Přejít na obsah

Fantasy americký fotbal 6361 příspěvky · 93 témata · 23 články · 2 soubory · 30 obrázky · 0 odkazy

Iron Golems Pro Box

• Nemůžete odpovídat na toto téma
93 odpovědí

Marvin

Na mne jsou moc okovaní a málo sportovní ;)

paladin91

dnes mi to příšlo domů a je to megaaaaaa luxus ,

paladin91

http://paladin91.raj...dnes.cz/Probox/

Elenistar

jj, je to hezký... jen škoda, že to má ta standardní políčka, tedy dneska už malá... jinak se mi to taky moc líbí.
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

paladin91

No to jo, ale zase  vetsina zatim stale ma " maly " tymy takze to zase tak nevadi. Kdy vsechno dobre dopadne tak to tesnem na pragbowlu.

Grom

Nevím jestli se Prague Bowl nebude hrát povinně na velkých...
Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

paladin91

A není to jedno? vsak krome par milimetru je to to stejné, jen potřebuješ použít správné měřidlo pro pass. Navíc i to se dá dopočítat podle toho diagramu i bez pravítka. Nebo snad kvuli fotodokumentaci ? Vždyť většina stejne bude hrát starý tými nebo teda alespon modely ne?

jakouback

jakouback
nevím příjde mi lepší hrát na velkém...

ano většina má.... ale když se pak sejdou dva s novým týmem na "malém" hřišti budou štěstím bez sebe, protože už teď mi to velké hřiště příjde občas malé :-) :-) :-) (navíc ty krysí ocásky jsou pak všude)

a než se pak dohadovat s maďarem kde figurka ležela nebo stála....

paladin91

No pokud by hrali dve nebo i jen jeden s novym velkym tymem tak je jasny ze by se hralo na velkem ale bavime se o tom ze nevidim duvod hrat na velkem pokud maji oba souperi puvodni 3cm bejzy.

Elenistar

Než to frknu na ebay, zeptám se tady... jestli by o to neměl někdo zájem. Hrálo se na tom asi dvakrát a mám spoustu jiných hřišt. Navíc potřebuji udělat trochu více místa doma. Nad cenou jsem ještě nepřemýšlel. Ale myslím, že bychom se nějak dohodli.
"Ghůl s pětkovou silou a blodgem? Se stim smiř."
Zmikund

jarmuk

jarmuk
Koukám na kickstarter:
https://www.kickstar...?ref=nav_search
Moc hezký koncept, ale já to nedám.

Wolfhound

Nelíbí.
Teda je to hezký na pohled, ale jako hřiště se mi to nelíbí:
- rantly kolem celého hřiště znamenají, že se na tom bude blbě hrát (ale zase budou hezčí fotky)
- kromě dugoutů tam není jediný funkční prvek (ukazatele rerollů, skore, tahu...)
- dicetower hezký (taky si chci na své hřiště jednu vytvořit) - ale zase, krom toho to neumí nic dalšího

Takže za mě to je něco, co si můžeš dát do vitríny (teda spíš do nějakýho většího terária) na ozdobu, ale hrát na tom nebudeš...
To the meaningless French idealisms of Liberty, Equality, and Fraternity, we present the German realities of Infantry, Cavalry, and Artillery.

jarmuk

jarmuk
souhlas, beru to spíš jako inspiraci, až budu tvořit vlastní domácí hřiště, teda asi hrasovský :)

Coywolf

Pěkná šikana od Wolfa.

Ale jinak souhlasím. Nepříliš praktické a řekl bych, že člověk chce buď skvěle skladné a přenosné hřiště do hospody a na akce, nebo nějaké vypiplane na to domácí hraní (ale tam už bych taky právě čekal víc funkčnosti, ukazatelů a pomůcek)
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů