy jak s dospělými, tak s vrstevníky. Za této situace se dítě dostane k masturbaci zcela neuvědoměle a náhodně. Masturbace tu plní úlohu bezděčného vybití napětí ani ne tak sexuálního, jako spíše emocionálního."

Aneb když za tebe může odpovědět nějaký zapomenutý katolický web :D

Tento příspěvek byl upraven od Grom: 01 září 2016 - 02:10

paladin91

Za me zklamani x-com, po trech hrach bych tomu dal tam tam 3/10 ale jeste to nekdy zkusim. Pocit ze celouh hru muze pojet jeden nebo dva hody kdy neprehodim zakladni hrozbu nebo jak se ten track nemuje :(( dost zklamani

Tento příspěvek byl upraven od paladin91: 01 září 2016 - 04:03

Luke

Jo, že je to spíš solitér beru, ale to pimpování stroje mě hodně baví. To přestavování to máš pravdu, to je takové divné, ale doletění jen v kokpitu mi přijde dost v linii s tématem - doletět za každou cenu. Já to nominoval hlavně proto, že to baví holky :ph34r:

Grom

Tak ono já nikoho taky nechci zradit od nominace nebo kritizovat za jeho nominaci, point byl v tom, že mě jednoduše celkem zajímá, koho co za uplynulý rok naopak zklamalo.

Prsťák

Ten steampunk je pro mě asi taky největší zklamání, ale možná proto, že jsem měl vysoká očekávání. Naprosto souhlasím s tím soliterem to mi fakt vadilo. Jakože žádné zbraně, nebo nějaké prasárny co můžu ostatním dělat. Nějaké děla nebo mini by bodly. Přestavování mi nevadí beru to jakože jsou ti vynálezci dost šikovní, ale pokud si pamatuji tak za to není žádný postih. Například zdržení na trati nebo tak...

Další hra, která nesplnila mé očekávání je Hra o trůny LCG. Prostě mi ta hra totálně nesedla tím systémem a dost se mi táhla až sem se nudil.
by Renča: Nezahrajeme si něco hlubšího? !

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů