Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Ghost,  [13:04:39 | 23. Úno 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Akce poštovné zdarma na Street Fighter Exceed Bundle

Mortimer,  [21:03:00 | 22. Úno 2019]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Novinky : Organizované hraní v Praze

Helmet,  [13:01:59 | 22. Úno 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Floki,  [12:26:44 | 22. Úno 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : co vas znechutilo (aneb téma pro syda a Hrabinha)

Alne,  [10:25:32 | 22. Úno 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

sydo,  [8:34:52 | 22. Úno 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Millennium Blades: Collusion

yarin,  [12:22:19 | 21. Úno 2019]

Siege of the Citadel : Dojmy : První dojmy

Lumirius,  [9:05:51 | 21. Úno 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Pomozte nám zlepšit Activity Online.

danigon,  [22:27:14 | 20. Úno 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Waste Knights: Second Edition

Luke,  [14:44:38 | 20. Úno 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Super Dungeon Legends

falco,  [19:28:32 | 19. Úno 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nova edice BloodBowl od GW

Johniczech,  [18:11:56 | 19. Úno 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Wolfhound,  [9:57:55 | 19. Úno 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Atterdag,  [20:02:15 | 18. Úno 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

sydo,  [15:58:25 | 18. Úno 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [10:03:30 | 18. Úno 2019]

Conan

20  1  82.0
Semi-kooperační hra ze světa Barbara Conana až pro 5 hráčů 180 příspěvky · 22 témata · 0 články · 12 soubory · 1 obrázky · 0 odkazy

Překlad

• Nemůžete odpovídat na toto téma
68 odpovědí

Morthe

Jelikož nejsem úplně vnitřně srovnán s originálním vizuálem Conana jako Amry (v té době měl něco mezi 23 až 27 lety, na ilustraci vypadá tak na 50), přichystal jsem pro kampaň Legend of the Devil in Iron z Campaign Book alternativní kartu Conana pro úroveň 0 (zatím pouze jako betaverzi) - doporučené použití se základní figurkou Conana nebo s figurkou Conan the Wanderer. Podobnou taškařici asi udělám i pro Bélit. Zelata je v pohodě a pro N'goru mám pár hezkých alternativních obrázků, to si ještě rozmyslím.
Vložený obrázek

Mortimer

Parádní práce.
Je fakt, že Amra je skutečně stvárněn poněkud sešle.

Morthe

Už to vypadalo, že to nikdy nebude, ale nějakým omylem se mi podařilo dodělat revidovaná pravidla (i když... chybí ještě jazyková korektura). Každopádně zájemci mohou v následujícím odkazu najít nejen revidovaná pravidla (mají pouhých 270 MB a jsou po grafické stránce v plné palbě), ale i spoustu dalšího (zaklínadla, přehledové karty atd.)

https://https://mega...5xHgUOa98z8CzPA

Morthe

Na odkazu výše lze nalézt verzi po korekturách, na DŽ byla nahrána webově přívětivější verze. Hurá na The Overlord's Book, scénáře a všechno ostatní...

Morthe

A pro radost jedna testovací verze Bélit...
Vložený obrázek

Mortimer

Pecka!

Morthe

Update #16
Chvíle vánoční pohody mi umožnily znovu zabrousit do Conanových vod - mám z poloviny vysázenou revidovanou verzi Přehledu Vypravěče. Kromě toho jsem dopřeložil příběhy For All of Ophir's Gold a The Wrath of Anu (čeká na sazbu), rozpracoval Infernal Pursuit a začal revidovat už existující příběhy (zatím je hotový In the Clutches of the Picts). V týdnu jsem si ještě hrál s mladší verzí Zelaty, ale kompozičně mi nějak s vlkem nejde na kartu, tak jsem to zatím uložil k ledu.

Morthe

Update #17
Nějak se mi přihodilo, že po pár měsících nemusím nic nutně odevzdávat do tisku, tak jsem se rozhodl trochu relaxovat a přeložil Trapped Like Rats (nahráno) a Conpiracy in Khauran (přeloženo, čeká na sazbu).

Morthe

Update #18
Vánoce jsou tady... a nimi i překlad Průvodce Vypravěče. Kromě toho mám v sazbě příběh The Thing in the Swamp a rozpracovaný překlad Facing the Serpent-Specter a The Serpent's Awakening. Všechno jsou to bonusové příběhy ke King Pledge, na netu jsem je nenašel.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů