Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Bloodborne: The Board Game

majkoSVK,  [13:45:43 | 23. Čec 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Floki,  [12:30:43 | 23. Čec 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

brtstvo,  [11:43:14 | 23. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Etherfields

Pepsson,  [10:20:34 | 23. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [11:55:58 | 22. Čec 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

fuchso,  [20:01:43 | 20. Čec 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Post metal

fuchso,  [19:58:58 | 20. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Hraní 18xx her v Praze

fuchso,  [19:52:59 | 20. Čec 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Wolfhound,  [7:47:01 | 19. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Siaron,  [18:52:48 | 18. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:26:15 | 18. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Pitrs82,  [19:04:58 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

budkin,  [12:19:54 | 17. Čec 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Time of Legends: Joan of Arc

Azalin,  [7:54:33 | 17. Čec 2019]

MegaCiv na Zelivu - prihlasky

• Nemůžete odpovídat na toto téma
44 odpovědí

Pitrs82

V tom případě, pokud by se pánové neurazili .... Cunt me in :)
Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit zadnici!

falco

spise "pripinak me in"
Everybody for himself

Lomikar

přišlo mi to lepší spíš na warcon, ale chápu, že kdo by čekal až dospěje, když mu tlačí na kalhoty...
Takže pochopitelně L.kar

Ale asi by bylo vhodné upozornit zájemce, že se tu bavíme o dvou dnech jedné hry, tak aby pak neškrundali ;)
It's not raiding. It's a surprise wealth allocation.

Lolo

Na warcone samozrejme spojime dve magacivky dokopy
Anytime, anywhere

sydo

Hm, je nas zatim jen 8. Ma to cenu? Nedame radej vic mensich her a MegaCiv rozjedem naplno az na WarConu. Nazory!
The more that you give a shit the more you happier.
- Tomáš Řepka

Lomikar

za mě všechno nebo nic. navíc je to naprosto warconová záležitost, takže bych si počkal

Grom

Na warconu jsem 100% in, zeliv je pro me pase.
Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

Pitrs82

Ja si asi taky zahraju jine hry, vzhlefem k casove narocnosti bych zrejme nestihl, co mam v planu. Ale na Warconu s tim pocitam.
Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit zadnici!

Elenistar

já jsem na tom stejně... megaciv mě láká, ale nechci tím zabít dva dny želivu

navíc to hrajou kuřáci takže je lepsí tyhle hry hrát venku, kde nejsou rauchpausy....

můj názor tedy je na warcon
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

sydo

Warcon it is!
- Tomáš Řepka

Klopik

Klopik

...asi jsem měl Želiv naplánovat už od pondělka :)

ozzy

jedu!
"Proč Já?!"
-ozzy-

Klopik

Klopik

v každém případě vedlejší sál v likusáku nechám k dispozici jako opiové doupě pro hardcore hráče :)

falco

Ja mám volno od pondělka, takže kdy můžeme dorazit? :D.

Megaciv na warcon ve stanu zní naprosto luxusně, až mě bude chtít Elenistar pojet tak mu můžu foukat dým do tváře.
Everybody for himself

sydo

A nebo Mortuss pusti Nurgla a jeste radi budem cuchat dym z ciga :)
- Tomáš Řepka

Sorcerer

Teraz asi skocim bombu do bazena ale neda mi to neopytat sa.... je to velmi euro?

Elenistar

civka je naprostý opak eura.... nic z toho co děla euro eurem v civce nenajdeš... aspon podle mě teda
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

sydo

Je tam malo nahody, to ano, ale jinak je to z velke casti zalozene na obchodovani, praseni a diplomacii. Zadny worker placement se nekona :)
- Tomáš Řepka

Sorcerer

Tak to by som si fakt rad skusil pretoze tema rozvoja civilizaciii, intrigy a trade ma laka, navyse z toho co som videl v Essene to ma velmi peknu grafiku. Cize ak by vam chybal hrac tak by som joinol velmi rad.

Lomikar

tyve, ale musim přiznat, že z představy, jak si první blbeček lízne na ruku civil war si už teď masíruju poklopec

2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 2 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů