Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

acedrac,  [18:42:32 | 14. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

endymion,  [6:13:03 | 14. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

eyron,  [19:02:49 | 13. Zář 2019]

Yedo : Novinky : Deluxe verze Kickstarer od NSKN

icebear,  [17:04:45 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Philosophia

Citron,  [16:25:44 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2018 - nominace

Lomikar,  [13:54:30 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

eyron,  [10:07:02 | 13. Zář 2019]

Rivers to the Reich : Dojmy : Semper Paratus

Lomikar,  [8:45:22 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : War Cry

Para99,  [16:52:02 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Aeon Trespass: Odyssey

Citron,  [13:15:30 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Lomikar,  [10:32:54 | 12. Zář 2019]

Rising Sun : Dojmy : Grabbing Gavutu - seriál na pokračování

Lomikar,  [9:27:06 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

IN.,  [7:52:40 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Happy,  [7:43:39 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:55:08 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Recepty

Citron,  [21:12:59 | 11. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Iwari

viking749,  [21:29:28 | 10. Zář 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Grom,  [9:17:31 | 10. Zář 2019]

Naposledy vložené příspěvky

- - - - -

• Nemůžete odpovídat na toto téma
20 odpovědí

Idomeneo

Idomeneo
Ahoj, navrhuji změnit sytě oranžovou barvu nepřečtených příspěvků na trochu světlejší odstín.
Možná už nemám nejlepší oči, ale strašně špatně se mi v tom nízkém kontrastu luští,
jestli mě ten který příspěvek zajímá. Na rychlé odlišení od přečtených by určitě stačila světlejší barva.
Dík za zvážení ...

Lolo

V pravom hornom rohu si môžeš customizovat vzhľad deskozrouta podľa svojej chuti

Tento příspěvek byl upraven od Lolo: 01 červen 2016 - 01:38

Anytime, anywhere

kren

Nějak jsem nepřišel na to jak se dá customizovat ta oranžová barva nepřečtených příspěvků. Paletou vpravo nahoře customizuji jen captiony a tlačítka.

Taky mám se sytostí a kontrastem problém a chtěl bych to o hodně světlejší.
So say we all

Morthe

@Lolo: Tam snad ale nejde změnit barva nepřečtených threadů, pouze obarvení menu, ne?

Lolo

a jo máte pravdu, písal som to na mobile a neskúšal som to meniť..inak mne tá oranžová príde ok
Anytime, anywhere

kren

Bohatě by stačil jen slabý pastelový nádech. Na té brutální oranžové je fakt pro lidi s horším zrakem menší kontrast vůči písmu a těžko se to čte. Člověk s horším zrakem se musí víc soustředit a namáhat oči.
So say we all

Anderson

Anderson
Nebo číst všechno. :)

Oblud

Oblud

Zobrazit příspěvekkren, na 01 červen 2016 - 02:20 , napsal/a:

Bohatě by stačil jen slabý pastelový nádech. Na té brutální oranžové je fakt pro lidi s horším zrakem menší kontrast vůči písmu a těžko se to čte. Člověk s horším zrakem se musí víc soustředit a namáhat oči.

No, pánové, on to v prvopočátcích Deskožrout byl jen slabý pastelový nádech, a já to schytal zleva zprava, že to vůbec není vidět, že například na tabletech a telefonech to při dením světle vůbec není rozpoznatelné atd. Tu barvu jsem měnil na více sytou snad dvakrát nebo třikrát, než stížnosti ustaly. Takže jistě pochopíte, že v tomto případě se na vás..., ehm, ... nevyhovím ;) .

Barva je opravdu napevno, nastavit lze pouze barvu hlavních lišt. Naprogramovat nastavitelnost i tohoto je, obávám se, dost náročná záležitost.

kren

A nešly by aspoň dva druhy nastavení, které by šly v uživateli přepnout (zapnout/vypnout světlejší)? Jestli ne tak ne, co se dá dělat.
So say we all

Oblud

Oblud

No všechno jde, ale momentálně fakt nejsem ochoten trávit týden přeprogramováváním systému (čtyři děti, dvě zaměstnání, no znáte to ;) ).

rbx

takto?
http://screencast.com/t/kzHVdzs3l
Vložený obrázek
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Morthe

Mě spíš překvapuje, že je to v IP.boardu řešený vkládáním inline do HTML, místo toho, aby to mělo samostatnou classu.

Ladik

Me je ta barva uplne jedno, nijak me nebtezuje a je pekne videt.
May the Schwartz be with you...

peca

Ládík - to jo, ale když se nad tím zamyslím, tak taky kolikrát mžourám, co je v tom napsaný.
Někdy se orientuju podle ikonky, pokud se dá aspoň trochu rozlišit od jiných.
---
Jestli by nebylo lepší mít nové s bílým pozadím a přečtené se šedým - přečtený nikdo nemusí řešit a bílý mezi šedými snad umí zobrazit tbalety, telefony i chytré ledničky.

rbx

MORTHE> toto je Obluduv hack, neni to samostatna funkce ip.boardu.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

rbx

ok, tak az se dohodnete, dejte vedet, zatim to je presne tak, jak to rika Oblud, co nazor, to barva. To pak nejde.

rbx

Vložený obrázek

DD.

No za chvili zase prijdou ti co se na to koukaji na nejakych tabletech, jak to psal Oblud a budou zase proti.

Ladik

Já se na to koukám na mobilech, tabletech noteboocích a televizích a všechno je pro mě ok. Myslím, že změny takovýchto věcí by měly smysl, pokud by je požadovala velká část uživatelů, jinak je to zbytečné.
May the Schwartz be with you...

kren

Zobrazit příspěvekrbx, na 03 červen 2016 - 10:13 , napsal/a:

Tady ta je podle mne OK (já jsem z těch s tím špatnějším zrakem).
So say we all

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů