Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2018 - nominace

chocolate,  [19:15:47 | 15. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [12:59:11 | 15. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

endymion,  [6:13:03 | 14. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

eyron,  [19:02:49 | 13. Zář 2019]

Yedo : Novinky : Deluxe verze Kickstarer od NSKN

icebear,  [17:04:45 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Philosophia

Citron,  [16:25:44 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

eyron,  [10:07:02 | 13. Zář 2019]

Rivers to the Reich : Dojmy : Semper Paratus

Lomikar,  [8:45:22 | 13. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : War Cry

Para99,  [16:52:02 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Aeon Trespass: Odyssey

Citron,  [13:15:30 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Black metal

Lomikar,  [10:32:54 | 12. Zář 2019]

Rising Sun : Dojmy : Grabbing Gavutu - seriál na pokračování

Lomikar,  [9:27:06 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

IN.,  [7:52:40 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Happy,  [7:43:39 | 12. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:55:08 | 12. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Recepty

Citron,  [21:12:59 | 11. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Iwari

viking749,  [21:29:28 | 10. Zář 2019]

Želiv 2016

organizace

• Nemůžete odpovídat na toto téma
97 odpovědí

Andy

ja planuji někdy krátce po 12.
Žetonky a eura....

Erezka

Erezka

Pro všeobecné potěšení vám Siaron upekl a nazdobil perníčky na zítřejší večer :-)

Hike

Hike
Siaron navařil perník ... jupí.
... král bez šatů připraven k uvítání, hle - kříž dřevěný s trnovou parukou.

Siaron

Nutno dodat ze nektere jsou politicky velmi nekorektni :ph34r:
Hrál jsem za obě strany a stejně jsem vyhrál !

sydo

Takhle?
Vložený obrázek
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!

Klopik

Klopik

Dobrá zpráva,

v kolonce ubytovaných přibyl Kandelabr. :)

ozzy

to jako někdo bude mít na pokoji kandelábr? Je to bezpečné?
"Proč Já?!"
-ozzy-

Erezka

Erezka

Sydo, tak nějak :-) A některé ještě horší.

Pitrs82

Klopíku, jak je to první den s večeří? My přijedeme s Andersonem a Erezkou asi až kolem 19té hodiny.
Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit zadnici!

Klopik

Klopik

první den večeře držíme až do 22:00 hod. Je ale lepší zavolat, že to opravdu stíháte.

Tento příspěvek byl upraven od Klopik: 12 leden 2016 - 07:11

kandelabr

Zobrazit příspěvekozzy, na 12 leden 2016 - 02:41 , napsal/a:

to jako někdo bude mít na pokoji kandelábr? Je to bezpečné?
ted machruješ a pak se budeš lísat, to známe tydlety ptáčky :)
ostříš!

aneken

Tak jsem v rámci tréninku na Želiv upekl k obědu kachnu;)
Duše vydavatelství REXhry;)
Chytrej jako Lomikar;)

Youda

Youda

Chceš tím říct, že Tě pustí do kuchyně? Musím se podívat jestli jsem si náhodou kachnu neobjednal:-)

Andy

Tak skvělá akce.
Díky hlavně Peťovi za upořádání.
Všem ostatním za skvělou zábavu.
Těším se na další ročník :)
Žetonky a eura....

Miri

Miri

Klopikovska Zeliv je vzdy skvelym zahajenim do noveho roku :). Klopikovi velka vdaka za organizaciu a vsetkym ostatnym ako vzdy za hry a za debaty, rada som vas vsetkych zase videla :). Prebudenie do reality zacalo uz v Zelivy mensim rachotom a prasknutym blatnikom (jedine viditelne poskodenie, uvidi sa co zajtra servis) :(. Tak snad som jedina, kto mal taky nemily odjazd :)

Hike

Hike
Taky díky všem, Klopíkovi nejvíc. Uvidíme se za rok zase na Kocandě, už se těším.
... král bez šatů připraven k uvítání, hle - kříž dřevěný s trnovou parukou.

ozzy

Diky vsem, jste ta nejlepsi sekta, ve ktere jsem kdy byl a Klopik je bajecnej guru! Uz se tesim, az zas budem obetovat nemluvnata!
"Proč Já?!"
-ozzy-

Sorcerer

Ďakujem všetkým za fasa akciu hádam sa čoskoro vidíme. Pre permona mám ešte skrytú sifru... "rádio" bracho

Anderson

Anderson
Díky Klopíkovi za organizaci a všem za skvělou a přátelskou atmosféru, díky které jsem si to opět neskutečně užil. Už se těším na příští ročník.

laredo

Kromě obligátních díků Klopíkovi i všem účastníkům za pohodou atmosféru i herní zážitky, bych zde rád zmínil i ochotu a pohotovost personálu (Kocandy).

Na naší chatce např. protýkal odpad ze sprcháče a taky nám vyplivl přímotop v cimře - během dne bylo vše vyměněno/opraveno.
Podobně i číšnice byly v pohodě při výdeji jídla (v případě zasycování cca 100 lidí to není žádný med).
Výdej odsýpal, popletení jídel snad bylo minimum, kuchyně výborná (na to že šlo o penzion).
Bylo vidět, že si nás hostů váží :).
Improvizace je známkou opravdového válečníka.

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů