Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

peca,  [12:22:32 | 20. Lis 2017]

Outlive : Dojmy : Prve dojmy

fuchso,  [21:43:47 | 19. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [19:58:07 | 19. Lis 2017]

Velké herní události : Skrotená Hora 2017 : Skrotena Hora #5 - Jesen 2017 - 23.-26.11.

pillgr1m,  [16:14:30 | 19. Lis 2017]

Ostatní pokec : Hudba : Koncerty a hudební události

Lomikar,  [11:50:44 | 19. Lis 2017]

Velké herní události : Deskobraní 2015 : Brnohrani 2017

eyron,  [23:21:18 | 18. Lis 2017]

Ex Libris : Novinky : Česká verze

kandelabr,  [14:20:45 | 18. Lis 2017]

Čtveráček : Novinky : Vyjde česky

ozzy,  [12:05:58 | 18. Lis 2017]

Star Wars: X-Wing Miniatures Game : Dojmy : HotAC - Úvodní mise: Local Trouble

eMPavel,  [11:30:29 | 18. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Monster Lands

polda,  [9:05:09 | 17. Lis 2017]

Gloomhaven : Novinky : Reprint kampaň - Kickstarter

majkoSVK,  [22:23:26 | 16. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Akulacz,  [19:36:38 | 16. Lis 2017]

Velké herní události : Želiv 2018 : Želiv 2018

sydo,  [8:33:15 | 16. Lis 2017]

Mythic Battles: Pantheon : Kompost : Dostupnost

Havelock,  [7:24:14 | 16. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : d-day dice 2nd edition

klaymen,  [5:26:42 | 16. Lis 2017]

Sorcerer : Novinky : Krátké představení hry

Bresto,  [23:25:03 | 15. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sorcerer - Strategy card game

Magicus,  [13:39:14 | 15. Lis 2017]

Star Wars: X-Wing Miniatures Game : Pravidla : FanMade Kooperativní kampaň k X-Wingu

eMPavel,  [10:58:53 | 15. Lis 2017]

Zahrajeme na Hradišti

• Nemůžete odpovídat na toto téma
23 odpovědí

ozzy

Spouštím diskuzi včetně Amisovo báječné tabulky: https://docs.google....=1#gid=0  takže plánujte si epiky i lyriky
"Proč Já?!"
-ozzy-

ozzy

rovnou se zeptám, najdou se lidi na Supreme Comandera? Mám při dnešku nějakou chuť zopáknout si velkou vlasteneckou :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

Amis

Citrone, uděláme další pokus o Republic of Rome? ;)

Citron

Taky jsem si říkal.. jen jsem už asi od posledního pokusu zvládl zapomenout pravidla
3D hory? Ale prosím vás...

Siaron

Siaron

Zobrazit příspěvekozzy, na 09 květen 2016 - 01:54 , napsal/a:

rovnou se zeptám, najdou se lidi na Supreme Comandera? Mám při dnešku nějakou chuť zopáknout si velkou vlasteneckou :-)

Ja si klidne dam, otazka je jestli si chces dat ty se mnou :-) A terka by si asi zahrala taky, ale ta hraje jen za Nemce (ze pry kdyz hraje nemce, tak ma dobry pocit ze me muze pul hry nakopavat prdel nez se to obrati... kdyby hrala neco jineho, vubec by se toho obratu nemusela dockat)

PS: a ve vic jak 3 lidech to nehraju, nebo u toho usnem .... Nemecko - Rusko - Anglie+USA
Hrál jsem za obě strany a stejně jsem vyhrál !

Kreten

Pořídil jsem si před měsícem Star Wars: Imperial Assault a rád bych si to zahrál. Budu ale pouze ve čtvrtek (i když bych se mohl stavit i ve středu) a aby to mělo smysl, chtělo by to zahrát alespoň dvě mise - jinak řečeno s drobnými pauzami by to bylo na celý den. Měl by někdo zájem? Ideální by bylo, kdyby nás byl plný počet - jeden za impérium a čtyři za rebely.

Jo a budu s sebou mít obrázkové Codenames, pokud byste si chtěli zahrát. Zatím je to ještě ve vývoji, ale finišujeme s obrázky a každé zahrání se hodí...

Erezka

Erezka

Muž dí pravdu, zahrála bych si :-)

DD.

Codenames prubnu rad.

ozzy

Tak me napadlo HISko, najde se sedm lidi? A chtel jsem se zeptat na Genesis, dali jste to na Horce? Chtel bych ji zkusit, ale pravidla jsem videl z vlaku...
"Proč Já?!"
-ozzy-

fuchso

fuchso
HIS je pro 6, ne?

Lomikar

Lomikar

Genesis jsme vynechali ve prospěch Titánů, Runewarsů a Kremlinů. Říkali jsme si, že to by bylo ideální zase někdy s přáteli u domku s bazénem.
Připomínám, že první písmenko nesmí být samohláska...

ozzy

Aha... no pak mam dobrou zpravu: v bazenu jiz vesele skotaci zadkoplavky
"Proč Já?!"
-ozzy-

sydo

No tak sup nekdy v cervnu. Jsme si s Lomikem rikali, ze uz jsme se u tebe dlouho neobnazovali.
Neříkej mi strýčku, jsem tvůj děda. Jeďte pryč, já vás tady nechci.

eyron

Já bych se s dovolením také obnažil...
Nepotěší, neurazí...

ozzy

Ok, tema naseho obnazovani rozvineme v jinem tematu, nicmene porad zustava to hisko...
"Proč Já?!"
-ozzy-

Thales

Dotaz - měl by někdo zájem o jednorázové sezení nějakého RPG? Mám docela slušnou sbírku pokrývající víceméně všechny žánry.
May I have a special sword? - Maybe. What kind of sword? - Sword of the Unholy Business...

kandelabr

já jsem určitě pro. Na horce jsme nic nestihli, tak bych to rád napravil. I s elenistarem jsme se bavili, že bychom udělali nějakou nováčkovsky friendly session. Říkal jsem si že bych nastudoval nějaký případ pro baker street, případně trail of cthulhu, ty jsme hráli nedávno a bylo to fajn. kdyby dorazil opčík, slíbil jsem mu že konečně dáme end of the world. A mám hafo menších indie věcí. co bys chtěl zahrát ty?
ostříš!

Anderson

Anderson
Jo, něco lehčího, "nováčkovského" - toho bych se také rád zúčastnil.

eyron

Cunt me in!
Nepotěší, neurazí...

Thales

Prakticky cokoliv. Rád bych zkusil Cold City (50. léta, nahánění nacistických experimentů v Berlíně) nebo Hot War (60. léta po nukleární válce, volně navazuje na Cold City), kde se hodně hraje s důvěrou jednotlivých postav a jejich vzájemných interakcí. Nebo cokoliv jiného, třeba na cypher systému - například Numenera (science-fantasy na Zemi 1 mld let ode dneška po vzestupu a pádu osmi civilizací). Jinak se nebráním ničemu, systémů mám hromadu, spíš mi jde o téma, jaké by lidi chtěli zahrát. :)
May I have a special sword? - Maybe. What kind of sword? - Sword of the Unholy Business...

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů