Přejít na obsah

Metodika bodování překladů, článků, recenzí

- - - - -

• Nemůžete odpovídat na toto téma
84 odpovědí

Kedrigern

Kedrigern

Opravdu si myslím, že na odznáčcích to tady žije (oproti konkurenčnímu webu - tedy mimo jiné)!

Když jsem přišel, tek první co bylo - hmmm nějaké nepřehledné; druhé co bylo - hele soutěž, body navíc a můžu si pak koupit ODZNÁČKY a jde se do toho!!!

Takže asi tak s přilákáním nových uživatelů ;)
Alea iacta est

Tangram

Rozhodně souhlasím, že odznáčky jsou fajn, notabene, pokud si můžu navrhnout vlastní a pak se ním pyšnit. Ne že by ty moje byly bůhví co, ale i to je výzva, naučit se je dělat dobře, aby to i v tom miniprovedení vypadalo cool.

A soutěž byla super, takže snad se zase nějaká brzo objeví, aby i btk mohl ocenit věci, které mu teď třeba připadají zbytečné nebo degradující.
Všechno je jinak.

rbx

Dal jsem dohromady pravidla a postnul je mezi moderatory. Hned jakmile se na nich dohodneme, tak se uvolni vsechny ty soubory co jsou ve fronte, za coz se vam ted omlouvam. Skromne doufam, ze to bude tento vikend.
Tomovy hry, moje Mekka...

falco

popripade "je nechame lezet mesic a zverejnime uplne jine texty" :)
Everybody for himself

Permonick

btk: když sleduju ty tvoje "wall of text" kterýma do diskuzí přispíváš, tak si myslím, že kdybys ten čas věnoval přidání nějakého obsahu, tak už taky nějaký ten odznáček mít budeš... :P
to by moh říct každej...

3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 3 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů