Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

peca,  [12:22:32 | 20. Lis 2017]

Outlive : Dojmy : Prve dojmy

fuchso,  [21:43:47 | 19. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [19:58:07 | 19. Lis 2017]

Velké herní události : Skrotená Hora 2017 : Skrotena Hora #5 - Jesen 2017 - 23.-26.11.

pillgr1m,  [16:14:30 | 19. Lis 2017]

Ostatní pokec : Hudba : Koncerty a hudební události

Lomikar,  [11:50:44 | 19. Lis 2017]

Velké herní události : Deskobraní 2015 : Brnohrani 2017

eyron,  [23:21:18 | 18. Lis 2017]

Ex Libris : Novinky : Česká verze

kandelabr,  [14:20:45 | 18. Lis 2017]

Čtveráček : Novinky : Vyjde česky

ozzy,  [12:05:58 | 18. Lis 2017]

Star Wars: X-Wing Miniatures Game : Dojmy : HotAC - Úvodní mise: Local Trouble

eMPavel,  [11:30:29 | 18. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Monster Lands

polda,  [9:05:09 | 17. Lis 2017]

Gloomhaven : Novinky : Reprint kampaň - Kickstarter

majkoSVK,  [22:23:26 | 16. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Akulacz,  [19:36:38 | 16. Lis 2017]

Velké herní události : Želiv 2018 : Želiv 2018

sydo,  [8:33:15 | 16. Lis 2017]

Mythic Battles: Pantheon : Kompost : Dostupnost

Havelock,  [7:24:14 | 16. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : d-day dice 2nd edition

klaymen,  [5:26:42 | 16. Lis 2017]

Sorcerer : Novinky : Krátké představení hry

Bresto,  [23:25:03 | 15. Lis 2017]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sorcerer - Strategy card game

Magicus,  [13:39:14 | 15. Lis 2017]

Star Wars: X-Wing Miniatures Game : Pravidla : FanMade Kooperativní kampaň k X-Wingu

eMPavel,  [10:58:53 | 15. Lis 2017]

Deskoherna S01E12 - Takenoko

• Nemůžete odpovídat na toto téma
13 odpovědí

PJ.

PJ.

Vložený obrázek

https://www.stream.c...007753-takenoko

Závěrečný díl první série. Děkujeme, že jste nás sledovali a doufáme, že se s Vámi zase shledáme u série druhé. Do té doby třeba zkoukněte díly, které Vám unikly, a zachovejte nám přízeň. Také uvítáme Váš názor, jestli se náš pořad opravdu tak zhoršil nebo proč myslíte, že došlo k tak prudkému poklesu sledovanosti - nebo ještě jinak: baví Vás Deskoherna ještě? ;-)

Úderník

Úderník
Ahoj, sledoval jsem všechny díly s nadšením a za mě je to nejlepší recenzentský rychlopořad pro masovější diváky o deskovkách v ČR...sledovanost je daleko vyšší než DF, ale třeba je problém v nosném médiu.... možná je pro vás problém mít správný feedback a občas vám to v komentářích plevelí nějací pitomečci... vkládání komentů na Stream je svázáno s facebookovským účtem, tak nevím zda místní kryptodeskaři něco jako FB mají,hádám se to rovná herezi a kacířství, prototože je to mainstream, a každým poklepáním na tlačítko LIKE zemře jedno kotátko, což je všeobecně známo..

Jen nevím, zda je vhodné pokládat takové otázky zde na DŽ, přeci jen se tu schází skupiny hráčů které upřednostňují úplně jiné (složitější) typy her než Deskoherna uvádí. Hráči co prožívají pohlavní vzrušení nad učebnicemi k ASL zřejmě váš krátký videonávod k Takenoku vynechají...

Tento příspěvek byl upraven od Úderník: 18 říjen 2015 - 05:16

saiwer

saiwer

Za sebe mohu říct, že přestože z dosud recenzovaných her jsem hrál pouze Elder Sign a to se mi navíc vůbec nelíbílo, tak forma a zpracování pořadu je naprosto úžasné a není mu prakticky co vytknout. Dle regálu za PJem to vypadá, že ani do budoucna se mi nejspíš Deskoherna netrefí do vkusu, přesto se vždy a velmi rád na každý nový díl podívám.
Zkraje pořadu někteří hráči vyčítali, že se snaží být vtipný za každou cenu, mně však tento způsob zpracování naprosto vyhovuje.

Tento příspěvek byl upraven od saiwer: 18 říjen 2015 - 07:09

paladin91

o tom jak kolíše sledovanost nemám tušení, ja zkouknu každý díl který sem postneš. Výběr her mi nevadí, pravda zajimímavé pro mě většinou moc nejsou ale i tak jsme rád že o se nich neco dozvím. Zatím je to pro mě odhaduju tak 60/40 co jsem si sám zahrál a co ne. Z těch 40% mě zatím sice žádny video přímo nenadchlo k tomu abych si hru pořídil nebo zahrál ale i tak se mi úroveň videí líbí a příjde mi inspirativní.

Osobně bych uvítal ještě nějakou možnost volby pro informovanější diváky, tedy například anketu který hry chcete zrecenzovat v druhé sérii?

P.S. jedna otázečk,a která mi vrtá hlavou už od 3. dílu. V komentech vždy uvádíš za jakých podmínkách ten a onen díl vznikal tak hádám se netočili všechny najednou proto mi vrtá hlavou, že tě vidíme stále v tom stejném outfitu? Ne že bych byl modní guru, ale tak změna je život že ...

Gaspar

paladinovu modnu policiu by som tu necakal.... :)

Polylux1

Tyjo, ale on ma Paladin asi pravdu... Tom Vasel mel prvnich par let kuprikladu aspon obrovskou sbirku kravat ktery pokazdy menil, aby bylo kazdy video necim vizualne odlisny, kdyz uz to prostredi menit nelze. Dneska ho taky vidis pokazdy v jinym tricku, s jinym kloboukem nebo cepici, s jinym (a vzdycky divnym) sestrihem vousu... Podle me vetsi variabilita ve vsech moznejch smerech muze u takovyhleho poradu hrat klidne zasadni roli.

Jo, a vtipu bych se teda vubec nebal pridat. Taky mam tvurci profesi a po letech uz mam v hlave zakodovanej nebetycnej odpor ke slovum "vkusne", "nevkusne" a "trapne"... pokud teda nedelas porad pro publikum s prumernym vekem mezi sedmdesatkou a smrti, pak jsou to naopak slova absolutne zasadni :)

Tento příspěvek byl upraven od Polylux1: 19 říjen 2015 - 02:39

Kdo mi nekoupi zmrzlinu je srab!

Panzer

Panzer

Ten pokles sledovanosti posledních dílů je celkem zvláštní. Nemůže být třeba důvod celkový pokles sledovanosti Streamu ?
Nezdá se mi že by to bylo výběrem her (to by ulítl maximálně nějaký díl). Takže pak už mě napadá jedině zvolená vysílací perioda 14 dní a nebo že PJ nestřídá ty kravaty :-)

panchy

panchy
Taková drobná spousta lidí požívá stream jako pozadí v práci s automatcikým volením toho co přijde. A přijde mi že na začátku se deskoherna objevovala častějc jako další video. monetálně mi ji to pokud si ji nenajdu prakticky nepustí.
Hmm kde je tady tlačítko smazat profil

Panzer

Panzer

Tak jestli je to tak jak píše panchy tak je důvod jasný

falco

No kdyz to vemu ze sveho pohledu tak jsem videl asi prvni dva dily (mozna vice) "ze znamosti", ale dal jsem nepokracoval. Remeslne dobre odvedena prace jen holt nejsem publikum, ktere zajima takhle zakladni prehled. Tim ze si o hrach snadno dohledam detaily, tak me n-ta recenze na Camel Up! nenadchne. Mozna je vice lidi jako ja, kteri se ze zacatku divaali, ale prestali ze stejneho duvodu.
Everybody for himself

Kubrt

Také myslím, že kvalitou videí to není a ´daří se ti držet svůj standard. Jak pracuje stream s pořady netuším, ale co psal Panchy asi nereálné není. Každopádně držím palce ať i přes klesající sledovanost a nedosažení očekávaných čísel se ti daří pokračovat! Pořad, jako je ten tvůj, je potřeba, rád se na něj vždy podívám a byla by škoda o něj přijít.

Dík.
Had to be me. Someone else might have gotten it wrong.

peca

peca

Panchy: Spousta lidí? Já si nedokážu představit, že si někdo při (skutečné) práci pouští na pozadí náhodná videa - ale tak to je třeba generačním rozdílem, co já vím... Mě už zpočátku překvapila vysoká sledovanost Deskoherny, ale nejspíš to je médiem, kdy v Čechách prostě frčí Stream. Tohle nejsem schopen posoudit...
Každopdádně jsem si vypsal sledovanost od 1. dílu a ono to kolísání je výrazné díl od dílu. Posuďte sami (v pořadí od 1. do posledního - škrtnutého, protože je moc čerstvý - dílu):
68,5 46,3 63,9 59,9 64,0 48,8 49,2 36,2 41,5 35,1 25,4 12,5

Když to nahrubuju na desítky tisíc, tka je to 7, 5, 6, 6, 6, 5, 5, 4, 4, 4, 3, 1. Takže možná, že ke konci je mírný pokles. Poslední 2 díly jsou čerstvé, o ty bych se (zatím) neopíral. První díl může být extrém, protože nový pořad, zvědavý divák a tak. Težko soudit.

Držím palce a doufám, že další sezóna bude!

Boocheck

Boocheck

První tři díly mohli padnout do kategorie - jéé, co to je, juknu na to.

Pak je tu Panchyho teorém, kdy i mě, když něco dokoukám, automaticky mi tam naskočí další pořad. Alespoň začátek toho pořadu. Jde o to, co Streamová kalkulačka považuje za "shlédnutí" pořadu. Faktor ke zvážení by byl, jaké tam mají nastavení, aby třeba po kanceláři blaník naskočila Deskoherna nebo právě Deskoherna naskočila jako další.

Další dílek skládačky bude hra, která je recenzována. Kolik lidí ze zvědavosti klikne na něco co se menuje Velbloudí závody a kolik na Takenoko.

Poslední dílek může být přirozené vyselektování diváků. Odpadli ti, kterým to nesedí.

Tento příspěvek byl upraven od Boocheck: 19 říjen 2015 - 12:14

Úderník

Úderník
Já též myslím že šlo o vyselektování diváků, koho to zajímalo hodil si pořad do odběru, zbytek prostě jednou dvakrát klikl a pak už ne....
<p>
Podobný postup jsem kdysi pozoroval u pořadu Ano Šéfe! , kde první série měla sledovanost čtyřikrát větší než série čtvrtá

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů