Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Skrotená Hora 2019 : Skrotena Hora 8 - Jar 2019 - 23.-26.5.2019

leizeQ,  [9:45:35 | 20. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Lumirius,  [9:44:54 | 20. Bře 2019]

Spirit Island : Novinky : Promo Pack #1

Isek,  [9:07:16 | 20. Bře 2019]

Suburbia : Dojmy : Jaké to je

icebear,  [6:12:41 | 20. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Space Race: The Board Game (Kickstarter)

zgrywus,  [1:40:12 | 20. Bře 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora 7 - Jesen 2018 - 15.-18.11.

Darkscraper,  [20:45:06 | 19. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Root: The Underworld Expansion

Narayan,  [20:12:13 | 19. Bře 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [18:34:57 | 19. Bře 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Wolfhound,  [16:39:52 | 19. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Emperors Board Game

Fiocu,  [10:29:54 | 19. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Co je to za deskovku?

Savager,  [9:38:45 | 19. Bře 2019]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Novinky : Organizované hraní v Praze

Grom,  [7:14:33 | 18. Bře 2019]

Munchkin : Pravidla : Zeď v prášku

kuba1,  [7:07:37 | 18. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladins of the West Kingdom

Wolvik,  [16:47:06 | 16. Bře 2019]

Dune : Novinky : GF9 reprint

Sir_Miner,  [17:47:30 | 15. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

Sir_Miner,  [17:38:10 | 15. Bře 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vysvětlujeme vtipy

Lomikar,  [15:48:05 | 15. Bře 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Middara

Azalin,  [14:05:16 | 15. Bře 2019]

Citáty, vyňatky a podobné krátké texty, které Vás zaujaly

• Nemůžete odpovídat na toto téma
88 odpovědí

Project 2501

Project 2501
Veškeré informace vyúsťují v pesimismus. Přesto je stále ještě možné nalézt v bezprostřední zkušenosti radost a údiv.

kandelabr

„Hloupý člověk by udělal nejlépe, kdyby mlčel. Ale kdyby věděl, že má mlčet nebyl by tak hloupý.“
-čínské přísloví
ostříš!

sydo

Jen pockej Zajici

- Jan Palach
The more that you give a shit the more you happier.
- Tomáš Řepka

Crimson King

Crimson King
"Problém citací na internetu je ten, že si nikdy nemůžeme být jisti, zda jsou pravé."
Josef Čapek

Permonick

Svobodní budeme teprve tehdy, až bude poslední vládce viset oběšený na střevech posledního kněze.

- Denis Diderot
to by moh říct každej...

hvar

hvar
Někdy je potřeba si připomenout, abychom nezapomněli... Toto je známé, často citované prohlášení na obranu svobody projevu všech.

Als die Nazis die Kommunisten holten, habe ich geschwiegen; ich war ja kein Kommunist.
Als sie die Sozialdemokraten einsperrten, habe ich geschwiegen; ich war ja kein Sozialdemokrat.
Als sie die Gewerkschafter holten, habe ich nicht protestiert; ich war ja kein Gewerkschafter.
Als sie die Juden holten, habe ich nicht protestiert; ich war ja kein Jude.

Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestierte.

Když přišli nacisté pro komunisty, mlčel jsem; nebyl jsem přece komunista.
Když zavírali sociální demokraty, mlčel jsem; nebyl jsem přece sociální demokrat.
Když přišli pro odboráře, neprotestoval jsem; nebyl jsem přece odborář.
Když přišli pro Židy, neprotestoval jsem; nebyl jsem přece Žid.

Když přišli pro mě, nebyl už nikdo, kdo by mohl protestovat.

protestantský pastor a teolog Martin Niemöller

Marvin

Citát z knihy Jméno růže (Umberto Eco). Přišel jsem na něj v sobotu, když se volil prezident a pomohl mi uvědomit si odkud pramení určité moje rozpoložení ...

"... kacíře často vytvářejí právě inkvizitoři. A ne v tom smyslu, že by si je vymýšleli tam, kde nejsou, ale že potlačují kacířský neduh tak prudce, až mnohé doženou k tomu, aby se k němu přidali jen z nenávisti k nim. Vskutku bludný kruh, jaký si může vymyslet jen ďábel ..."

hvar

hvar
tu knížku mám moc rád

Project 2501

Project 2501
Ztrácíme příliš mnoho času naříkáním, že žádný nemáme.
Staráme se o vás od roku 1984.

Elenistar

To mi připomnělo, že život je příliš krátký na to, abych bezpečně odpojoval hardware.
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

Ella

Sedni si holou prdelí na cirkulárku a potom řekni, o kterej zoubek ses říznul.
L. G. Buchheim - Ponorka

Ella

Láska je mechanismus, který vymysleli bankéři, aby nás přinutili přečerpat účet.
Rimmer - Red Dwarf

Project 2501

Project 2501
Ženy většinou chtějí vědět, co si o nich muži myslí. Ti si však o nich většinou nemyslí nic. Muže zase zajímá, jestli je ženy chtějí. Ony si však o nich většinou bohužel jen něco myslí.
Staráme se o vás od roku 1984.

klaymen

klaymen

If violence doesn’t solve your problems, you
are not using enough of it.

"As the size of an explosion increases, the number
of social situations it is incapable of solving approaches zero."
- Vaarsuvius, Order of the Stick, strip 696
"Please don't think I'm a bigot. I kill races equally." - Postal Dude

Mstrauss

Mstrauss

Zobrazit příspěvekCrimson King, na 27 leden 2013 - 12:10 , napsal/a:

"Problém citací na internetu je ten, že si nikdy nemůžeme být jisti, zda jsou pravé."
Josef Čapek
Jen bych tě trochu opravil. Tento citát pronesl již Abraham Lincoln...

hvar

hvar
Láska nespočívá v tom, že se díváme jeden na druhého, ale v tom, že se díváme stejným směrem ven.
Antoine de Saint-Exupéry

hvar

hvar
Vést dialog znamená vystavit se - nikoli ranám druhého, to by ještě nic nebylo - , ale nebezpečí převratu vlastních myšlenek a možná i ztrátě sebe sama. Kdo s bázní a pokorou neprošel touto zkouškou, kdo se nechvěl, že je nucen podrobit všechno revizi, kdo nepocítil, jak se jeho stanovisko v jistém smyslu modifikuje pod vlivem argumentů druhého, ten není platným partnerem
druhého, ten není platným partnerem v dialogu mezi lidmi.
Jean Lacroix

hvar

hvar
Ničím neprozrazují lidé svůj charakter víc než tím, co je jim k smíchu.
Johann Wolfgang Goethe

vance

vance
"Život je žert. Vždy jsem si to myslel,teď už to vím."  Nápis na náhrobku,jen už nevím čí byl.

Lomikar

"Myslím ostatně nesměrodatně v duši své kramářské, že směšnost a hrůznost jsou sestry, rub a líc jedné a téže věci: že kořeny vší hrůzy spočívají v mysteriu komičnosti a naopak, že v nejhlubší hloubi směšnou jest jen hrůznost, a jen každý strach; že svět jest jen bezedně hlubokou a feérickou hrůznou groteskou." -Ladislav Klíma
Moje oblíbený počasí je když jsem vožralej.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů