Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Outlive : Dojmy : Prve dojmy

fuchso,  [21:43:47 | 19. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [19:58:07 | 19. Lis 2017]

Velké herní události : Skrotená Hora 2017 : Skrotena Hora #5 - Jesen 2017 - 23.-26.11.

pillgr1m,  [16:14:30 | 19. Lis 2017]

Ostatní pokec : Hudba : Koncerty a hudební události

Lomikar,  [11:50:44 | 19. Lis 2017]

Velké herní události : Deskobraní 2015 : Brnohrani 2017

eyron,  [23:21:18 | 18. Lis 2017]

Ex Libris : Novinky : Česká verze

kandelabr,  [14:20:45 | 18. Lis 2017]

Čtveráček : Novinky : Vyjde česky

ozzy,  [12:05:58 | 18. Lis 2017]

Star Wars: X-Wing Miniatures Game : Dojmy : HotAC - Úvodní mise: Local Trouble

eMPavel,  [11:30:29 | 18. Lis 2017]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

fuchso,  [11:17:47 | 18. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Monster Lands

polda,  [9:05:09 | 17. Lis 2017]

Gloomhaven : Novinky : Reprint kampaň - Kickstarter

majkoSVK,  [22:23:26 | 16. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Akulacz,  [19:36:38 | 16. Lis 2017]

Velké herní události : Želiv 2018 : Želiv 2018

sydo,  [8:33:15 | 16. Lis 2017]

Mythic Battles: Pantheon : Kompost : Dostupnost

Havelock,  [7:24:14 | 16. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : d-day dice 2nd edition

klaymen,  [5:26:42 | 16. Lis 2017]

Sorcerer : Novinky : Krátké představení hry

Bresto,  [23:25:03 | 15. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sorcerer - Strategy card game

Magicus,  [13:39:14 | 15. Lis 2017]

Star Wars: X-Wing Miniatures Game : Pravidla : FanMade Kooperativní kampaň k X-Wingu

eMPavel,  [10:58:53 | 15. Lis 2017]

Lisboa : Dojmy : Prvé dojmy

fuchso,  [0:52:59 | 15. Lis 2017]

Hradiště 25.5.-29.5.2016 - diskuze

• Nemůžete odpovídat na toto téma
50 odpovědí

ozzy

Toto nejsou přihlášky! Otevírám diskuzi, protože jak už jsme se kdesi bavili, bude tam letos jedno menší (pro někoho možná větší) omezení. A to, že Hradiště bude nekuřácké. A vzhledem k tomu, že za branou již mají okna sousedi, tak se přiznám, že myšlenka kuřáckých skupinek, které pozdě v noci korzují pod okny lidí, co tam pravděpodobně také budou, se mi moc z reputačního hlediska nelíbí... Byl by pro extrémní kuřáky velký problém mít Hradiště zcela nekuřácké? Máte případně jiné nápady?

Amisovo tabulka s hrama: https://docs.google....L79M/edit#gid=0
"Proč Já?!"
-ozzy-

Lomikar

Lomikar

to je asi otázka jenom na mě, Permona a kalifku, jestli se nepletu.

co znamená extrémně nekuřácké, jako že nesmim kouřit?
Připomínám, že první písmenko nesmí být samohláska...

falco

Bude tam místo pro kouření pacientů?
Everybody for himself

ozzy

Lomikare je to tak, jak jsem to napsal. Pokud se ti bude chtít běhat na cigáro někam za zeď, tak je to tvoje věc, já jen vím, že v klášteře se kouřit nesmí a před branou se to má tak jak jsem napsal. Mně jde o to, aby to kuřáci věděli a případně se s tím uměli ztotožnit. Možná příležitost odnaučit se kouřit :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

rbx

tak mě to vůbec, ale vůbec nevadí :-)
Tomovy hry, moje Mekka...

DD.

Za mne cajk.

Lomikar

Lomikar

Jako klíďo prďo ty seš tady šéf, ale s tim odnaučováním si to určitě nemyslel vážně že ne ;)
V tomhle světle mě to moc netáhne a není asi ani v ničim zájmu mě zažít nekašlajícího, takže bych spíš přijel třeba na víkend nebo tak něco. Za dovolenou mi to nestojí, to spíš budu někde spokojeně kalit a pálit jednu od druhý :)
Každopádně aspoň tim budete mít nějakou tu rodinnou akci taky. Vyřádim se na Horce

Citron

Jako že bych se zase jednou dostal na celé Hradiště...? To si zaslouží plus
3D hory? Ale prosím vás...

Amis

Zobrazit příspěvekLomikar, na 21 leden 2016 - 11:54 , napsal/a:

Jako klíďo prďo ty seš tady šéf, ale s tim odnaučováním si to určitě nemyslel vážně že ne ;)
V tomhle světle mě to moc netáhne a není asi ani v ničim zájmu mě zažít nekašlajícího, takže bych spíš přijel třeba na víkend nebo tak něco. Za dovolenou mi to nestojí, to spíš budu někde spokojeně kalit a pálit jednu od druhý :)
Každopádně aspoň tim budete mít nějakou tu rodinnou akci taky. Vyřádim se na Horce
Můžete chodit za roh, schází se tam místní mládež, aspoň se seznámíte. A kouří se tam jistě taky :P

Lomikar

Lomikar

tam jsem myslel, že se právě nesmí

Thales

Z toho, co psal Ozzy není úplně dfobrá představa kouření hned před tou branou, protože hned vedle jsou okna druhého domu, kde někdo bydlí. Když s tím poodejdete, tak by to asi nemuselo rušit, jenom to pro kuřáky bude znamenat zdravotní procházku před každou zdravotní cigaretkou. ;)  A nejspíš také nějaký popelník s sebou na zametání stop.
May I have a special sword? - Maybe. What kind of sword? - Sword of the Unholy Business...

DD.

Jj, ja jsem to taky pochopil, ze ozzymu jde o to aby se nekourilo primo pred tema vratama. Ale kdyz pak pujdes dal, do takoveho toho 'parku' pred tim kostelem, kde prave pokuruje ta mladez, tak tam by to mohlo byt ok. Ale uz to je vice jak 10 kroku na cigarko, tak to treba povede aspon k omezeni tveho koureni, tudiz i usetreni financi :)).

ozzy

je to tak, jak píšou kluci, před tou branou je dům a okna, když budou lidi chodit kouřit k té hrobce nebo k lapidáriu, tak už je to ok, akorát je to docela daleko na odskok od hry, to už ale záleží na každém zvlášť
"Proč Já?!"
-ozzy-

Lomikar

Lomikar

vždycky se může vynést stolek a židličky ven :P

Klopik

...tak vidím, že to nebude hraní na Hradišti, ale vedle Hradiště :)

ozzy

No ja to na nejake vynaseni zidlicek a stolku nevidim, holt kdyz to nekdo bez toho cigara nevydrzi, tak ma smulu. Ja nejsem zadny militantni nekurak, nicmene akce bez koureni i vzhledem k pribyvajicimu poctu poteru bude fajn.
"Proč Já?!"
-ozzy-

Kamil

Letos bych se na hraní v Hradišti rád dostal. Ne-kouření mi nevadí.

ozzy

Kamile kdybych te neznal, tak z toho tvyho slovosledu bych skoro rekl, ze jsi slusny clovek :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

Kamil

No, já jsem vcelku slušný člověk. Zábrany ztrácím pouze na akcích jako je Želiv, kdy se ve mně probouzí mé animální já ... původně jsem měl v plánu zde uvést i obhajobu slovního spojení, které jsem použil (tj. ne-kouření), ale nakonec jsem se raději rozhodl zůstat u označení mé osoby jako "vcelku slušný člověk". Je to bezpečnější. Tedy alespoň doufám.

Permonick

vzhledem k tomu, že se nejspíš Hradiště ani nezúčastním, tak mi nekouření nevadí...

to by moh říct každej...

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů