Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Čo sa bude hrať?

icebear,  [11:04:03 | 19. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Altar Quest

melk0r,  [11:00:40 | 19. Čer 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Kompost : Skill na Khorne Heralda?

Johniczech,  [10:31:48 | 19. Čer 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Grom,  [8:42:44 | 19. Čer 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [15:30:59 | 18. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Lolo,  [14:07:08 | 17. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [0:10:16 | 17. Čer 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

Nate Higgers,  [19:33:09 | 16. Čer 2019]

Middara : Dojmy : Dojmy

Pilgrimage,  [22:35:47 | 15. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [11:34:32 | 15. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [0:26:17 | 15. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Middara

Citron,  [15:10:32 | 14. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Jurassic World: Miniature Game

TomasV,  [13:34:37 | 14. Čer 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

Nate Higgers,  [13:11:12 | 14. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Last Aurora

DD.,  [10:06:45 | 13. Čer 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Grom,  [16:04:04 | 12. Čer 2019]

Studená válka 1945-1989 : Dojmy : TS: Turn Zero + Promo packs

Lomikar,  [10:45:59 | 12. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Co dál s mojí hrou?

DD.,  [9:19:53 | 12. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dungeonology: the expedition

Happy,  [7:28:42 | 12. Čer 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Nate Higgers,  [0:05:54 | 12. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

pillgr1m,  [10:28:25 | 11. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Bloodborne: The Board Game

Pilgrimage,  [9:51:08 | 11. Čer 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Mapa kdo kde hraje - Přidejte se!

korfuz,  [7:28:40 | 11. Čer 2019]

Rád bych si na Želivu zahrál...

• Nemůžete odpovídat na toto téma
66 odpovědí

rbx

Sorcerer> to by ho ale nekdo musel nejdriv umet :-) Mozna se hecnu a rozchodim to, ale mozna ze taky ne :-)

EDIT> tak ZhanShi me ho v utery nauci, takze je to v cajku.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Sorcerer

Skoda, ze ZhanShi nepride no...

Inak zabudol som na tieto veci:

X-WIng / ARMADA / IM. Assault

PS: Chcete niekto aby som zobral nejake starozitne tcg/ccg?

Tento příspěvek byl upraven od Sorcerer: 07 leden 2016 - 01:07

falco

Zobrazit příspěvekSorcerer, na 07 leden 2016 - 01:04 , napsal/a:

X-WIng / ARMADA / IM. Assault

Rád bych vzal, IM Assault tam snad někdo bude mít. X-wingy sázím na Rodana :D, no a Armáda je taková neskladná, ale dal bych fest. Zkusím to vymyslet.

Zobrazit příspěvekSorcerer, na 07 leden 2016 - 01:04 , napsal/a:

PS: Chcete niekto aby som zobral nejake starozitne tcg/ccg?

to já bych si chtěl zkusit pana prstenů (vždy jsem jen šuměl jak to hrají ostatní) a klidně nostalgicky Doomtroopera (ale své karty už nemám).

@Sydo
bereš ty masivní magicky? Už nevim co to bylo, nějaké commander balíky nebo tak něco?
Everybody for himself

sydo

JJ, Commandery beru, uz se na ne taky tesim fest.
The more that you give a shit the more you happier.
- Tomáš Řepka

Sorcerer

Sydo pls vezmi aj mne jedneho commandera ja uz mtg nemam. Ja zasa zoberem full epic co som dostal od Roba. Je tam kopa bonusovych veci. Nejake raid mody etc... este som to nejako nestudoval.

Grom

Jo na Commandery jsem taky už rok natěšenej.
Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

Kamil

Pokud by se v jedné ze skupin, co se chystají na tu Chvátilovu Civku, našlo jedno místo, rád bych se připojil.

Pitrs82

Jestli na me s Titanem nepockate do vecera, nez prijedu z prace, tak jste u me mrtvi Homolkove.
Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit zadnici!

Smochy

Vzal by někdo Marco Polo pls.. =)

Levica

Levica
Chvatilovu Civku si dam :)

ozzy

Zobrazit příspěvekPitrs82, na 07 leden 2016 - 05:38 , napsal/a:

Jestli na me s Titanem nepockate do vecera, nez prijedu z prace, tak jste u me mrtvi Homolkove.
Myslis, ze jako sulini budem hrat clobrdo a srkat limonadu od obeda, nez se pan raci dostavit z prace, abychom si s nim milostive zahrali? Prd, budes si muset najit jiny kamarady, po tvem prijezdu muzes tak maximalne obdivovat rozjetou hru, nebo poslouchat nase opilecke kecy o tom, jak to bylo bezva
"Proč Já?!"
-ozzy-

sydo

Sydo, Lomi, Lea - co se muze pokazit?
- Tomáš Řepka

sydo

Zobrazit příspěvekozzy, na 07 leden 2016 - 09:42 , napsal/a:

Myslis, ze jako sulini budem hrat clobrdo a srkat limonadu od obeda, nez se pan raci dostavit z prace, abychom si s nim milostive zahrali? Prd, budes si muset najit jiny kamarady, po tvem prijezdu muzes tak maximalne obdivovat rozjetou hru, nebo poslouchat nase opilecke kecy o tom, jak to bylo bezva
Presne, az prijede Pitrs , uz budem volat Falcovi sanitku, protoze se prezere buckem.
- Tomáš Řepka

Anderson

Anderson
Však Titanu se určitě dá dát i více partií. Posledně se ten "filerík" ve 3 dohrál za 20 minut. :D

Lomikar

zapomněl jsem, že bych si rád osvěžil s některým z harcovníků pravidla ASL na nějakém pěkném scénáři. Herr Molke? Herr Birkenau? Herr Kleinefeurer?
About abortions, well I like the idea of killing babies, but I don't like the idea of giving women the chance to make decisions.

sydo

ASL bych tez dal.
- Tomáš Řepka

Lomikar

a bere ho někdo?
About abortions, well I like the idea of killing babies, but I don't like the idea of giving women the chance to make decisions.

paladin91

Merchant & marauders nekdo bere ? Respektive naucil by me to nekdo ?

Opčík

hele, TtA chcem aj ja!! ..a do Myth by som sa tiez votrel.. :)

E: Jo a este obligatne: Nekdo prisne Mecanisburgo?? :D

GESUNDHEIT!

Youda

Youda

Já já já, ještě jsem ho nehrál, jen minule mlsně koukal. A civku si dám klidně taky.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů