Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Blood Rage Digital + new clan + rework 4 KS figuriek

alucard,  [0:38:02 | 11. Pro 2018]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Novinky : Organizované hraní v Praze

Helmet,  [0:35:25 | 11. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

kamixx,  [22:10:58 | 10. Pro 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Johniczech,  [19:55:30 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tainted Grail: Fall of Avalon

Duirin,  [18:43:19 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Solomon Kane

fleder,  [17:15:29 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Project L

devilfiend,  [15:45:36 | 10. Pro 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

ozzy,  [13:39:48 | 10. Pro 2018]

Velké herní události : Herní Hradiště : Vánoce Hradiště 13.-16.12

ozzy,  [12:37:35 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Crypt

Pizin,  [10:37:56 | 10. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Project ELITE

Ondřej K.,  [23:21:05 | 9. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

eklp,  [15:29:37 | 9. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [19:18:33 | 8. Pro 2018]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Organizácia

pecovarhy,  [14:07:33 | 8. Pro 2018]

Descent: Journeys in the Dark (second edition) : Novinky : Lokalizace rozšíření od Blackfire

peca,  [16:04:53 | 7. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

eyron,  [10:45:20 | 7. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Velikost herní sbírky

miso,  [10:21:48 | 7. Pro 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The 7th Continent

peca,  [9:50:51 | 7. Pro 2018]
Staňte se nejlepším galeristou v tomto komplexním euro od autora her Vinhos, CO2 a Kanban 20 příspěvky · 2 témata · 0 články · 0 soubory · 1 obrázky · 0 odkazy

Dostupnosť

• Nemůžete odpovídat na toto téma
18 odpovědí

Santorrinni

Santorrinni

Neviete, kde by sa The Gallerist dalo kúpiť? Samozrejme, za normálnu cenu produktu aj dopravy. :)
"Just don't ask how he does it."

Guest_ludomyl_*

Guest_ludomyl_*
Ak to nemá nikto v čr a v sr, resp. ak nenapíše nikto lepšiu možnosť, tak sa skús opýtať na toyport.sk, kamarátovi minule zohnali niečo, čo nevedel u nás dostať.

MerggieMan

MerggieMan
Neviem, čo myslíš normálnou cenou, ale pod 70 eur (a ešte plus poštovné) to zrejme v Európe nezoženieš. Aj preto som to pustil z hlavy. Voľakde (asi FB stránka hry) som čítal, že je to takmer vypredané, pretože veľkú časť dodávky pre obchody zožrali predobjednávky. Samozrejme, ako píše ludomyl, od dodávateľov sa to cez predajcu možno bude dať zohnať, aj keď som prezrel viacero obchodov a buď tento hardkór ani nemajú v ponuke, alebo je už nedostupný.

Lomikar

My (Svět her) máme Galleristu předobjednaného, takže několik kusů očekáváme (leč máme už tuším pět předobjednávek od lidí).
Nicméně měl tady už být, takže to zkusím v pondělí prověřit a kdyžtak dám sem vědět, jak to s nimi vypadá.
It's not a waterboarding if you use diesel.

Santorrinni

Santorrinni

70€ bez poštovného je dosť. Ale, ak by Lomikar v pondelok priniesol dobré správy, tak by to bolo skvelé. :)
"Just don't ask how he does it."

Lomikar

jinak pokud to klapne, tak cena žádná růžovka - v lepšim případě cca 75 éček. Ale to poštovný zase vyjde líp.
It's not a waterboarding if you use diesel.

ozzy

Tak gallerist je zrovna hra, za kterou jsem ochotnej dat klidne i sto ecek. Je to perla.
"Proč Já?!"
-ozzy-

luznyj

luznyj
tomovyhry maji v predobjednavkach

Ryko

Ryko
Nemate niekto informaciu, kedy by mohla byt hra znovu standardne dostupna? Momentalne je len par kusov v Cechach a cena v eshopoch je asi kvoli tomu velmi vysoka. Bezne bola cena okolo 70 Euro, teraz pytaju 100. Cital som na BGG, ze hra bola koncom oktobra na ceste z Azie... Neviem ci ide len o hry pre backerov alebo to pojde aj do beznej distribucie. Predpokladam to druhe.
Matrix has you...

eyron

My to máme za běžnou distribuční cenu, je to raketa, ne že ne...
Nepotěší, neurazí...

polda

polda
V Essenu ho měli za 55eur. Nevypadalo to že by ho považovali za něco co je špatně dostupné...
Některých rozhodování je málo.... Ale o to jsou důležitější.

rbx

za 55 eur? Chtel jsem si minule koupit Lisboa.. fik ho..100 eur. A ostatni hry od Eagle Gryphon neklesly pod 70 eur, to tam byl letos Galerista ve sleve?
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Pitrs82

Já ho tam teda viděl u Eagle-Gryphon Games za 70Euro. Poldo, nebyla to náhodou německá verze někde mimo jejich stánek? Protože pod 70 Euro to fakt nikde neseženete a ta hra za ty prachy fakt stojí.
Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit zadnici!

ozzy

jj, byl za 70, vinhos a lisboa za 100, dohromady mi je dal obe za 150 a za 200 k tomu nabizeli toho galeristu, ale samostatne za nej chtel 70
"Proč Já?!"
-ozzy-

polda

polda
Mně ho nabízel za 55, ještě jsem to volal kamarádovi jestli ho nechce. Nechtěl :-D

polda

polda
Ale přede mnou se různě ohybaly ceny. Nemo's War měli jinde za 65 a z nějakých nepochopitelnych důvodů mi ho dali za 58 :-D

rbx

viděli deskoherní lamu, tak chtěli, ať si taky zahraje něco pořádného, že jo Poldo?! :-)))
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Ryko

Ryko
Tak do buducna viem, ze nakupovat treba v Essene ak mi to tam bude mat kto kupit. Pod stromcek bude z nasej distribucie za beznu cenu...
Matrix has you...

polda

polda

Zobrazit příspěvekrbx, na 04 prosinec 2018 - 10:16 , napsal/a:

viděli deskoherní lamu, tak chtěli, ať si taky zahraje něco pořádného, že jo Poldo?! :-)))
Měl jsem u sebe Monopoly, možná máš pravdu... :-D

2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 2 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů