Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2018 - nominace

chocolate,  [19:15:47 | 15. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [12:59:11 | 15. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

endymion,  [6:13:03 | 14. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

eyron,  [19:02:49 | 13. Zář 2019]

Yedo : Novinky : Deluxe verze Kickstarer od NSKN

icebear,  [17:04:45 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Philosophia

Citron,  [16:25:44 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

eyron,  [10:07:02 | 13. Zář 2019]

Rivers to the Reich : Dojmy : Semper Paratus

Lomikar,  [8:45:22 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : War Cry

Para99,  [16:52:02 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Aeon Trespass: Odyssey

Citron,  [13:15:30 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Lomikar,  [10:32:54 | 12. Zář 2019]

Rising Sun : Dojmy : Grabbing Gavutu - seriál na pokračování

Lomikar,  [9:27:06 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

IN.,  [7:52:40 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Happy,  [7:43:39 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:55:08 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Recepty

Citron,  [21:12:59 | 11. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Iwari

viking749,  [21:29:28 | 10. Zář 2019]

Želiv 2017

organizace

• Nemůžete odpovídat na toto téma
153 odpovědí

Kubrt

Příští rok mi to už snad vyjde! :D Děti jednou ten rozum dostat musí...
Had to be me. Someone else might have gotten it wrong.

Levica

Levica
Diky Klopikovi a vsetkym za mega akciu, vas proste zeriem! :) Kalendar poznaceny:

Přiložený soubor (y)

Pitrs82

Já mám herní absťák. Dneska jsem musel celý den přeskládávat hry ve skříni, abych ho zahnal. Klopíku, díky za tradičně skvělou akci, všem ostatním spoluhráčům za hry a trpení mých blbých keců. Termín příštího ročníku poznamenán :)
Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit zadnici!

fuchso

fuchso
Velke diky panu organizatorovi Klopikovi a vsetkym zucastnenym za skvelu atmosferu a dobre hry. Uvidime sa (snad driv nez) v roku 2018!

otmon

otmon
I já děkuji za akci a ještě jednou se omlouvám za počáteční zmatky.

Deathmers

Tak konečně jsem dobral energii po náročném pondělku :D  a chtěl bych moc moc poděkovat především Klopíkovi za skvělou organizaci, spoluhráčům i protihráčům, že mě pojeli, či pomohli někoho pojet, spolubydlícím, že mě neumlátili polštářem a celkově všem, za skvělou atmosféru :)

Tak málo spánku jsem snad ještě na žádné akci neměl :) DÍKY!
Bůh neexistuje.
A stejně je blb.

Lumirius

Lumirius

Jako vždy skvělá akce, parádní atmosféra, odehrál jsem tak 1/5 plánovaných her, ale zase poznal plno fajn lidí. Díky spoluhráčům za trpělivost u mých tahů a musím teda vyzdvihnout obětavost Amise při vysvětlení Pax Renesance.

Klopik na hrad, když už nevyšel ten senátor :-D
(btw. billboardy u cest jsou zrádné, řidič čumí na Klopika a najede na obrubu, pneu to naštěstí ustála)

Mr.Satan

Mr.Satan
Jako vždy pekelně dobrá akcička:) Rád jsem Vás všechny zase viděl:) i když jsem si všechny nestačil pořádně užít, času bylo pekelně málo:( a speciální dík Klopíkovi za organizaci:)

P.S. Přeji Klopíkovým játrům rychlou regeneraci:)

Tento příspěvek byl upraven od Mr.Satan: 17 leden 2017 - 12:39

Přicházím z temnoty věků....

Smaug

Smaug
Taktéž děkuji všem spoluhráčům za super akci a Klopíkovi za organizaci. Zvlášť jsem si užil Die Macher, u kterého jsem se ucitl víceméně náhodu, zaujal mne i Neanderthal, z osvědčených her tradičně nezklamaly Virgin Queen a Successors :-)

esed

esed
Díky Klopíkovi za organizaci a všem, co si se mnou něco zahráli :)

laredo

Trochu se zpožděním přispěju i se svou troškou do mlýna.

Díky Klopíku za výborně zorganizovanou akci a taky za to, že jsi nás se Soltoonem nakonec přesunul do vily místo do chatek :-).
Holt už nejsme nejmladší, třebaže zima nebyla v tu doba nijak hrozná. Kuchyně (jídla) byla výborná.

První smůla byla, že Soltoon ve čtvrtek ráno "zapomněl" přibalit do auta Earth Reborn a ASL Beyond Valor, na kteréžto partie jsme se moc těšili. ER bohužel neměl nikdo jiný a BV také ne.

Přišlo nám, že tam nějak zredukovaly či úplně zmizely starší AT hry (Starcraft, WoW, Tide of Iron, ER,...). Chápu, že se tam hodně otáčí a protáčí novinky, ale přeci jen jako staré víno nepatří do muzea, ale do regálu na čestné místo, tak i starší hry by i na takovýchto akcíh mohli být častěji oprášeny :) .

Díky absenci ER a ASL jsme mohli ozkoušet RONE, který Soltoona hodně zaujal, třebaže mě až zas tolik ne. Byl jsem rád, že jsem mohl přihlížet několika partiím conanovských scénářů - dost jsem byl na ně zvědav, ale neshledal jsem na nich nic převratného.

Vyzkoušeli jsme Neandrtálce, karetní Space Hulk s Deathwing rozšířením (nádherné první 2/3 hry, 8 mariňáků ve 2 hráčích, a potom drsná nakládačka), dále na odlehčení Valerii, Grizzled, a také oprášili karetní AGOT (Greyjoyové proti Martelům).
Improvizace je známkou opravdového válečníka.

fuchso

fuchso
tak preto som vas to asl-ko nevidel hrat :-)

Youda

Youda

Kamarádi, už je středa a já pořád slyším hlasy: někdo na Mars?, Klopík, dáme záda, dlužíš mi dvacku. Dá se to nějak léčit?

Kamil

Přidávám se k nadšeně povykujícím nad akcí. Klopíku super akce, díky ti za ni. Všem spoluhráčům díky za herní chvilky. Těším se na příští rok. Ty co se mnou nehráli porazím v klidu příští rok.

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů