Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : OrcQuest WarPath - The Boardgame

majkoSVK,  [22:01:23 | 24. Kvě 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [18:01:06 | 24. Kvě 2018]

Zombicide : Dojmy : C4 - Save the Cheerleader

Mejlo,  [14:19:14 | 24. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Crusader Kings

Havelock,  [12:22:11 | 24. Kvě 2018]

Bios: Megafauna (second edition) : Dojmy : První dojmy

michalxo,  [10:47:52 | 24. Kvě 2018]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora #6 - Jar 2018 - 24.-27.5.

Gaspar,  [10:36:56 | 24. Kvě 2018]

1860: Railways on the Isle of Wight : Dojmy : První hra ve 4 hráčích

Elnie,  [7:03:35 | 24. Kvě 2018]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora 6 - co budeme hrat / doprava / a ostatne

pillgr1m,  [22:44:46 | 23. Kvě 2018]

Warhammer Underworlds: Shadespire : Novinky : Organizované hraní v Praze

sydo,  [16:01:13 | 23. Kvě 2018]

Ostatní pokec : Hudba : Co posloucháte? + Festaky?

Lomikar,  [13:59:16 | 23. Kvě 2018]

Velké herní události : Herní Hradiště : Hradiště 30.5.-3.6.2018

Kamil,  [12:17:56 | 23. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Fireball Island

Xatrix,  [10:43:19 | 23. Kvě 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Arcadia Quest - Riders

Luke,  [22:12:06 | 22. Kvě 2018]

Velké herní události : SKoN 2018 : Termín a základné info

Lolo,  [11:22:57 | 22. Kvě 2018]
Válečná hra z období studené války pro dva hráče. 1618 příspěvky · 20 témata · 1 články · 1 soubory · 5 obrázky · 1 odkazy

Bratislavská liga SV 2016

• Nemůžete odpovídat na toto téma
82 odpovědí

Martinmm

Martinmm

Minulý pondelok sme odohrali s Lechom prvý finálový zápas - kocka rozhodla,že som hral za Rusa...a kocka mi priala aj pri prevratoch a kedže dobre išli aj karty (dostal som na ruku Dekolonizáciu aj Destalinizáciu), Rus bol na konci začiatočnej fázy vojny už na všetkých kontinentoch (za stavu 7 VB pre Rusa)..Američan sa síce snažil zastaviť ruský vplyv a napriek tiež dobrým hodom na prevraty sa mu to až tak nedarilo. V 6. kole už bol stav na body 19 VB v prospech ZSSR a celý (v rýchlom tempe hraný) zápas ukončila úspešná lokálna vojna v Egypte, ktorá zvrhla proamerický Sadatov režim a dodala posledný potrebný bod.
Tento týždeň je Lech na dovolenke a predbežne sme dohodnutí na ďalšom zápase budúci pondelok, kde sa dúfam uzavrie Bratislavská liga v SV, ročník 2016:)

Martinmm

Martinmm

Tak na Sviatok práce Sovietom pšenka nepokvetla a Lechova prehra za ZSSR ukončila ročník 2016:) Hneď od začiatku sa situácia vyvíjala lepšie pre USA..v prvom kole som dal Sovieta pod čistky a navyše mi prišla na ruku Dekolonizácia...Lech dal úvodným prevratom do Iránu len dva body vplyvu a môj následný prevrat zvrátil situáciu opäť v prospech USA a kedže prevrat na DEFCON 2 zmenu nepriniesol, tak sa Američan rozliezol po Ázii (Pakistan, India aj Thajsko) a na Blízkom Východe bola situácia vyrovnaná...v druhom kole sa bodovalo..Európa a Ázia s dominanciou pre USA a Blízky Východ za nula bodov...navyše mi na ruku prišla aj Destalinizácia a Dekolonizácia bola poslaná do vesmíru (a opäť sa vrátila na moju ruku v 4. kole). Do strednej fázy vojny som vstupoval s pohodlným náskokom, NORAD bol aktivovaný už v prvom kole a vždy prinášal body vplyvu a ešte k tomu prišiel na ruku v 4. kole Kennedy, ktorým som sa zbavil asi 5 pre mňa nevýhodných kariet. Keď v ďalšom kole prišla opäť bodovačka Európy s mojou dominanciou, tak bolo jasné, že hra a aj celý ročník sa chýli ku koncu. Poslednou zahranou kartou bol Nixon a dva VB, ktoré priniesol (kedže v tom momente som mal Čínsku kartu) stačili na posun skóre na 20 VB a tým pádom víťazstvo USA v 6. kole. Ďakujem Lechovi za finálový dvojzápas a aj ostatným spoluhráčom za veľmi zaujímavé partie.

pecovarhy

Gratulujem Martin k víťazstvu v ligovom ročníku 2016! V máji nasledujúceho roka asi nekončí žiadna ligová súťaž na Slovensku a azda ani na svete, podľa mňa máme v tomto prím! :-) Na Skrotenej hore Ti dúfam potrasiem aj pravicou, všetko dobré a veľa zdaru všetkým do ligovej sezóny 2017! Ďakujem

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů