Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Trickerion – Dahlgaard’s Academy

Andy,  [19:37:36 | 17. Čer 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 3. ročník

milank,  [19:27:22 | 17. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [18:17:34 | 17. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Vast: The Mysterious Manor

Tysek,  [15:45:40 | 17. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Solomon Kane

Totalpan,  [10:03:37 | 17. Čer 2018]

Dragonfire : Dojmy : Dojmy ze hry, má to feeling DnD?

dakeyros,  [12:58:25 | 16. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cthulhu: Death May Die

Pilgrimage,  [9:29:53 | 16. Čer 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Pilgrimage,  [13:54:48 | 15. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Zombicide: Green Horde

Sir_Miner,  [18:18:04 | 14. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Arena: The Contest

Aendil,  [17:51:18 | 14. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Mythic Battles: Pantheon 1.5

endymion,  [15:08:06 | 14. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Court of the Dead: Mourners Call

falco,  [12:50:57 | 14. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Crusader Kings

vlastus,  [12:29:25 | 14. Čer 2018]

ASLcon 2016 - Brünner Todesmarsch - Brno/Brünn Kozí Horka/Ziegeberg - 4. - 8. 5. 2016

vegan gulag buřty pívo a nenávist kdopak asi tentokrát zůstane doma? ASL tentokrát bez sody epiky Elastický Portál

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
96 odpovědí

Permonick

Ať se máte na co těšit, jarní Horka bude opět pětidenní, podrobnosti vykopnu po Želivu. Vítězství zdar.
to by moh říct každej...

Permonick

S ohledem na to, že už je dostatečně po Želivu, je na čase vyhlásit tuto již tradiční kratochvíli :)

Brünněnská pochot smrti započne již v Mittwoch 4.5. 2016 a trvala bude až do Sonntag 8.5. 2016.

A protože chceme aby se této slofutná Aktion účastnili jen skutečná Übermenschen, tentokrát je účast pouse pro pozfané.

Pokud by snad některá z pozfaných gentleman zapomenula kam vyrazit, Lager se nachází zde: http://rstredisko.sweb.cz/
K dispozici jsou zde postele včetně ložního prádla, kuchyň, lednice i mrazáky, pípa i gril. Kapacita chaty je 35 míst.

V rámci pitného režimu budou první dvě bečky zdarma, zbytek záleží na dobrodiní ostatních účastníků.

Každý den (čt, pá, so, ne) bude k dispozici jedno vegan jídlo, přičemž spuštěny budou stravovací programy veganGulag (pro zájemce - není asi potřeba říkat o co) a veganJyhaad (jídlo každý den). O jídlo se závazně hlašte v anketě. Požadovaný jídelníček hlaste do vlákna.

Na tu fireshow by tenhle rok už taky mohlo dojít :D

Pozvánky rozeslány, potvrzení účastníci se časem objeví v nějaké pěkné tabulce. Třeba v této: Účastníci zájezdu

Vítězství zdar!
to by moh říct každej...

Luke

Luke
a ti zbývající untenmenschen ještě můžou teoreticky zaujmout místa vyvolených (bojem na život a na smrt v aréně před chatou) nebo je nám Horka na dobro zapovězena?

Siaron

Siaron
Nekam se mi zatoulala pozvánka :ph34r:
Hrál jsem za obě strany a stejně jsem vyhrál !

Ladik

"Permon je gentleman..."
May the Schwartz be with you...

Andy

Ja cvaknu treti becku, jen bych poprosil mistni, aby ji vzali, protoze se mi nevejde do auta.
Žetonky a eura....

Lomikar

Lomikar

nepřišla mi pozvánka, ale to bude stoprocentně omyl, protože jsem neodolatelný
Siamská dvojčata rohaté zvěře, netopýr ocasem jedno z nich řeže, lepkavé kobry jak vztyčené věže, lezou ze zadku mrtvého papeže.

Mortuss

Mortuss
v poho lomi, ja ji taky nedostal a vsichni vi ze me ma permon nejradsiprosim prosim pozvanku :wub:

Tento příspěvek byl upraven od Mortuss: 14 březen 2016 - 08:27

Do not feed the trolls

Sorcerer

Danke schon herr Permon. Vidime sa vof schwimmbad.

Tento příspěvek byl upraven od Sorcerer: 14 březen 2016 - 09:07

ozzy

dostal jsem karton Jacka, přihodim k sudu
"Proč Já?!"
-ozzy-

Permonick

Se omluvuju za menší organizační chaos, ale s ohledem na to hektickou pracovní situaci reaguju až dnes.

@Lomikar už nefetuj, účast si mi potvrzoval, woe :D

@Siaron že by? Zkus se podívat ještě jednou ;)

@Ladik fskutečnosti Hitler ;)

@Luke píšu to snad každý rok, ale dobře, zopakuju to opět :) kapacita je o-m-e-z-e-n-á. Pokud bude hezky, tak v nějaké návštěvě přes den nevidím problém, protože půjde vynést ven stoly a hrací prostor se tím dost podstatně zvětší... Nicméně prioritou je uspokojení potřeb účastníků zájezdu.

P.S. chce někdo na Horce Karla? :D
to by moh říct každej...

Permonick

Co se týče jídla, z mně neznámého důvodu se u ankety nezobrazují jména hlasujících, takže prosím účastníky zájezdu, aby své preference (pouze Gulag nebo celé Jyhaad menu) hlásili sem.
to by moh říct každej...

Lolo

Jyhaad :P
Anytime, anywhere

Grom

Tož to já bych se za Karla i přimluvil.
Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

ozzy

Holocaust
"Proč Já?!"
-ozzy-

Lomikar

Lomikar

Alláh Akbar

Vložený obrázek

Vložený obrázek

a za kilo se přimluvim pro Karla
Siamská dvojčata rohaté zvěře, netopýr ocasem jedno z nich řeže, lepkavé kobry jak vztyčené věže, lezou ze zadku mrtvého papeže.

Permonick

Zobrazit příspěvekozzy, na 16 březen 2016 - 07:50 , napsal/a:

Holocaust

Milánku, kamaráde, je mi to moc líto, ale ten plyn do sprch stále zaveden není :(
to by moh říct každej...

Coywolf

Bydlím v Terezíně a mám zavedený plyn, stačí to na pozvánku? :D Jinak si všichni přiznejte, kdy jste naposledy dali Karlovi deku a podle toho se rozhodněte jestli má jet ;)
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

Luke

Luke
Permon: nejsem blbej, pochopil jsem, můj dotaz byl myšlen tak, že jestli se můžou ti nehodní dostat aspoň na list náhradníků nebo je prostě horka neelitářům uzavřená.

Elnie

zabereme vedlejší chatu a ugrilujeme nějakou němou tvář ;)
"It´s all about the GAME."
                        ... Sgt. Ernie Calhoun

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů