Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2018 - nominace

Hike,  [10:43:09 | 15. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

acedrac,  [18:42:32 | 14. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

endymion,  [6:13:03 | 14. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

eyron,  [19:02:49 | 13. Zář 2019]

Yedo : Novinky : Deluxe verze Kickstarer od NSKN

icebear,  [17:04:45 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Philosophia

Citron,  [16:25:44 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

eyron,  [10:07:02 | 13. Zář 2019]

Rivers to the Reich : Dojmy : Semper Paratus

Lomikar,  [8:45:22 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : War Cry

Para99,  [16:52:02 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Aeon Trespass: Odyssey

Citron,  [13:15:30 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Lomikar,  [10:32:54 | 12. Zář 2019]

Rising Sun : Dojmy : Grabbing Gavutu - seriál na pokračování

Lomikar,  [9:27:06 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

IN.,  [7:52:40 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Happy,  [7:43:39 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:55:08 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Recepty

Citron,  [21:12:59 | 11. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Iwari

viking749,  [21:29:28 | 10. Zář 2019]

vkládání obrázků do příspěvku

• Nemůžete odpovídat na toto téma
17 odpovědí

sydo

Nejde mi do příspěvku vložit obrázek. V náhledu se objeví, ale po odeslání v příspěvku není. Dělám něco blbě?
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!

Oblud

Oblud

O který příspěvek se jedná?

sydo

Tuten:

http://www.deskozrou...t__20#entry7901

Mel tam byt obrazek Mrazishe. Mozna se tomu databaze zpecuje sama :)

Oblud

Oblud

To bych se jí ani nedivil ;) . A zdroj obrázku?

sydo

Tak to uz fakt nevim, nekde z netu to bylo :) a nestalo se mi to poprve. Zkusim to pak s jinym obrazkem a dam vedet i zdroj.

Lolo

Chcel som v tomto vlákne priložiť k textu obrázky, ale tie sa nezobrazovali. Zobrazil sa iba text URL adresy.
Anytime, anywhere

DD.

Ja je tam vidim :).

Lolo

na ale až v ďalšom samostatnom príspevku...ja som ich chcel vložiť ako súčasť prvého príspevku
Anytime, anywhere

DD.

A to jsi dal edit?
Pokud ano .. tak potom si jeste refreshni stranku. Ono to zacalo nejak zlobit a po editaci se vetsina veci zobrazi v BBcode formatu.
Kdyz to refreshnes tak se to pak opravi.

DUBíno

a tentomůj příspěvek? V editačním okně jsem obrázek viděl, po odbouchnutí příspěvku pak už ne.

URL obrázku https://ksr-ugc.imgi...uto=format&q=92

DD.

No ja na ten tvuj link kliknu a dostanu hlasku: Unauthorized - takze to mas nejakej link, kterej funguje jen prihlasenym - a to web DZ neni.

Oblud

Oblud

Ano, DD má pravdu. Pod tímhle linkem přímo žádný obrázek není, takže se nemůže zobrazit.

zgrywus

zgrywus

Tak mi blbne vložení obrázku do diskuze Kickstarter projekty: Rally Round the Flag.
Vkládal jsem tohle - https://ksr-ugc.imgi...uto=format&q=92
V náhledu příspěvku se mi obrázek zobrazí, když ale kliknu na odeslat, tak v příspěvku je jen nápis vložený obrázek.
Update: Tak jsem si to jpg uložil, nahrál ho na imageshack a teď už to jede. Že by to bylo Kickstarterem?

Tento příspěvek byl upraven od zgrywus: 29 červen 2015 - 10:59

arigata-meiwaku(jap) – laskavost, kterou vám někdo prokáže, o kterou jste se ale vůbec neprosili, snažili jste se jí vyhnout, ale dotyčný si to nedal vymluvit a pak to celé dopadlo špatně, vy jste z toho měli jen patálii, ale nakonec vás etiketa donutila k tomu, abyste dotyčnému ještě poděkovali

rbx

u Kickstarteru mu vadí ta adresa s množstvím různých parametrů.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

zgrywus

zgrywus

Mě nejvíc mátlo, že v náhledu se to zobrazilo v pořádku.
arigata-meiwaku(jap) – laskavost, kterou vám někdo prokáže, o kterou jste se ale vůbec neprosili, snažili jste se jí vyhnout, ale dotyčný si to nedal vymluvit a pak to celé dopadlo špatně, vy jste z toho měli jen patálii, ale nakonec vás etiketa donutila k tomu, abyste dotyčnému ještě poděkovali

Lolo

skus http bez s
Anytime, anywhere

falco

teda, ja kdyz rozkliknu co jsi postoval tak mi to napise akorat unauthorized
Everybody for himself

DD.

Jj, to uz jsem psal primo do toho fora kam to postoval. Taky unauthorized. Jestli KS resi, odkud jsi na ten link prisel nebo neco podobneho.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů